Filtry

POSZEWKA 45x45

Filtry

Cena

Od 35,00 złdo 55,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Wprowadzająca przytulny klimat do wnętrza poszewka 45x45

Tekstylia są niezwykle przydatnymi akcesoriami, które sprawiają, że wnętrze od razu staje się bardziej przytulne i przyjemne w odbiorze. Taką przestrzeń chcesz przygotować dla swojego dziecka? Postaw na poszewki na jaśki 45x45 wykonane z bawełny, minky lub muślinu, dostępne w wielu atrakcyjnych wzorach i kolorach. Wybraliśmy wzory ściśle związane z kolorowym światem dzieci, ale także warianty jednokolorowe, jako uzupełnienie wnętrza już wypełnionego szalonymi dekoracjami. Każda poszewka jest przyjemna w dotyku.

Czytaj więcej

Ciekawa aranżacja wnętrza z poszewkami na jaśki 45x45

Nasze poszewki na jaśki 45x45 zapewniają przepiękne dopełnienie aranżacji wnętrza. Wnoszą radosną atmosferę i przytulny klimat do wnętrza. Możesz wybrać je w wariantach stonowanych lub intensywnych, w zależności od efektu finalnego, który chcesz uzyskać. Poszewki na jaśki 45x45 pięknie wyglądają zarówno w jasnych, jak i ciemniejszych kolorach. Najważniejsze jest to, że nie posiadają guzików, a jedynie głębokie zakładki, dlatego są całkowicie bezpieczne dla dzieci. Zastosowane tkaniny spełniają standardy Oeko-Tex 100.

Bezpieczna poszewka 45x45 na zakład i napy bez guzików

Bezpieczeństwo jest najważniejsze, szczególnie jeśli chodzi o bezpieczeństwo dzieci. W naszej poszewce 45x45 nie znajdziesz niebezpiecznych guzików, a głęboki zakład zapinany na napy. Również materiały z jakich są wykonane poszewki są bezpieczne dla wrażliwej skóry dziecka. Posiadają międzynarodowe certyfikaty. Odmień otoczenie Twojego dziecka, wyróżnij wybrane przestrzenie w jego pokoju poszewkami na jaśki 45x45. Przygotowaliśmy wiele tematycznych wzorów i atrakcyjnych kolorów poszewek, które umożliwiają przygotowanie wnętrza w różnych stylach. Przy naszych poszewkach nie ma guzików, a jedynie głębokie zakładki, dlatego są to produkty w pełni bezpieczne dla Twojego dziecka. Każda poszewka 45x45 jest wykonana z bezpiecznych materiałów spełniających standardy Oeko-Tex 100. Nie posiada niebezpiecznych guzików, dlatego możesz śmiało ją umieścić w łóżeczku dziecięcym lub kołysce

Poszewka 45x45 wykonana ręcznie w Polsce

Poszewka została w 100% ręcznie uszyta Handmade w Polsce w naszej pracowni, przez co jest produktem premium stworzonym z największą starannością. Została wzbogacona o głębokie zakładki, które umożliwiają perfekcyjne obtoczenie poduszki poszewką. Cały zestaw wygląda dzięki temu bardzo dobrze. Pragniemy podkreślić, że każda poszewka z oferty powstaje ręcznie w polskich szwalniach, których jesteśmy właścicielami. To umożliwia nam kontrolę jakości i pilnowanie nawet najdrobniejszych detali. Poszewka 30x40 jest dzięki temu jedyna w swoim rodzaju. Wybierając ją, masz gwarancję jakości.

Bawełniana poszewka 45x45 bez guzików

Ostrych elementów przy poszewkach dla dzieci nie powinno być w ogóle, dlatego tworzymy poszewki 45x45 na duże zakłady, bez guzików. Umożliwia to zatroszczenie się o wysoki poziom bezpieczeństwa dla Twojego dziecka. Do tego dochodzi materiał bawełniany, który jest certyfikowany. Spełnia standardy Oeko-Tex 100, dlatego masz pewność, że u dziecka nie pojawią się alergie skórne oraz podrażnienia. Maluch będzie leżał na bezpiecznej, świetnie wykonanej poszewce w atrakcyjnych wzorach i kolorach. 

Z przyjemnością wprowadzisz do sypialni dziecka poszewkę bawełnianą pokrytą wzorami zwierząt, roślin czy kwiatów. Jej użytkowanie przez długi czas będzie jak najbardziej możliwe, ponieważ bawełna nie traci fasonu w trakcie prania, a kolory nadal zachowują swoją intensywność. 

Poszewka 45x45 z minky zapewni spokojny sen Twojemu dziecku

Cechą charakterystyczną poszewek z minky są wypustki sensoryczne, które wpływają pozytywnie na rozwój dziecka, uspokajają je i wyciszają. Jest to efekt niezbędny przy dzieciach, które mają problemy z zasypianiem. Poszewka minky okazuje się więc dla nich prawdziwym wybawieniem. Materiał jest miękki i przyjemny w dotyku, a w dodatku dostępny w wielu atrakcyjnych kolorach. Możesz wybierać wśród 13 barw. 

Poszewka 45x45 z minky zachwyca atrakcyjnym wyglądem, jest dostosowana do potrzeb dziecka i przyjazna dla jego wrażliwej, alergicznej skóry. Każda poszewka minky spełni wygórowane oczekiwania rodziców, a w dodatku w przepiękny sposób zaaranżuje przestrzeń malucha. Na łóżku lub w łóżeczku będzie wyglądała naprawdę atrakcyjnie.

Wyjątkowa muślinowa poszewka 45x45

Poszewka muślinowa dostępna jest w wielu atrakcyjnych kolorach: Cloud Pink, Mango Mojito, Mineral Blue, Mosaic Blue, Rainy Day, Silver Sconce, Skyway, Storm Front, Strawberry, Terra Cotta. Wybierając spośród nich masz szansę zaaranżować w wyjątkowo atrakcyjny sposób strefę wypoczynkową w pokoju dziecka. Kolorystyka jest uniwersalna, jaśniejsza oraz ciemniejsza, dlatego możesz cieszyć się z osiągnięcia wyjątkowego efektu wizualnego. Poszewka dołoży cegiełkę do przygotowania unikalnej, a jednocześnie uniwersalnej strefy wypoczynkowej w sypialni dziecka.

Muślin jest wyjątkowo przyjaznym dla wrażliwej skóry dziecka materiałem, skutecznie reguluje temperaturę ciała i nie dopuszcza do przegrzania. Zapewnia komfort, o jakim marzy każdy maluszek. Poszewka 45x45 wykonana z najwyższą starannością pomoże nadruchliwym dzieciom wyciszyć się i odpocząć. 

Zobacz inne poszewki na jaśki.