Oferta kart podarunkowych

  

Nowoczesna mata do zabawy i raczkowania velvet

Prawidłowy rozwój dziecka warto wspomagać już od pierwszych chwile jego życia. Nasza nowoczesna mata do zabawy i raczkowania uszyta z tkaniny velvet jest produktem, który nie tylko wspomoże dziecko, ale zapewni mu również wysoki komfort użytkowania. Pikowany w romby materiał velvet to elegancka, a zarazem odporna na długotrwałe użytkowanie tkanina, z której szyjemy nasze maty do zabawy i raczkowania.

Czytaj więcej

Mata do zabawy velvet 100 cm – bezpieczna zabawa dla maluszka

Już najmłodsze dzieci lubią proste zabawy i ćwiczenia, które wspomagają ich rozwój. Najbezpieczniejszym miejscem na takie pierwsze zabawy jest równa powierzchnia podłogi. Jednak zanim położymy na niej dziecko, należy stworzyć dla niego odpowiednie miejsce. Pomoże Ci w tym przygotowana przez nas dwustronna mata do zabawy, która będzie dobrą izolację od chłodnej podłogi. Po zakończeniu zabawy mata będzie piękną dekoracją dziecięcego pokoju. Górna storna to Velvet, materiał, który przypomina luksusowy aksamit. Bardzo wytrzymały, łatwo się czyści, jest bardzo miękki i wygląda przepięknie. Dostępny jest w 13 wersjach kolorystycznych.

Dla swojego dziecka wybierz kwadratową matę velvet 100 cm do zabawy od BabyMetka !

Według BabyMetka każde dziecko zasługuje na to co najlepsze. Nasze maty przygotowujemy z niezwykłą starannością oraz pasją. Chcemy by każdy nasz produkt cieszył obdarowanego. Ręcznie szyta mata występuje w związku z tym kilkunastu ciekawych kolorach, każde dziecko potrafi tutaj znaleźć coś dla siebie. Ponadto używana przez nas tkanina typu velvet pikowana jest w kształt rombów co dodaje jej eleganckiego oraz szykownego wyglądu.

Mata kwadratowa velvet 120 cm do zabawy to ciepłe i wygodne miejsce do nauki raczkowania i zabawy

Bezpieczeństwo Twojego dziecka jest dla Ciebie priorytetem. Doskonale to rozumiemy. Dlatego nasze produkty pomagają Ci w stworzeniu bezpiecznego miejsca do zabawy dla Twojego malucha. Przygotowana przez nas dwustronna mata do zabawy, która będzie dobrą izolację od chłodnej podłogi. Po zakończeniu zabawy mata będzie piękną dekoracją dziecięcego pokoju. Górna storna to Velvet, materiał, który przypomina luksusowy aksamit. Bardzo wytrzymały, łatwo się czyści, jest bardzo miękki i wygląda przepięknie. Dostępny jest w 13 wersjach kolorystycznych.

Kolorowa kwadratowa mata velvet 120 cm do zabawy i raczkowania dla każdego dzieciaka !

Szyta przez nas ręcznie na terenie Polski mata do zabawy i raczkowania jest świetnym pomysłem nie tylko na uzupełnienie aranżacji dziecięcego pokoiku, świetnie sprawdzi się ona również w czasie podroży. Mata ze względu na swoją lekkość oraz możliwość przewożenia może być przenośnym placem zabaw, który możemy rozłożyć w dowolnym miejscu na świecie. Tkanina typu velvet, z której mata jest uszyta to materiał wytrzymały oraz łatwy do utrzymania w czystości- mata jest więc produktem bezproblemowym.

Podaruj swojemu dziecku wygodną matę kwadratową velvet 120 cm do zabawy !

Wygodna mata do zabawy jest marzeniem każdego dziecka. W BabyMetka lubimy spełniać dziecięce marzenia, dlatego też naszą matę przygotowaliśmy nie tylko w kilku rozmiarach i kształtach, ale również wersjach kolorystycznych! Nasi mali klienci znajdą tutaj kolory podobające się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Wiele modnych odcieni to także możliwość idealnego dopasowania maty do aranżacji dziecięcego pokoiku. 

Dwustronna mata kwadratowa 140 velvet – super zabawa w bezpiecznym otoczeniu

Bezpieczeństwo Twojego dziecka jest dla Ciebie priorytetem. Doskonale to rozumiemy. Dlatego nasze produkty pomagają Ci w stworzeniu bezpiecznego miejsca do zabawy dla Twojego malucha. Pamiętamy też o potrzebach Twojego dziecka. Nasza mata jest nie tylko w pełni bezpieczna, ale także mięciutka, przyjemna w dotyku i przede wszystkim kolorowa. Przyjemne dla oka dziecięce wzory zachęcą dziecko do zabawy i pomogą pobudzić jego wyobraźnię. Górna storna to Velvet, materiał, który przypomina luksusowy aksamit. Bardzo wytrzymały, łatwo się czyści, jest bardzo miękki i wygląda przepięknie. Dostępny jest w 13 wersjach kolorystycznych. Zobacz wszystkie propozycje, kliknij w wybrany przez siebie wzór i sprawdź szczegóły.

