POSZEWKA 30x30

Poszewki na jaśki 30x30 w najpiękniejszych kolorach i wzorach

Wszystkie poszewki na jaśki 30x30 oferowane przez nasz sklep są wykonywane z wysokiej jakości bawełny, minky lub muślinu, do wyboru. Materiały są certyfikowane, spełniają standardy Oeko-Tex 100, dlatego nie musisz obawiać się o zdrowie i bezpieczeństwo dziecka. Nie wywołują reakcji alergicznych ani podrażnień skórnych. Warto także zwrócić uwagę na ich wygląd. Proponujemy je w wielu atrakcyjnych wzorach i kolorach, które sprawiają, że pokój dziecka, jak i każda przestrzeń dla niego zyska niesamowitą dekorację. Dzięki atrakcyjnym wymiarom 30x30 poszewki zapewnią fantastyczną ozdobę wybranego miejsca, w którym je umieścisz. Mamy wzory dedykowane dla dziewczynek i chłopców, jak i uniwersalne.

Bezpieczne poszewki na jaśki 30x30

Nasze poszewki na jaśki nie posiadają niebezpiecznych dla najmłodszych dzieci guzików, a jedynie głębokie zakładki z napami. To sprawia, że poszewka 30x30 może znajdować się w bliskim otoczeniu każdego malucha. Produkt dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej, wykonany w naszych polskich szwalniach, których jesteśmy właścicielami zapewni fantastyczną dekorację w dziecięcym pokoju. Uszyte z najwyższą dokładnością i starannością poszewki na jaśki 65x65 będą przepięknie prezentowały się w każdym dziecięcym wnętrzu. Dostępne są w wielu atrakcyjnych kolorach i wzorach, do wyboru dla dziewczynki i chłopca. Poszewki 30x30 to produkt, z którego zakupu uzyskasz satysfakcję. 

Wyjątkowe poszewki na jaśki 30x30

Kupując w sklepie BabyMetka otrzymujesz produkty niepowtarzalne. Możesz być pewna, że Twoje dziecko będzie czuć się wyróżnione co wpłynie pozytywnie na jego rozwój. Unikalne poszewki na jaśki 30x30 odmienią w wyjątkowy sposób wygląd pokoju dziecięcego. Wybierz jeden z dostępnych w naszej ofercie wzorów i kolorów, a na pewno przestrzeń zyska wyjątkową dekorację. Poszewki mogą stać się eksponowanym dodatkiem urozmaicającym wygląd wnętrza lub być tłem dla pozostałych dekoracji, w zależności czy zdecydujesz się na wariant we wzory czy jednokolorowy. Z każdego wyboru uzyskasz zadowolenie, ponieważ poszewki nie zawierają guzików, a jedynie głębokie zakładki, dlatego są w pełni bezpieczne dla dzieci. 

Dekoracyjne poszewki na jaśki 30x30

Produkty od BabyMetka poprawiają aranżację wnętrz. Czy to dziewczęcych czy chłopięcych, każdy dopasuje nasze poszewki do swoich gustów. Dużo uwagi przywiązujemy do walorów estetycznych, ale i kwestii bezpieczeństwo, bo to w przypadku dzieci ma ogromne znaczenie. Poszewki są wykonane z tkaniny spełniających standardy międzynarodowe, dlatego nie wywołują podrażnień ani reakcji alergicznych. Bardzo trudno jest znaleźć zarówno estetyczne, jak i bezpieczne poszewki na jaśki. Wiemy coś o tym, dlatego zrobiliśmy wszystko, aby produkcja w naszych polskich szwalniach przebiegła na miarę naszych oczekiwań. Jesteśmy dumni z efektu, jaki możemy Wam przedstawić. 

Filtry (111 products)

Cena

35,00 zł - 55,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.