POSZEWKA 60x60

Ręcznie szyte poszewki na jaśki 60x60

Produkcja poszewek na jaśki 60x60 odbywa się w polskich szwalniach, których jesteśmy właścicielami. Staranne, ręczne wykonanie powoduje, że poszewki wyglądają perfekcyjnie. Nie zawierają guzików, a wyłącznie głębokie zakładki, w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych dzieci. Wybraliśmy do ich produkcji certyfikowane materiały spełniające standardy Oeko-Tex 100, dlatego nie ma obawy, że u malucha wystąpią reakcje alergiczne czy podrażnienia skórne. Poszewki na jaśki 60x60 proponujemy z bawełny, minky lub muślinu, w wielu atrakcyjnych wzorach i kolorach.

Poszewki na jaśki 60x60 w szerokiej gamie kolorystycznej

W arbuzy, samochody, króliczki, aniołki, a może po prostu jednokolorowe? To zaledwie garstka propozycji, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie, jeżeli chodzi o poszewki na jaśki 60x60. Dysponujemy bogatą ofertę poszewek w przepięknych kolorach i wzorach. Bez trudu dopasujesz je do aranżacji wnętrza dziecięcego pokoju. Chcemy, aby w otoczeniu Twojego dziecka znalazły się wyłącznie pozytywne barwy, a takie właśnie umieszczone zostały na poszewkach 60x60.

Bezpieczne i wytrzymałe poszewki 60x60

Do ręcznej produkcji poszewek 60x60 wykorzystujemy jedynie materiały posiadające międzynarodowe certyfikaty. Spełniają one normy bezpieczeństwa i są bezpieczne do używania nawet dla alergików. Tworzymy poszewki, które chętnie są kupowane przez rodziców oczekujących od produktów dla dzieci najwyższej jakości. Nasze poszewki spełniają standardy Oeko-Tex 100, nie wywołują reakcji alergicznych ani podrażnień skórnych. Nie tracą koloru, nawet wskutek częstego prania. 

Poszewki 60x60 zapewnią komfortowy, bezpieczny sen Twojemu dziecku. Gwarantujemy, że z ich zakupu uzyskasz 100% zadowolenia. 

Atrakcyjne wizualnie poszewki 60x60

Nasze poszewki możesz dopasować do dowolnej aranżacje. Poszewki 60x60 dla chłopca sprawdzą się w pokoju synka. Poszewka 60x60 dla dziewczynki może być również we wzory dziewczęce. Stosowane przez nas wyróżniające się barwy, ciekawe printy oraz nietypowe połączenia kolorystyczne zapewniają fantastyczną aranżację dziecięcej przestrzeni. Możesz wybrać oczywiste poszewki 60x60 w klasycznych kolorach, albo postawić na odcienie czerwieni, fioletu czy szarości. Poszewki dziecięce proponujemy także w wielu wariantach, jeżeli chodzi o wzory. Znajdziesz propozycję dla dziewczynki i chłopca, jak i uniwersalną. Wybierać możesz wśród poszewek m.in. w alpaki, arbuzy, flamingi, dinozaury czy samochody. 

Filtry (111 products)

Cena

35,00 zł - 55,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał