Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy

Informacja nt. rozstrzygania sporów zgodnie z art. 14 ust. 1 rozporządzenia ODR: Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr/ Komisja Europejska udostępnia internetowy system rozstrzygania sporów konsumenckich (ODR).

Prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje w odniesieniu do:

Umów, w których przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb. Dotyczy to produktów nieprefabrykowanych, czyli szytych pod określony wymiar, gdzie to klient sam wybiera rozmiar. 

Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie www.babymetka.pl szyte są na zamówienie pod określone preferencje klienta (rozmiar, rodzaj wypełnienia, kolor minky, kolor velvet, kolor bawełny, metki sensoryczne, grubość poduszek, itp.). Dlatego też prosimy o przemyślane zakupy ponieważ rzeczy nieprefabrykowane nie podlegają zwrotom.

Różnice w kolorze i natężeniu barwy wzoru nie mogą być podstawą do zwrotu i reklamacji produktów, ponieważ mogą wynikać, np. z różnic w kodowaniu grafiki z powodu ustawień i rodzaju przeglądarki, ustawień i rodzaju monitora, ustawień i rodzaju komórki, tableta czy pc, ustawień i rodzaju karty graficznej oraz możliwej zmiennej ilości pigmentu występującego w danej partii materiału.

Wzory w niektórych produktach są zaprezentowane w przybliżeniu, np. w zasłonach. Osoby niezdecydowane lub niepewne prosimy o kontakt najlepiej mailowy w celu przesłania dokładniejszych informacji odnośnie wielkości wzorów, zdjęć tkanin lub zamówienia próbek materiału. Opłata za próbki 11,99 zł.