Filtry

POSZEWKA 50x75

Filtry

Cena

Od 80,00 złdo 145,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Wyjątkowa poszewka 50x75 jest wykonana z wysokiej jakości materiałów

Każdy rodzic zdaje sobie sprawę, jak ważna jest wysoka jakość pościeli dla dzieci. Gwarantuje zdrowy, spokojny i komfortowy sen. W naszej ofercie znajdziesz poszewkę na kołdrę 50x75 wykonaną z bawełny, muślinu lub tkaniny minky. Są to materiały certyfikowane, spełniające standardy Oeko-Tex 100. Nie podrażniają wrażliwej skóry dziecka, ani nie wywołują reakcji alergicznych. Poszewki tego typu są w stanie stworzyć wyjątkową atmosferę, idealną do spokojnego snu. Jeżeli właśnie na tym Ci zależy, zapoznaj się z naszą ofertą.

Czytaj więcej

Kolorowe poszewki na kołdry 50x75

Dysponujemy szerokim wyborem poszewek na kołdry 50x75 w wielu atrakcyjnych wzorach i kolorach. Możesz postawić na warianty mocno ozdobne, nawiązujące do tematyki dziecięcej lub jednokolorowe, jeżeli nie chcesz przed snem rozpraszać dziecka. Poszewki w naszej ofercie dostępne są w przepięknych kolorach i motywach, dlatego na pewno uda się dobrać taką, która uzupełni wyprawkę tworzoną dla najmłodszych dzieci. 

Poszewka 50x75 - W trosce o komfortowy sen Twojego dziecka

Poszewki na kołdry 50x75 są nie tylko ciekawym akcentem dekoracyjnym w sypialni dziecka, ale także wpływają na komfort jego snu. Możesz postawić na wersje minimalistyczne, oryginalne lub jednokolorowe. Wszystko zależy od tego, w jakim stylu budujesz sypialnię pociechy. Na szczęście mamy zróżnicowane propozycje, dlatego w ofercie znajdziesz na pewno to, czego szukasz.

Perfekcyjnie wykonane poszewki 50x75

Poszewki na kołdry 50x75 wykonujemy handmade 100% w polskich szwalniach, których jesteśmy właścicielami.  Staramy się na każdym etapie produkcji, sprawdzamy najważniejsze aspekty mające wpływ na ich użytkowanie. Oferujemy poszewki na kołdry, które wyróżniają się nowoczesnymi kolorami, przemyślanymi wzorami oraz pięknymi motywami przewodnimi. Bajkowe wzornictwo sprawia, że do pokoju Twojego dziecka zostanie wprowadzona pozytywna atmosfera sprzyjająca odpoczynkowi i regeneracji. 

Poszewki na kołdry 50x75 dla dziewczynek i poszewki 50x75 dla chłopców

Posiadamy szeroki wybór poszewek na kołdry we wzorach dziewczęcych i chłopięcych. Możesz sama dopasować motyw występujący na poszewce do indywidualnych zainteresowań Twojego dziecka. Przygotowaliśmy wzory i kolory, dzięki którym masz szasnę stworzyć wyjątkową strefę wypoczynkową dla swojej pociechy. Dostępne są zarówno wzory uniwersalne, jak i typowo dziewczęce i chłopięce. Masz wybór. Poszewki na kołdry 50x75 proponujemy także w wariantach jednokolorowych, jeżeli chcesz przygotować wyciszającą, spokojną strefę wypoczynkową dla swojego dziecka.

Bezpieczne i komfortowe w użyciu poszewki na kołdry 50x75

Na pierwszym miejscu zawsze jest dla nas bezpieczeństwo dzieci, dlatego tworzymy poszewki na kołdry 50x75 cm, które są uszyte z najwyższej jakości materiałów. Ich wygląd poprawi aranżację każdego wnętrza, co jest niezwykłą wartością dodaną. Pozwalają na piękną aranżację strefy wypoczynkowej w sypialni dziecka. Znajdziesz wzory i kolory, które idealnie będą pasowały zarówno do pokoju dziewczęcego, jak i chłopięcego. Bogactwo motywów przewodnich jest naprawdę niesamowite. Jest w czym wybierać!

Zobacz wszystkie poszewki na kołdry.