NARZUTA 80x160

Oferta kart podarunkowych

  

Narzuta 80x160 – ozdobna, trwała i łatwe w utrzymaniu czystości

Jakiego produktu potrzebujesz do dziecięcego pokoju? Przede wszystkim funkcjonalnego, praktycznego, bezpiecznego i atrakcyjnie wyglądającego. Narzuta 80x160 cm posiada te wszystkie cechy, gwarantując idealne przygotowanie łóżka dla dziecka. Dzięki temu, ze narzuta na łóżko 80x160 cm została wykonana z certyfikowanej, bezpiecznej bawełny, nie ma ryzyka wystąpienia reakcji alergicznej u dziecka. W dodatku, wypełnienie ma z antyalergicznych włókien o gęstości 80 g/m2. To wszystko powoduje, że kupując u nas narzuty bawełniane, robisz fantastyczną inwestycję na długie lata, jednocześnie bardzo bezpieczną dla swojego dziecka. 

Czytaj więcej

Narzuta 80x160 – wspaniały produkt o indywidualnym charakterze

Urządzając pokój dla dziecka, musisz zwracać uwagę na wszystkie detale. Każdy szczegół ma znaczenie, także narzuta na łóżko dziecięce 80x160. Przeglądając naszą ofertę, z pewnością natrafisz na wiele modeli, które idealnie wpasują się w stylistykę tworzonego wnętrza.

Narzuta 80x160 cm jest elegancka i praktyczna

Proponujemy białe narzuty, ale także kolorowe narzuty. Dzięki temu, że są dwustronne, nie znudzą się tak szybko, można będzie je wykorzystać na różne sposoby i dopasować do zmieniającej się wraz z wiekiem dziecka aranżacji przestrzeni. 

Narzuta 80x160 wygląda estetycznie, elegancko, a jednocześnie jest bardzo praktyczna. Taki produkt jest idealnym wyborem do dziecięcego pokoju. Nie pożałujesz zakupu jednej z naszych propozycji. Tego jesteśmy pewni!

Narzuta 80x160 piękne dopełni stylizację każdego łóżka

Piękna, przyjemna w dotyku, gwarantująca idealne posłanie łóżka – taka powinna być każda narzuta na łóżko chłopięce i dziewczęce, na jaką się zdecydujesz. Stawiając na produkty od najlepszych producentów, możesz ten cel osiągnąć. 

Odpowiednio posłane łóżko w pokoju, wprowadzi do niego ład i harmonię. Sprawi, że przestrzeń wypoczynkowa zarówno w dzień, jak i w nocy będzie atrakcyjna. W dodatku, w ciągu dnia na pościeli nie będzie odkładał się kurz, przez co stworzysz bezpieczne warunki do snu dla dziecka.

Narzuty 80x160 poprawiają wygląd pokoju

Trzeba mieć świadomość, jak ważne jest zadbanie o wygląd łóżka w ciągu dnia, gdy się z niego nie korzysta. Problemu nie ma, gdy w pokoju znajduje się składana sofa. Jeżeli Twoje dziecko śpi na łóżku z materacem, które jest najwygodniejszą opcją, zakup narzuty jest konieczny. Zakryjesz nią pościel oraz cały materac. Dzięki temu, przestrzeń wypoczynkowa będzie wyglądała schludnie i będzie w każdym aspekcie dopasowana do aranżacji pokoju. 

Narzuta 80x160 – nie tylko modna, ale także wygodna dekoracja do dziecięcego pokoju

Nie sposób wyobrazić sobie łóżka z materacem, które w ciągu dnia nie jest przykryte atrakcyjną narzutą. Wydaje się to obowiązkowy zakup. Z takiego samego założenia wychodzą rodzice, tworzący przestrzeń wypoczynkową dla swoich pociesz. Szukają narzuty bawełniane, uznawane za najtrwalsze, najbezpieczniejsze, a także atrakcyjnie wyglądające. Stanowią bardzo ważny element wyposażenia przestrzeni, w której dziecko wypoczywa. 

Narzuta bawełniana - 80x160 cm nie tylko pełni funkcję praktyczną, pozwalającą na zaścielenie łóżka, ale także wpływa na dekorację pokoju. Jeżeli zostanie przez ciebie wybrana szara narzuta, możesz nieco stonować radosną kolorystykę pozostałych elementów tworzących przestrzeń dla dziecka. Podobny efekt da narzuta ecru.

Narzuta 80x160 cm dla chłopców i dziewczynek

W naszej ofercie znajdziesz wiele klasycznych, jak i szalonych propozycji, które możesz wprowadzić do dziecięcego pokoju. Dzięki temu, że narzuta do pokoju dziecka ma wiele kolorów i wzorów, masz szansę dopasować ją do konkretnej, tworzonej aranżacji wnętrza. To sporo ułatwia. 

Musisz wiedzieć, że narzuty, które znajdziesz w naszej ofercie, są dostępne w wariancie dwustronnym. Jesteśmy przekonani, że nie znudzą się tak szybko, ponieważ masz możliwość zmiany strony, w celu uatrakcyjnienia przestrzeni, która już nieco się opatrzyła.

Narzuta 80x160 dla rodziców ceniących porządek

Zadaniem każdego rodzica jest wpojenie dziecku dobrych nawyków. Jednym z nich jest dbanie o porządek. Jak zrobić to dobrze? Zacznij od pokazania, jak ważne jest schludne pościelenie łóżka. Jeżeli do dyspozycji będzie narzuta 80x160, na pewno stanie się to o wiele prostsze. Kup narzutę w ulubionym kolorze dziecka lub posiadającą wzór z jego ukochanej bajki, a każdego dnia pociecha będzie z wielką starannością ścieliła swoje łóżko. 

Jeżeli planujesz naukę porządku dziecka, narzuta bawełniana - 80x160cm na pewno pomoże w tym, w bardzo dobry sposób.

Narzuta 80x160 – dlaczego warto ją kupić?

  • Narzuta została wykonana z wysokiej jakości, certyfikowanej bawełny. Posiada wypełnienie z włókien antyalergicznych o gramaturze 80 g/m2. 
  • Stanowi praktyczne rozwiązanie do dziecięcego pokoju, pozwalające na dbanie o porządek i wpływające na atrakcyjny wygląd strefy wypoczynkowej.
  • Dostępna jest w wielu wzorach i kolorach, pasujących do różnych aranżacji dziecięcych pokoju.
  • Każda narzuta jest pakowana w estetyczne opakowanie.

Zobacz wszystkie narzuty na łóżko dziecięce.

Narzuty na wymiar szyjemy w dowolnym rozmiarze.