Filtry

POSZEWKA 120x200

Filtry

Cena

Od 85,00 złdo 145,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Poszewka 120x200 w najlepszych dostępnych materiałach

Dołożyliśmy starań, aby przygotować poszewki na kołdry w najlepszych dostępnych na rynku materiałach. Zdecydowaliśmy się na bawełnę, minky oraz muślin, ponieważ są one certyfikowane i spełniają standardy Oeko-Tex 100. Nie wywołują reakcji alergicznych ani podrażnień skórnych. To sprawia, że Twoje dziecko ma zapewniony zdrowy i spokojny sen każdej nocy. I to w przepięknym otoczeniu, ponieważ poszewki na kołdry 120x200 możesz kupić w wielu atrakcyjnych wzorach i kolorach.

Czytaj więcej

Poszewki na kołdry 120x200 w wielu popularnych wzorach i kolorach

Szukasz idealnej poszewki na kołdrę dla swojej córki lub syna? Jesteś w odpowiednim miejscu. Przygotowaliśmy bogatą gamę wzorów i kolorów, które na pewno przypadną do gustu zarówno dziewczynce, jak i chłopcu. Możesz wybierać wśród poszewek w samochody, tęcze, jednorożce, arbuzy i wiele innych. Dostępne są także jednokolorowe poszewki na kołdry 120x200. Idealnie dopasujesz wygląd poszewki do tego, jak chcesz zaaranżować strefę wypoczynkową swojego dziecka.

Przyjemna w dotyku poszewka 120x200

Nasze poszewki 120x200 są niezwykle przyjemne w dotyku, nie podrażniają delikatnej skóry dziecka. Pod tym kontem materiały przechodzą testy jakościowe. Jest to zasługa wysokiej jakości materiałów, jakie zastosowaliśmy do produkcji poszewek. Wybraliśmy bawełnę, muślin oraz minky, czyli materiały certyfikowane, spełniające standardy Oeko-Tex 100. Poszewki są przyjemne w dotyku, nie podrażniają wrażliwej skóry dziecka i nie wywołują reakcji alergicznych. Zapewniają zdrowy, spokojny sen każdemu dziecku. Poszewki na kołdry 120x200 są maksymalnie praktyczne, odporne na uszkodzenia oraz wielokrotne pranie, po których nie tracą koloru. 

Perfekcyjnie wykonane poszewki na pościel 120x200 

Poszewki 120x200 są ręcznie szyte specjalnie dla Ciebie z zachowaniem najwyższej koncentracji na każdym szczególe. Poszewki na kołdry 120x200 wykonujemy ręcznie w polskich szwalniach, których jesteśmy właścicielami. Pilnujemy każdego etapu produkcji, sprawdzamy najważniejsze aspekty mające wpływ na ich użytkowanie. Oferujemy poszewki na kołdry, które wyróżniają się intensywnymi kolorami, przemyślanymi wzorami oraz pięknymi motywami przewodnimi. Kolorowe wzornictwo sprawia, że do pokoju Twojego dziecka zostanie wprowadzona radosna atmosfera sprzyjająca odpoczynkowi i regeneracji. 

Bezpieczne i komfortowe w użyciu poszewki 120x200 

Poszewka na pościel 120x200 jest wykonana z trwałych materiałów, które podnoszą najważniejsze jest nas bezpieczeństwo dzieci. Nasze poszewki na kołdry 120x200 nie posiadają groźnych dla zadławienia guzików, a napy. W dodatku atrakcyjnie wyglądają, co jest niezwykłą wartością dodaną. Pozwalają na piękną aranżację strefy wypoczynkowej w sypialni dziecka. Znajdziesz wzory i kolory, które idealnie będą pasowały zarówno do pokoju dziewczęcego, jak i chłopięcego. Bogactwo motywów przewodnich jest naprawdę niesamowite. Jest w czym wybierać!

Zobacz wszystkie poszewki na kołdry.