Filtry

POSZEWKA 75x75

Filtry

Cena

Od 35,00 złdo 55,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Najmodniejsza poszewka 75x75 tylko w naszej ofercie

Szukasz wyjątkowych poszewek na jaśki 75x75? Jesteś w odpowiednim miejscu. Produkcja w polskich szwalniach daje nam bardzo dużą swobodę komponowania wzorów i dobierania kolorów do produktów, z których jesteśmy wyjątkowo dumni. Możemy oferować starannie przemyślane kolekcje nawiązujące do zainteresowań i upodobań dzieci. I tak w naszej ofercie znajdziesz wyjątkowe poszewki na jaśki 75x75 w wielu finezyjnych wzorach i atrakcyjnych kolorów. Proponujemy poszewki 75x75 wykonane z bawełny, minky lub muślinu. Tkaniny spełniają standardy Oeko-Tex 100, dlatego są maksymalnie bezpieczne

Czytaj więcej

Ciekawe i bezpieczne poszewki na jaśki 75x75

Odmień otoczenie Twojego dziecka, wyróżnij wybrane przestrzenie w jego pokoju poszewkami na jaśki 75x75. Przygotowaliśmy wiele tematycznych wzorów i atrakcyjnych kolorów poszewek, które umożliwiają przygotowanie wnętrza w różnych stylach. Przy naszych poszewkach nie ma guzików, a jedynie głębokie zakładki, dlatego są to produkty w pełni bezpieczne dla Twojego dziecka.

Wytrzymała i miękka poszewka 75x75 

W BabyMetka do jakości przykładany największą uwagę, dlatego wybieramy jedynie najlepsze materiały jaki posłużą jak najdłużej. Muszą to być materiały bezpieczne dla dzieci oraz wytrzymały z racji podwyższonego zużycia jakim poddają je dzieci. Poszewki na poduszki 75x75 są wykonywane z najwyższej jakości materiałów spełniających standardy Oeko-Tex 100. Nie podrażniają skóry i nie wywołują reakcji alergicznych. Są przyjemne w dotyku. Nie zawierają guzików, dlatego nie stanowią żadnego zagrożenia dla dziecka. Śmiało możesz poszewki włożyć do łóżeczka dziecięcego. Zapewnią maluchowi zdrowy, spokojny i bezpieczny sen. Poszewki na poduszki, które u nas znajdziesz przeniosą dziecko we wspaniały świat wyobraźni dzięki wzornictwu, o jakie zadbaliśmy z dużą starannością. 

Bezpieczne i atrakcyjne poszewki 75x75

Poszewki 75x75 dla chłopca w kolorysty dopasowanej do upodobań synka. Znajdziesz tutaj również poszewki 75x75 dla dziewczynki, które będą pasować do dziewczęcych pomieszczeń. Stworzysz dzięki temu spójną aranżację i poprawisz samopoczucie dziecku i sobie. Żadna z naszych poszewek nie posiada guzików. Posiadają głębokie zakładki zapinane na napy. Są przyjemne w dotyku, a to zapewnia ogromną przyjemność w kontakcie twarzy dziecka z powierzchnią poduszki. Poszewki 75x75 są bezpiecznie barwione, a kolor nie spiera się nawet wskutek częstych prań. Nadal pozostaje świeży i piękny, zapewnia przez to ozdobę dla pokoju dziecka. Strefę wypoczynkową malucha możesz więc uzupełnić o piękne poszewki w atrakcyjne wzory i kolory.

Zobacz inne poszewki na jaśki.