POSZEWKA 30x60

Poszewki 30x60 z niezbędnymi certyfikatami

Dla rodziców najważniejsze jest bezpieczeństwo dzieci. My o tym doskonale wiemy, dlatego w naszej ofercie znajdziesz wyłącznie poszewki wykonane z certyfikowanych materiałów, spełniających standardy Oeko-Tex 100. Proponujemy poszewki bawełniane, muślinowe oraz minky. Wybór masz ogromny, także pod względem kolorystyki i wzornictwa. Nie pozostaje nic innego, jak dopasować poszewki dziecięce do wyglądu pokoju dziecka i cieszyć się z ich praktycznego wykorzystania.

Poszewki 30x60 w trosce o komfort Twojego dziecka

Warto dodać, że poszewki z naszej oferty nie wywołują reakcji alergicznych ani podrażnień skórnych.

Dbamy, aby w naszej ofercie znajdowały się zarówno atrakcyjne wizualne, jak i przyjemne w dotyku produkty. Do tej pory udaje się nam to łączyć w perfekcyjny sposób. Tak jest również w przypadku poszewek 30x60. W kontakcie z wrażliwą skórą dziecka zachowują się bardzo dobrze, nie wywołują podrażnień. Dziecko z wielką przyjemnością kładzie główkę na ulubionych bohaterach m.in. Myszce Miki, alpakach czy samochodzikach. 

Perfekcyjnie wykonane poszewki na poduszki 30x60

Najwyższa jakość wykonania to cel naszych działań. Chcemy by poszewki były wytrzymałe i długo i bezproblemowo służyły. Poszewki 30x60 cm jakie od nas dostaniesz są ręcznie uszyte z największą starannością specjalnie dla Ciebie. Poszewki na poduszki 30x60 wykonujemy ręcznie w polskich szwalniach, których jesteśmy właścicielami. Pilnujemy każdego etapu produkcji, sprawdzamy najważniejsze aspekty mające wpływ na ich użytkowanie. Oferujemy poszewki na poduszki 30x60, które wyróżniają się intensywnymi kolorami, przemyślanymi wzorami oraz pięknymi motywami przewodnimi. Kolorowe wzornictwo sprawia, że do pokoju Twojego dziecka zostanie wprowadzona radosna atmosfera sprzyjająca odpoczynkowi i regeneracji. 

Poszewki na poduszki 30x60 dla dziewczynek i poszewki 30x60 dla chłopców

W BabyMetka stawiamy na szeroki wybór poszewek. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie i dla dzieci. Chcemy by dzieci były otaczane kolorami i wzorami jakie lubią. Posiadamy szeroki wybór poszewek na poduszki we wzorach dziewczęcych i chłopięcych. Możesz sama dopasować motyw występujący na poszewce do indywidualnych zainteresowań Twojego dziecka. Przygotowaliśmy wzory i kolory, dzięki którym masz szasnę stworzyć wyjątkową strefę wypoczynkową dla swojej pociechy. Dostępne są zarówno wzory uniwersalne, jak i typowo dziewczęce i chłopięce. Masz wybór. Poszewki na poduszki 30x60 proponujemy także w wariantach jednokolorowych, jeżeli chcesz przygotować wyciszającą, spokojną strefę wypoczynkową dla swojego dziecka.

Filtry (111 products)

Cena

35,00 zł - 55,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał