Filtry

RYBY

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 345,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Produkty dla dzieci w ryby

Czytaj więcej

Zasłony w ryby

Dekoracja pokoju dziecka jest dużym wyzwaniem dla rodziców. Dzięki temu, że w naszej ofercie mogą znaleźć wyjątkowe zasłony na okna w ryby, mają szansę ułatwić się to zadanie. Zasłona dekoracyjna w ryby spodoba się dzieciom, które są wielkimi fanami zwierząt. Zostały wykonane z bawełny, posiadają wygodne tunele do zawieszania na karniszu.

Zasłony ryby

Dekoracja okna w ryby może wiele zmienić w pokoju Twojego dziecka. Przyszedł czas na zmiany? Zasłona w ryby na pewno pomoże w tym w najlepszy z możliwych sposobów. Zasłona bawełniana w ryby w całości pokryta tymi uroczymi zwierzątkami zagwarantuje, że okno będzie prezentowało się w bardzo atrakcyjny sposób.

Zasłony w ryby na żabki

Zasłona musi podobać się dziecku. Jeżeli jest ono fanem ryb, nie ma innego wyjścia, jak zdecydować się na te wyjątkowe zasłony dziecięce w ryby. Pociecha otoczona ulubionymi motywami, rozwija się znacznie lepiej. Zasłona dziecięca w ryby została wykonana z wysokiej jakości bawełny, dlatego jest maksymalnie bezpieczny.

Zasłony w ryby na taśmie

Atrakcyjne zasłony na taśmie w ryby do pokoju dziecięcego pozwalają odmienić wnętrze i stworzyć przestrzeń przyjazną dla dziecka. Wystarczy zdecydować się na wzór, który będzie atrakcyjny dla malucha. Wiele dzieci uwielbia zwierzęta, a wśród najpopularniejszych znajdują się ryby. Zasłona na taśmie w ryby umieszczona na szarym materiale, zapewnia ciekawą dekorację okna.

Zasłony na żabki w ryby

Nie ma lepszego rozwiązania dekoracyjnego do dziecięcego pokoju niż gotowe zasłony na żabki w ryby z typowo dziecięcym motywem. Ryby są wdzięcznym wzorem pozwalającym na wprowadzenie przytulnej atmosfery do dziecięcego pokoju. Zasłona na żabki w ryby jest bardzo prosta do powieszenia.

Zasłony na taśmie w ryby

Przygotowana z myślą o małych fanach ryb zasłona na tunelu w ryby jest dekoracją, która zagwarantuje piękną ozdobę okna. Wykonana z bawełny jest przyjazna dla alergików. Dzięki tunelom, jest prosta w zawieszaniu, jak i ściąganiu. Zasłona na tunelu w ryby nie rodzi żadnych problemów, aby zadbać o jej czystość, co w dziecięcej przestrzeni jest niezwykle istotne. 

Komplet pościeli w ryby

Pościel w ryby

Pościel ryby

Kołdra w ryby

Kołdra ryby

Koc w ryby

Koc ryby

Kocyk minky w ryby

Kocyk minky ryby

Narzuta w ryby

Narzuta ryby

Narzuta na łóżko w ryby

Narzuta na łózko ryby

Poszewka w ryby

Poszewka ryby

Poszewki na poduszki w ryby

Prześcieradło w ryby

Prześcieradło ryby

Poduszka w ryby

Poduszka ryby