Filtry

POSZEWKA 80x80

Filtry

Cena

Od 35,00 złdo 55,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Poszewka 80x80 z bezpiecznych dla dzieci tkanin

Wzbogać wystrój dziecięcego pokoju o wyjątkowe poszewki na jaśki 80x80, które proponujemy w wielu atrakcyjnych wzorach i kolorach. Wykonujemy je ręcznie w polskich szwalniach, których jesteśmy właścicielami. Do produkcji stosujemy wyłącznie certyfikowane materiały spełniające standardy Oeko-Tex 100. Są to bawełna, minky oraz muślin. Nie wywołują reakcji alergicznych ani podrażnień skórnych. Z pomocą tak niewielkiego dodatku do wnętrza możesz odmienić jego wygląd nie do poznania.

Czytaj więcej

Wyjątkowe poszewki na jaśki 80x80

Poszewki na jaśki 80x80 odmienią w wyjątkowy sposób wygląd pokoju dziecięcego. Wybierz jeden z dostępnych w naszej ofercie wzorów i kolorów, a na pewno przestrzeń zyska wyjątkową dekorację. Poszewki mogą stać się eksponowanym dodatkiem urozmaicającym wygląd wnętrza lub być tłem dla pozostałych dekoracji, w zależności czy zdecydujesz się na wariant we wzory czy jednokolorowy. Z każdego wyboru uzyskasz zadowolenie, ponieważ poszewki nie zawierają guzików, a jedynie głębokie zakładki, dlatego są w pełni bezpieczne dla dzieci. 

Wysokiej jakości poszewka 80x80

W naszej pracowni w BabyMetka kładziemy nacisk na najwyższą jakość. Nasze produkty muszą być bardzo wytrzymałe, ponieważ są używane przez dzieci, a więc poddawane sa podwyższonemu testowaniu. Używamy dlatego najlepszych materiałów, aby sprostać temu zadaniu. Z poszewkami 80x80 od BabyMetka możesz być spokojna o długie i pozytywne użytkowanie. Poszewki na poduszki, które mamy w swojej ofercie nie tracą koloru w trakcie prania, dlatego nie można narzekać na ich jakość. Nie rozciągają się, zawsze ślicznie się prezentują, niezależnie gdzie je ułożysz. Poszewki na poduszki bawełniane, muślinowe czy minky nie posiadają guzików, a jedynie głębokie zakładki, w trosce o bezpieczeństwo Twojego dziecka. Poszewki są dostępne w wielu pięknych wzorach i kolorach, które na pewno skradną serce Twojego dziecka. 

Klasyczne i nowoczesne poszewki 80x80

W naszej ofercie znajdziesz zarówno poszewki 80x80 dla chłopca jak i poszewki 80x80 dla dziewczynki. Wierzymy, że klasyka zawsze się obroni, dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć poduszek w typowo dziecięce wzory, jak i jednokolorowych. Postawiliśmy również na poszewki 80x80 we wzory geometryczne, jak i nieco bardziej zwariowane, intensywne kolory. Co ważne, poszewki na poduszki wykonujemy z najlepszych materiałów, czyli bawełny, muśliny i minky. Są to tkaniny certyfikowane, spełniające standardy Oeko-Tex 100. Nie podrażniają wrażliwej skóry dziecka i nie uczulają. Poszewki 80x80 nie zawierają guzików, tylko głębokie zakładki.

Zobacz inne poszewki na jaśki.