NARZUTA 120x200

Oferta kart podarunkowych

  

Narzuta 120x200 do zadań specjalnych

Czy masz świadomość, że narzutę możesz wykorzystać do wielu zadań w sypialni dziecka? Okazuje się, że nie tylko wykorzystuje się ją jako nakrycie łóżka, ale pełni także ważną rolę dekoracyjną. Może ożywić wnętrze lub sprawić, że zwariowana kolorystyka pozostałych elementów ulegnie stonowaniu. Ponadto, przykrycie nią dziecka jak kocykiem również jest możliwe. Na pewno nie raz z niej skorzystasz w ciągu dnia, gdy dziecko pójdzie na popołudniową drzemkę. Narzuta 120x200 zapewni maluchowi niesamowity komfort cieplny. 

Czytaj więcej

Starannie wykonana narzuta 120x200

W związku z tym, że narzuty na łóżko dla dzieci 120x200 produkujemy w Polsce, możemy trzymać rękę na pulsie, jeżeli chodzi o sposób ich wykonywania, stosowane przeszycia, jak i cały proces wypuszczania na rynek. Polskie szwalnie działają w bardzo profesjonalny sposób, a dzięki korzystaniu z najlepszych materiałów, do naszych Klientów mogą trafiać narzuty, z których można korzystać przez lata, bez najmniejszych problemów. Jesteśmy przekonani, że w naszej ofercie znajdziesz to, czego szukasz.

Narzuta 120x200 będzie niepowtarzalnym dodatkiem w pokoju dziecka

Białe narzuty w różne wzory, które znajdziesz w naszej ofercie, to jedynie nieliczne propozycje, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy. Oferujemy narzuty w wielu wariantach kolorystycznych i wzorach, dlatego bez większych problemów znajdziesz propozycje zgodne z upodobaniami i zainteresowaniami dziecka. Najważniejsze jest to, że narzuty bawełniane są trwałe i wytrzymałe, a korzystanie z nich przez długi czas jest jak najbardziej możliwe.

Klasyczna narzuta 120x200 w wielu wariantach kolorystycznych i wzorach

Klasyka zawsze się obroni, dlatego w naszej ofercie znajdziesz narzuty bawełniane tworzone zgodnie z tradycyjnymi zasadami. Mają uniwersalny kształt, a kolorystyka i wzornictwo jest zgodne z upodobaniami dzieci w różnym wieku. Świetnie wkomponują się do aranżacji niemal każdej dziecięcej przestrzeni. Wykonane z miękkiej, certyfikowanej bawełny, gwarantują przyjemne odczucia dla wrażliwej skóry dziecka. Nawet po długotrwałym użytkowaniu, będą wyglądały jak nowe. 

Narzuta 120x200 jest atrakcyjna wizualnie

Miękkie, przyjemne w dotyku i ciepłe narzuty, które znajdziesz w naszej ofercie, zagwarantują piękne przygotowanie przestrzeni wypoczynkowej dla dziecka. Urządzisz z ich pomocą klasyczny, przyjazny dla dziecka pokój, w którym będzie chciało spędzać każdą wolną chwilę. Zyskasz dla siebie wytchnienie, chwilę relaksu i odpoczynku, ponieważ dziecko z wielką przyjemnością będzie przebywało w swoim pokoju.

Elegancka i dopasowana do potrzeb dziecka narzuta 120x200

Czy jest lepszy sposób na zaaranżowanie przestrzeni wypoczynkowej dla dziecka, jak poprzez zakup perfekcyjnie dobranej narzuty? Narzuta 120x200 wywoła fantastyczny efekt uporządkowanej przestrzeni, w której dziecko może wypocząć, zebrać siły i zrelaksować się po dniu wypełnionym zabawą. Co najważniejsze, narzuta zabezpieczy pościel znajdującą się na łóżku przed zabrudzeniami i zakurzeniem. To spowoduje, że zawsze dziecko będzie mogło spać w czystym, schludnym łóżko. To wpłynie na pewno na same kolorowe sny. 

Narzuta 120x200 łatwo się pierze

Narzuta na łóżko dziecięce 120x200 powstała z wysokiej jakości, certyfikowanej bawełny, zgodnej z rygorystycznymi zasadami Oeko-Tex. Dzięki temu, możesz mieć pewność, że kupujesz dla swojego dziecka materiał bezpieczny i niewywołujący podrażnień skóry. Z reakcjami alergicznymi nie będzie również żadnych problemów, ponieważ w bawełnie nie ma toksycznych substancji mogących je wywołać. 

Nie stanowi również żadnych problemów utrzymanie narzuty w czystości. Pranie w pralce jest jak najbardziej dozwolone. Co równie ważne, w efekcie prania, narzuta nie traci miękkości. Jest równie elegancka i bezpieczna w użytkowaniu. 

Pięknie wykonana narzuta 120x200 dla prawdziwych estetów

Zwracasz uwagę na rzeczy, którymi otaczasz swoje dziecko? Jest to jak najbardziej dobre podejście. Gwarantujemy, że w naszej ofercie znajdziesz narzutę, która nie tylko pięknie wygląda, ale także pełni praktyczną rolę, pozwalającą na utrzymanie pokoju dziecięcego w idealnym porządku. 

Staramy się przygotowywać narzuty, które są starannie wykonane, produkowane z najlepszych materiałów. Mamy nad tym kontrolę, ponieważ powstają w polskich szwalniach. Skutecznie zabezpieczają pościel przed zabrudzeniami, a jednocześnie wnoszą bardzo wiele do dziecięcej przestrzeni: przytulność, efekt dekoracyjny, atrakcyjność. 

Jeżeli szukasz dekoracyjnego oraz praktycznego produktu dopasowanego do potrzeb dziecka, narzuta bawełniana 120x200 jest idealnym wyborem.

Dlaczego narzuta 120x200 to najlepszy wybór?

  • Wykonanie z wysokiej jakości certyfikowanej bawełny, co gwarantuje brak występowania reakcji alergicznych i podrażnień skórnych w kontakcie z wrażliwym ciałem dziecka.
  • Polska produkcja, która zapewnia przestrzeganie rygorystycznych standardów, w zakresie produktów tworzonych z myślą o dzieciach.
  • Dostępność wielu wzorów i kolorów gwarantuje pełne dopasowane do aranżacji wnętrza, jak i upodobań dzieci.
  • Produkt jest pakowany w estetycznym opakowaniu. Można wręczyć go od razu na prezent.

Zobacz wszystkie narzuty na łóżko dziecięce.

Narzuty na wymiar szyjemy w dowolnym rozmiarze.