Filtry

POSZEWKA 35x55

Filtry

Cena

Od 35,00 złdo 55,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Starannie wykonane poszewka 35x55

Każda poszewka 35x55 jest starannie obszyta, a jest to zasługą ręcznej produkcji w naszych polskich szwalniach. Możemy pilnować każdego etapu produkcji, szukać rozwiązań, które to nam najbardziej pasują. Tym samym tworzymy przepiękne, wysokiej jakości poszewki dziecięce, z których jesteśmy wyjątkowo dumni. Są wykonywane z wysokiej jakości materiałów takich, jak bawełna, muślin oraz minky. Spełniają standardy Oeko-Tex 100, nie wywołują podrażnień skórnych ani reakcji alergicznych.

Czytaj więcej

Przyjemne w dotyku, atrakcyjne wizualnie poszewki 35x55

Stworzyliśmy produkty, z których jesteśmy wyjątkowo dumni. Są przyjemne w dotyku, dlatego dzieci z wielką przyjemnością korzystają z nich do zabawy, odpoczynku, jak i relaksu. Nie wzbraniają się przed położeniem na nich główki. Co więcej, robią to z wielką przyjemnością, ponieważ poszewki 35x55 dostępne są w wielu atrakcyjnych wzorach i kolorach. Możesz wybrać dokładnie takie, które dzieciom podobają się najbardziej. Wybór jest ogromny. Dostępne są zarówno jednokolorowe poszewki 35x55, jak i poszewki we wzory m.in. w alpaki, samochody, aniołki. 

Wykonane z bawełny, muślinu i minky poszewki 35x55

W BabyMetka masz szeroki wybór również materiałów z jakich możesz zamówić swoje wymarzone poszewki na poduszki. Poszewka 35x55 z muślinu, poszewka 35x55 z minky czy poszewka 35x55 z muślinu? W naszej pracowni handmade, ręcznie powstają wyjątkowe poszewki na poduszki 35x55 z wielu materiałów. Poszewki z minky 35x55 są stworzone do przytulania. Poszewki z muślinu 35x55 występują w kolorach naturalnych. Posiadają wiele właściwości prozdrowotnych. Poszewki bawełniane 35x55 to inwestycja w kolorową aranżację. Są to materiały certyfikowane, spełniające standardy Oeko-Tex 100. Nie powodują podrażnień ani reakcji alergicznych, dlatego bez dwóch zdań można umieszczać je w bliskim otoczeniu dziecka. Zapewnią idealne warunki do snu o każdej porze roku. Idealnie gładkie i przyjemne w dotyku materiały ukołyszą dziecko do snu. 

Poszewka 35x55 antyalergiczna i bezpieczna

Jedną z zalet poszewek od BabyMetka jest ich antyalergiczność. W dzisiejszych czasach, gdy ilość alergenów w świecie jest bardzo dużo, warto postawić na wyroby tekstylne od BabyMetka, które są antyalergiczne. Poszewki na poduszki 35x55 nie wywołują reakcji alergicznych ani podrażnień skórnych, dlatego kupując je dbasz o bezpieczeństwo swojego dziecka. Ta zaleta podnosi komfort użytkowania i spokój rodziców, że opiekują się swoim dzieckiem najlepiej jak tylko można. Do poszewki możesz dokupić wkład lub poduszkę, które również posiadają antyalergiczne wypełnienie. Poszewki 35x55 jest w pełni bezpieczna dla Twojego dziecka.

Zobacz inne poszewki na poduszki.