POSZEWKA 45x45

Wprowadzające przytulny klimat do wnętrza poszewki na jaśki 45x45

Tekstylia są niezwykle przydatnymi akcesoriami, które sprawiają, że wnętrze od razu staje się bardziej przytulne i przyjemne w odbiorze. Taką przestrzeń chcesz przygotować dla swojego dziecka? Postaw na poszewki na jaśki 45x45 wykonane z bawełny, minky lub muślinu, dostępne w wielu atrakcyjnych wzorach i kolorach. Wybraliśmy wzory ściśle związane z kolorowym światem dzieci, ale także warianty jednokolorowe, jako uzupełnienie wnętrza już wypełnionego szalonymi dekoracjami. Każda poszewka jest przyjemna w dotyku.

Ciekawa aranżacja wnętrza z poszewkami na jaśki 45x45

Nasze poszewki na jaśki 45x45 zapewniają przepiękne dopełnienie aranżacji wnętrza. Wnoszą radosną atmosferę i przytulny klimat do wnętrza. Możesz wybrać je w wariantach stonowanych lub intensywnych, w zależności od efektu finalnego, który chcesz uzyskać. Poszewki na jaśki 45x45 pięknie wyglądają zarówno w jasnych, jak i ciemniejszych kolorach. Najważniejsze jest to, że nie posiadają guzików, a jedynie głębokie zakładki, dlatego są całkowicie bezpieczne dla dzieci. Zastosowane tkaniny spełniają standardy Oeko-Tex 100.

Bezpieczne poszewki na jaśki 45x45 na zakład i napy bez guzików

Bezpieczeństwo jest najważniejsze, szczególnie jeśli chodzi o bezpieczeństwo dzieci. W naszej poszewce 45x45 nie znajdziesz niebezpiecznych guzików, a głęboki zakład zapinany na napy. Również materiały z jakich są wykonane poszewki są bezpieczne dla wrażliwej skóry dziecka. Posiadają międzynarodowe certyfikaty. Odmień otoczenie Twojego dziecka, wyróżnij wybrane przestrzenie w jego pokoju poszewkami na jaśki 45x45. Przygotowaliśmy wiele tematycznych wzorów i atrakcyjnych kolorów poszewek, które umożliwiają przygotowanie wnętrza w różnych stylach. Przy naszych poszewkach nie ma guzików, a jedynie głębokie zakładki, dlatego są to produkty w pełni bezpieczne dla Twojego dziecka. Każda poszewka 45x45 jest wykonana z bezpiecznych materiałów spełniających standardy Oeko-Tex 100. Nie posiada niebezpiecznych guzików, dlatego możesz śmiało ją umieścić w łóżeczku dziecięcym lub kołysce

Poszewka 45x45 wykonana ręcznie w Polsce

Poszewka została w 100% ręcznie uszyta Handmade w Polsce w naszej pracowni, przez co jest produktem premium stworzonym z największą starannością. Została wzbogacona o głębokie zakładki, które umożliwiają perfekcyjne obtoczenie poduszki poszewką. Cały zestaw wygląda dzięki temu bardzo dobrze. Pragniemy podkreślić, że każda poszewka z oferty powstaje ręcznie w polskich szwalniach, których jesteśmy właścicielami. To umożliwia nam kontrolę jakości i pilnowanie nawet najdrobniejszych detali. Poszewka 30x40 jest dzięki temu jedyna w swoim rodzaju. Wybierając ją, masz gwarancję jakości. 

Filtry (111 products)

Cena

35,00 zł - 55,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał