NARZUTY DZIECIĘCE NA ŁÓŻKO

Narzuta na łóżko - modny dodatek na wyciągniecie ręki

Narzuta bawełniana to nie tylko element funkcjonalny, ale również niebanalna dekoracja. Położona na materacu łóżeczka, czy też łóżku lub tapczanie narzuta będzie świetnie uzupełniać wystrój pokoju dziecka. W BabyMetka szyjemy nasze produkty ręcznie, dzięki czemu mają Państwo gwarancję wykonania narzuty z dbałością o najmniejszy szczegół. Każda narzuta jest dwustronna, możecie Państwo wybrać kolor drugiej strony narzuty.

narzuty-dzieciece-na-lozko-1

Kolorowa narzuta na łóżko dla każdego dziecka

W BabyMetka każda nasza narzuta wykonana jest z wysokiej jakości, certyfikowanej bawełny. Narzuty tworzymy w pięciu standardowych wymiarach, jednak na specjalne zamówienie możemy wykonać ją w dowolnie wybranym rozmiarze, jednak jej maksymalne wymiary nie mogą przekraczać 150 cm szerokości oraz 250 cm długości. W naszym sklepie dostępnych jest wiele przyjaznych dzieciom wzorów i kolorów. Do każdej narzuty istnieje możliwość doboru innych produktów z tej samej serii kolorystycznej. Dzięki BabyMetka obdarowywanie prezentami jest dziecinnie proste!

Podstawowy produkt w strefie wypoczynkowej dziecka? Narzuta na łóżko

Chcesz zadbać o perfekcyjny wygląd łóżka w dziecięcym pokoju? Pomoże Ci w tym narzuta na łóżko dziecięce dostępna w jednym z wielu rozmiarów, wykonana z kilku materiałów do wyboru. Masz już swojego faworyta? Zapoznaj się z naszą ofertą, a na pewno znajdziesz propozycję idealną dla swojego dziecka.

narzuty-dzieciece-na-lozko-2

Narzuty na łóżko, czyli jakość i perfekcyjny wygląd w jednym

Jesteśmy niezmiernie dumni z narzut, które znajdują się w naszej ofercie. Zostały wykonane z wysokiej jakości certyfikowanej bawełny, spełniającej standardy Oeko-Tex 100. Gwarantują przyjemne odczucia w trakcie użytkowania, ponieważ materiał jest miękki w dotyku, delikatny, a jednocześnie nie wywołuje reakcji alergicznych. Narzuty możesz wykorzystać w celu zasłania łóżka lub jako kocyk w trakcie popołudniowych drzemek. 

Narzuty bawełniane proponujemy w wielu atrakcyjnych wzorach i kolorach. Jest w czym wybierać, dlatego na pewno dopasujesz akcent dekoracyjny lub barwę do aranżacji przestrzeni dziecięcej, jaką tworzysz.

narzuty-dzieciece-na-lozko

Narzuta na łóżko chłopca i dziewczynki, czyli koniec z nudnymi dekoracjami w dziecięcej przestrzeni

Twoje dziecko szybko nudzi się przedmiotami, które znajdują się w jego najbliższym otoczeniu? Mamy idealne rozwiązanie! Przygotowaliśmy dwustronne narzuty w wielu wzorach i kolorach do wyboru. Jedna strona narzuty jest wykonana z certyfikowanej bawełny. Dostępna jest w motywy zgodne z zainteresowaniami i upodobaniami dzieci. Druga strona narzuty to materiał velvet, jednokolorowy, niezwykle przyjemny w dotyku. 

W każdej chwili możesz zmienić stronę narzuty, aby odmienić wygląd dziecięcej przestrzeni w bardzo prosty sposób. 

Narzuta velvet jako atrakcyjny, przyjemny w dotyku produkt, który znajdzie stałe miejsce w strefie wypoczynkowej w pokoju dziecka

Proponujemy narzuty velvet w wielu atrakcyjnych kolorach: od jasnych do ciemnych, które wyróżniają się wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, wyjątkową miękkością, a także pełnym dostosowaniem do potrzeb użytkownika. 

Narzuta velvet wygląda atrakcyjnie i jest łatwa w pielęgnacji. Musisz ją kupić do strefy wypoczynkowej swojego dziecka!

Filtry (186 products)

Cena

95,00 zł - 225,00 zł

Kategorie

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał