Filtry

PTASZKI

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 245,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Oferta kart podarunkowych

  

Produkty dla dzieci w ptaszki

Czytaj więcej

Zasłony na tunelu w ptaszki

Niezależnie od tego, czy przygotowujesz pokój dla chłopca, czy dziewczynki, zasłona na tunelu w ptaszki sprawdzi się znakomicie. Zagwarantują stworzenie dekoracji okiennej, na którą każdy zwróci uwagę. Radość, jaka będzie panowała w dziecięcym pokoju zachwyci każdego. Wybór odpowiednich zasłon ma znaczenie, dlatego w naszej ofercie dostępne są wyłącznie zasłony z certyfikowanej bawełny. Proponowany model zawiesza się na karniszu przy użyciu szerokich tuneli.

Zasłony bawełniane w ptaszki

Wykonana z wysokiej jakości, certyfikowanej bawełny zasłona bawełniana w ptaszki, zapewni wesołą dekorację okna. Masz szansę stworzyć aranżację pokoju, która będzie się wyróżniała, a jednocześnie będzie oparta na bardzo popularnym motywie przewodnim. Wystarczy się na nią zdecydować, a zobaczysz, jak wiele zmieni się w pokoju Twojego dziecka. 

Zasłony na żabki w ptaszki

Im bardziej kolorowo, tym lepiej? Też z takiego założenia wychodzimy, dlatego powstała zasłona na żabki w ptaszki. Tym razem postawiliśmy na trzy wiodące kolory: pomarańczowy, różowy i niebieski. Ta zasłona dziecięca na pewno wyróżnia się. 

Zasłony na taśmie w ptaszki

Nowoczesny wygląd pokojowi zapewni zasłona na taśmie w ptaszki, na której zostały umieszczone kolorowe zwierzęta powoduje, że masz szansę zaaranżować przestrzeń dla dziecka w bardzo radosny sposób. Zasłony w cudowny sposób podkreślą aranżację wnętrza, która będzie przytulna i atrakcyjna dla dziecka.

Zasłony dziecięce w ptaszki

Wśród naszych licznych propozycji zasłon znalazła się również zasłona dziecięca w ptaszki. Są to ulubione zwierzęta wielu dzieci. Majestatyczne, kolorowe, wyróżniające się. Taki odbiór będzie miała także zasłona dla dzieci, gdy zdecydujesz się na zakup tego modelu. Prezentuje się bardzo ciekawie, dzięki zastosowaniu wielu wariantów kolorystycznych. 

Zasłony dekoracyjne w ptaszki

Twoje dziecko w zoo najwięcej czasu spędza przy wybiegu dla flamingów? Masz podpowiedź, jaki motyw przewodni powinien znaleźć się w jego pokoju. Zasłona dekoracyjna w ptaszki to obowiązkowy element wyposażenia pokoju, w który musisz zainwestować. Kolorowe zwierzaki ożywią wnętrze, wprowadzą do niego radość, a w dodatku sprawią, że okno będzie prezentowało się efektownie.

Komplet pościeli w ptaszki

Pościel w ptaszki

Pościel ptaszki

Kołdra w ptaszki

Kołdra ptaszki

Koc w ptaszki

Koc ptaszki

Kocyk minky w ptaszki

Kocyk minky ptaszki

Narzuta w ptaszki

Narzuta ptaszki

Narzuta na łóżko w ptaszki

Narzuta na łózko ptaszki

Poszewka w ptaszki

Poszewka ptaszki

Poszewki na poduszki w ptaszki

Prześcieradło w ptaszki

Prześcieradło ptaszki

Poduszka w ptaszki

Poduszka ptaszki