Filtry

MAKI

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 345,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Produkty dla dzieci w maki

Czytaj więcej

Zasłony w maki

Pokój dziecka zawsze powinien wyróżniać się spośród wszystkich pomieszczeń, które znajdą się w domu. Decydując się na zasłony w czarno-białe pasy, na których zostały umieszczone maki, na pewno ten efekt uda się uzyskać. Zasłony dziecięce z motywem owoców na pewno zagwarantują stworzenie oryginalnej przestrzeni. Zasłona dekoracyjna z makami poprawi nastrój każdemu.

Zasłony maki

Kto powiedział, że zasłony dziecięce muszą posiadać wyłącznie motywy bajkowe? Zawsze można zdecydować się na coś oryginalnego np. maki. Zasłona bawełniana z makami wygląda efektownie, przyciąga uwagę i sprawia, że aranżacja pokoju dziecięcego na pewno nie będzie nudna. 

Zasłony w maki na żabki

Jeżeli chcesz, aby dziecko pokochało swój pokój, postaw na atrakcyjne dekoracje. Ciekawą oraz oryginalną zasłoną jest ta z motywem maków. Umieszczone na jasnym tle, maki wyglądają bardzo ciekawie. Zasłona dziecięca w maki sprawi, że zasłony na pewno będą wyróżniały się wśród dekoracji w dziecięcej przestrzeni.

Zasłony w maki  na taśmie

Zaprojektowane z myślą o wprowadzeniu do pokoju dziecka oryginalnego elementu zasłony w maki, są w stanie w wyjątkowy sposób udekorować przestrzeń. Tak oryginalnej zasłony dawno nie było, dlatego jeżeli Twoim celem jest urozmaicenie przestrzeni dziecka, to zasłona na taśmie z makami idealna dla Ciebie. 

Zasłony na żabki w maki

Chcesz wprowadzić do dziecięcej przestrzeni nieoczywistą dekorację okna? Zasłony na żabki w maki takie właśnie są. Prezentują się bardzo oryginalnie i powodują, że zasłona na żabki z makami jest jedyna w swoim rodzaju. Dopasujesz je do gustu dzieci, które uwielbiają jeść, chcą się wyróżniać, a jednocześnie uwielbiają otaczać się wyjątkowymi dekoracjami. 

Zasłony na taśmie w maki

Jak zachęcić dziecko do jedzenia owoców? Powinno się ich znaleźć jak najwięcej w jego otoczeniu. Zasłona na tunelu z makami dla dzieci na pewno zachęci malucha do sięgnięcia po większą ilość przepysznych owoców. Została wykonana z wysokiej jakości bawełny, a tunele ułatwiają jej zawieszanie, jak i ściąganie.

Komplet pościeli w maki

Pościel w maki

Pościel maki

Kołdra w maki

Kołdra maki

Koc w maki

Koc maki

Kocyk minky w maki

Kocyk minky maki

Narzuta w maki

Narzuta maki

Narzuta na łóżko w maki

Narzuta na łózko maki

Poszewka w maki

Poszewka maki

Poszewki na poduszki w maki

Prześcieradło w maki

Prześcieradło maki

Poduszka w maki

Poduszka maki