ZASŁONA 235

Zasłony długość 235 poprawią aranżację pokoju dziecka

Tworząc pokój dla dziecka warto zwracać uwagę na detale. Są nimi zasłony gotowe 235 cm, które w cudowny sposób zaaranżują przestrzeń okienną. Wprowadzą do pokoju przytulną atmosferę idealną do zabawy, jak i relaksu. Zasłony 235 dostępne są w wielu atrakcyjnych wzorach i kolorach, a co najważniejsze możesz dobrać je do już tworzonej aranżacji wnętrza. Wszystko to sprawia, że uwydatnisz z ich pomocą piękno motywów przewodnich rządzących w przestrzeni dziecka.

Przepiękne zasłony gotowe – długość 235 cm

Zasłony 235 do pokoju dziecięcego wykonujemy z certyfikowanych, spełniających standardy Oeko-Tex 100 materiałów. Zdecydowaliśmy się na zastosowanie bawełny oraz weluru, jako materiałów trwałych, atrakcyjnych wizualnie, umożliwiających barwienie na wiele kolorów. Szeroka gama propozycji, którą znajdziesz w naszej ofercie sprawia, że zasłony będą na pewno dopasowane do przestrzeni, jaką tworzysz z myślą o swoim dziecku. 

Wybór długich zasłon wysokosc 235 w naszej ofercie jest bardzo duży. Pora zdecydować, które zagoszczą w oknie Twojego dziecka.

Zobacz także inne zasłony dziecięce.

Filtry (124 products)

Cena

95,00 zł - 155,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.