POSZEWKA 65x65

Poszewki na jaśki 65x65 z wysokogatunkowych tkanin

Nasza oferta składa się wyłącznie z poszewek na jaśki 65x65 wykonanych z wysokogatunkowych materiałów spełniających standard Oeko-Tex 100. Zastosowaliśmy bawełnę, minky oraz muślin, dlatego masz do wyboru poszewki przyjemne w dotyku, bezpieczne oraz atrakcyjne pod względem wizualnym. Nie wywołują reakcji alergicznych ani podrażnień skórnych. Poszewki 65x65 powstają w naszych polskich szwalniach, dlatego możemy pilnować każdemu etapu ich produkcji. Są szyte ręcznie.

Poszewki na jaśki 65x65 bez guzików

Przy poszewkach na jaśki 65x65 nie zastosowaliśmy guzików, w trosce o bezpieczeństwo Twojego dziecka. Zastąpiliśmy je głębokimi zakładkami. Możesz więc bez ryzyka w bliskim otoczeniu maluszka umieścić tę poszewkę. Uszyte z najwyższą dokładnością i starannością poszewki na jaśki 65x65 będą przepięknie prezentowały się w każdym dziecięcym wnętrzu. Dostępne są w wielu atrakcyjnych kolorach i wzorach, do wyboru dla dziewczynki i chłopca. Poszewki 65x65 to produkt, z którego zakupu uzyskasz satysfakcję. 

Spokojny i zdrowy sen z poszewkami 65x65

Aby dziecko prawidłowo się rozwijało potrzebuje komfortowych warunków do wypoczynku. Prawidłowy sen jest fundamentem rozwoju dziecka i jego zdrowego funkcjonowania w czasie dnia. Dzieci są bardzo aktywne, więc ich satysfakcjonujący cen jest bardzo ważny. Wiemy, że rodzice szukają najlepszych produktów dla swoich dzieci. Mamy je w swojej ofercie. Polska ręczna produkcja gwarantuje satysfakcję z zakupów. Dostarczamy poszewki dziecięce starannie obszyte, wykonane z wysokiej jakości materiałów, atrakcyjne pod względem wizualnym. Szeroka gama wzorów i kolorów powoduje, że każda poszewka 65x65 jest w stanie sprostać zróżnicowanym oczekiwaniom rodziców i ich dzieci. Możesz wybrać wzory dedykowane dla dziewczynek, jak i chłopców m.in. arbuzy, kotki, pieski, samochody, dinozaury, flamingi. 

Ozdobne poszewki 65x65 z wysokiej jakości materiałów

Zakup poszewek 65x65 od BabyMetka to inwestycja w dobry nastrój dzieci i rodziców. Poszewki dziecięce przygotowujemy z bawełny, minky lub muślinu. Są to materiały certyfikowane, spełniające standardy Oeko-Tex 100, nie wywołujące reakcji alergicznych ani podrażnień skórnych. Poszewki możesz z powodzeniem podłożyć pod główkę dziecka, nie skaleczy się, ponieważ nie zawierają guzików, a jedynie głębokie zakładki zapinane na napy. Poszewki 65x65 są szyte ręcznie w Polsce w naszych szwalniach. Dbamy o każdy etap ich produkcji. 

Filtry (111 products)

Cena

35,00 zł - 55,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał