Filtry

POCIĄGI

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 345,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Produkty dla dzieci w pociągi

Czytaj więcej

Zasłony dekoracyjne w pociągi

Są motywy przewodnie, które sprawdzają się niezależnie od tego, czy urządzasz pokój dla dziewczynki, czy dla chłopca. Są nimi pociągi. Zwierzątka bardzo dobrze wpisują się w aranżację pokoju niezależnie od płci dziecka. Zasłona dekoracyjna w pociągi. zadba, aby dziecku w swoim pokoju czuło się dobrze. Białe zasłony z pociągi na pewno w tym pomogą.

Zasłony bawełniane w pociągi

Głównym zadaniem zasłon jest ochrona wnętrza przed nadmiernym nasłonecznieniem. Pozwalają także stworzyć mrok w ciągu dnia, gdy dziecko chce się zdrzemną. Modna zasłona bawełniana w pociągi, którą znajdziesz w naszej ofercie, na pewno taki efekt pozwoli uzyskać. Wybierając białe zasłony z pociągi, udekorujesz pokój dziecka w subtelny, wyjątkowy sposób.

Zasłony dziecięce w pociągi

Piękne dekoracje okien zachęcą dziecko do spędzania czasu w dedykowanym dla nich kąciku. Otaczając malucha atrakcyjnymi dekoracjami, możesz wyrobić w nim właściwe poczucie estetyki. Zasłona dziecięca w pociągi sprawi, że przestrzeń dziecka będzie bezpieczna, atrakcyjna i przytulna.

Zasłony na taśmie w pociągi

Zawieszane na taśmie marszczącej, przyczepiane przy pomocy żabek lub haczyków zasłony białe w pociągi, są idealnym dodatkiem dekoracyjnym do przestrzeni tworzonej z myślą o potrzebach dzieci. Zasłona na taśmie w pociągi jest radosna, atrakcyjnie wizualna, a w dodatku świetnie wygląda w połączeniu z dekoracjami o neutralnych kolorach.

Zasłony na żabki w pociągi

Prosty, a efektowny model, jakim jest biała zasłona w pociągi, świetnie sprawdzi się w dziecięcym pokoju. Wyjątkowa, stonowana kolorystyka, jaka została zastosowana przy jej produkcji, pozwoli na zrealizowanie aranżacji wpływającej na odpoczynek i relaks dziecka. Zasłona na żabki w pociągi pięknie wygląda zarówno w pokoju chłopca, jak i dziewczynki.

Zasłony na tunelu w pociągi

Pociągi są bardzo wdzięcznymi zwierzątkami, które mogą stać się motywem przewodnim przestrzeni tworzonej dla dzieci. Dlaczego zasłona na tunelu w pociągi to najlepszy wybór ? Są miłe, zachęcają do drzemek, a w dodatku są bohaterami wielu bajek dla dzieci. Jeżeli Twoje dziecko właśnie te zwierzątka lubi, warto postawić na te zasłony dziecięce.

Komplet pościeli w pociągi

Pościel w pociągi

Pościel pociągi

Kołdra w pociągi

Kołdra pociągi

Koc w pociągi

Koc pociągi

Kocyk minky w pociągi

Kocyk minky pociągi

Narzuta w pociągi

Narzuta pociągi

Narzuta na łóżko w pociągi

Narzuta na łózko pociągi

Poszewka w pociągi

Poszewka pociągi

Poszewki na poduszki w pociągi

Prześcieradło w pociągi

Prześcieradło pociągi

Poduszka w pociągi

Poduszka pociągi