Filtry

POSZEWKA 100x150

Filtry

Cena

Od 80,00 złdo 145,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Atestowana poszewka 100x150 tylko z najlepszych materiałów

W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie poszewki na kołdry 100x150 wykonane z atestowanych, certyfikowanych materiałów spełniających standardy Oeko-Tex 100. Do ich produkcji stosujemy bawełnę, muślin oraz tkaninę minky. Materiały te nie wywołują reakcji alergicznych, ani podrażnień skórnych. Są w dodatku bardzo przyjemne w dotyku, a to ma bardzo duże znaczenie dla komfortu i jakości snu. Poszewki na kołdry dostępne są w wielu atrakcyjnych wzorach i kolorach. Bez trudu znajdziesz coś odpowiedniego do sypialni dziecka.

Czytaj więcej

Perfekcyjnie wykonane poszewki na kołdry 100x150

Poszewki na kołdry 100x150 wykonujemy ręcznie w polskich szwalniach, których jesteśmy właścicielami. Pilnujemy każdego etapu produkcji, sprawdzamy najważniejsze aspekty mające wpływ na ich użytkowanie. Oferujemy poszewki na kołdry, które wyróżniają się intensywnymi kolorami, przemyślanymi wzorami oraz pięknymi motywami przewodnimi. Kolorowe wzornictwo sprawia, że do pokoju Twojego dziecka zostanie wprowadzona radosna atmosfera sprzyjająca odpoczynkowi i regeneracji.

W trosce o komfortowy sen Twojego dziecka poszewka 100x150

Podstawa dobrego humoru to spokojnie i kolorowo przespana noc. Poszewka 100x150 to inwestycja w rozwój dziecka. Poszewki na kołdry 90x120 są nie tylko ciekawym akcentem dekoracyjnym w sypialni dziecka, ale także wpływają na komfort jego snu. Możesz postawić na wersje minimalistyczne, oryginalne lub jednokolorowe. Wszystko zależy od tego, w jakim stylu budujesz sypialnię pociechy. Na szczęście mamy zróżnicowane propozycje, dlatego w ofercie znajdziesz na pewno to, czego szukasz.

Poszewki na kołdry 100x150 z dobrych gatunkowo materiałów

Dołożyliśmy starań, aby przygotować poszewki na kołdry 100x150 w wielu atrakcyjnych wzorach i kolorach. Stworzyliśmy kolekcję, w której znajdziesz poszewki pasujące do sypialni dziewczynki, jak i chłopca, ale także uniwersalne. Dostępne są poszewki zarówno we wzory, jak i jednokolorowe. To wszystko powoduje, że masz szansę zdecydować, jak będzie ostatecznie wyglądała strefa wypoczynkowa Twojego dziecka. Wyróżniają się delikatnością, trwałością oraz brakiem wywoływania reakcji alergicznych czy podrażnień skórnych. Kupując poszewki na kołdry z naszej oferty zapewniasz swojemu dziecku spokojny, zdrowy, komfortowy sen.

Wykonane z bawełny, muślinu i minky poszewki na kołdry 100x150

W polskich szwalniach, których jesteśmy właścicielami, ręcznie powstają wyjątkowe poszewki na kołdry 100x150 wykonane z bawełny, muślinu oraz minky. Są to materiały certyfikowane, spełniające standardy Oeko-Tex 100. Nie powodują podrażnień ani reakcji alergicznych, dlatego bez dwóch zdań można umieszczać je w bliskim otoczeniu dziecka. Zapewnią idealne warunki do snu o każdej porze roku. Idealnie gładkie i przyjemne w dotyku materiały ukołyszą dziecko do snu. Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo dzieci, dlatego tworzymy poszewki na kołdry 100x150, które są wykonane z najlepszej jakości materiałów. W dodatku atrakcyjnie wyglądają, co jest niezwykłą wartością dodaną. Pozwalają na piękną aranżację strefy wypoczynkowej w sypialni dziecka.

Zobacz wszystkie poszewki na kołdry.