Mata kwadratowa 140 cm velvet do zabawy i raczkowania do wyboru w wielu kolorach

Całodzienna zabawa jest marzeniem każdego dziecka. W BabyMetka na tę okazję przygotowaliśmy uroczą matę do zabawy i raczkowania z velvetu. Kwadratowa mata o boku długości 140 cm zapewnia dziecku wysoki komfort użytkowania, a jednocześnie pozwala na stworzenie dość dużej przestrzeni do zabawy. Powierzchnia użytkowa maty do zabawy jest naprawdę spora! Każdą matę wypełniamy oczywiście antyalergicznym wypełnieniem zapewniającym bezpieczeństwo zabawy również dzieciom z alergią. Na uwagę zasługuje również duża ilość kolorów tkaniny velvetowej, z której nasze maty szyjemy. Materiał ten pochodzi wyłącznie od zaufanego producenta.

Każdy synek i każda córunia będzie miała swoje miejsce na macie kwadratowej 140 cm vevlet !

Podczas raczkowania warto zapewnić dziecku odpowiednie warunki. Nasza miękka mata uchroni dziecko przed urazami, a także zamortyzuje ewentualny upadek w przypadku chęci wykonania pierwszych kroków. Maty przez nas proponowane występują w kilku kształtach oraz wielkościach. Do dyspozycji dzieci pozostaje również cała gama przyjaznych kolorów tkaniny velvetowej.

Okrągła mata velvet 140 cm jest dwustronna – super zabawa w bezpiecznym otoczeniu

Bezpieczeństwo Twojego dziecka jest dla Ciebie priorytetem. Doskonale to rozumiemy. Dlatego nasze produkty pomagają Ci w stworzeniu bezpiecznego miejsca do zabawy dla Twojego malucha. Pamiętamy też o potrzebach Twojego dziecka. Nasza mata jest nie tylko w pełni bezpieczna, ale także mięciutka, przyjemna w dotyku i przede wszystkim kolorowa. Przyjemne dla oka dziecięce wzory zachęcą dziecko do zabawy i pomogą pobudzić jego wyobraźnię. Górna storna to Velvet, materiał, który przypomina luksusowy aksamit. Bardzo wytrzymały, łatwo się czyści, jest bardzo miękki i wygląda przepięknie. Dostępny jest w 13 wersjach kolorystycznych. Zobacz wszystkie propozycje, kliknij w wybrany przez siebie wzór i sprawdź szczegóły.

Mata okrągła velvet 140 cm do zabawy ułatwi dziecku poruszanie się

Zabawa to najważniejsza aktywność naszych dzieci. Rozwijające zabawy nie mogą jednak odbywać się w mało sprzyjających warunkach. Dla naszych milusińskich przygotowaliśmy, więc w BabyMetka matę do zabawy i raczkowania w velvetu. Ta posiadająca kształt koła mata posiada średnicę 140 cm umożliwiającą jej wykorzystanie jednocześnie przez więcej niż jedno dziecko lub przez dziecko z rodzicem. Duża średnica maty to także możliwość aranżowania z dzieckiem wielu typów zabaw. Rozsypane klocki, rozłożony domek dla lalek, czy też akcesoria do zabawy lalą nie będą już nam straszne, gdy ułożymy je na miękkiej i wygodnej macie do zabawy. Dzięki macie również raczkowanie stanie się dla dziecka przyjemniejsze, twarda podłoga już nie będzie ranić jego delikatnej skóry.

Zapewnij dziecku komfortową zabawę z matą okrągłą velvet 140 cm już dziś !

Maty do raczkowania, podobnie jak inne nasze produkty, wypełniamy antyalergicznym wypełnieniem. Antyalergiczna włóknina zapobiega rozwojowi drobnoustrojów takich jak bakterie, grzyby oraz roztocza kurzu domowego. Ponadto wypełnienie to zapewnia cyrkulację powietrza i podwyższa komfort użytkowania maty.

Dlaczego warto kupić mate velvet  ?

·  Produkt przeznaczony dla dzieci w każdym wieku.

·  Velvet to materiał najwyższa jakość o subtelnej miękkości.

·  Velvet posiada bardzo atrakcyjny wygląd, przypomina luksusowy aksamit i welur.

·  Mata szyta jest ręcznie na terenie Polski.

·  Wykonanie z dbałością o najmniejszy szczegół.

·  Posiada antyalergiczne wypełnienie.

·  Mnoga ilość kolorów do wyboru.

·  Tkanina velvet pochodząca od sprawdzonych producentów.

·  Świetny pomysł na prezent zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki.

·  Produkt tworzony z pasją przez profesjonalistów.

·  Duża powierzchnia do zabawy i raczkowania.

·  Istnieje możliwość dobrania innych produktów i stworzenia ciekawego kompletu. 

·  Mata posiada dużą powierzchnię użytkową.

·  Wykonanie z dbałością o najmniejszy szczegół.

·  Duża ilość kolorów velvetu do wyboru.

·  Świetny pomysł na prezent z okazji urodzin lub Dnia Dziecka.

·  Dobry pomysł na prezent dla każdego dziecka.

Mata dla niemowlaka występuje w wielu wariantach i rozmiarach.