Filtry

POSZEWKA 60x80

Filtry

Cena

Od 35,00 złdo 55,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Poszewka 60x80 w wielu atrakcyjnych wzorach i kolorach

Wiemy jak bardzo dzieci uwielbiają kolory, dlatego w naszej palecie staramy się umieszczać ich jak najwięcej. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie i z pewnością poprawi to jego nastrój. Dostępność szerokiej gamy materiałów sprawia, że mogliśmy przygotować ofertę obejmującą poszewki w atrakcyjnych kolorach i wzorach. Do wyboru masz typowo dziecięce wzornictwo, geometryczne wzory, jak i stonowane lub bardziej rzucające się w oczy koloru. Każda poszewka jest inna, dlatego na pewno w bogatej ofercie znajdziesz dokładnie to, czego szukasz.

Czytaj więcej

Bezpieczne poszewki na poduszki 60x80 na napy

Bezpieczeństwo jest najważniejsze, szczególnie gdy chodzi o bezpieczeństwo dzieci. Ta zasada przyświeca nam przy szyciu dla Państwa naszych produktów. Kupując w BabyMetka możesz być pewna, że jesteś w odpowiednim miejscu. Nasze poszewki na kołdry nie posiadają niebezpiecznych dla najmłodszych dzieci guzików, a jedynie głębokie zakładki zapinane na napy. To sprawia, że poszewka 60x80 może znajdować się w bliskim otoczeniu każdego malucha. Produkt dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej, wykonany w naszych polskich szwalniach, których jesteśmy właścicielami zapewni fantastyczną dekorację w dziecięcym pokoju.

Poprawiającea samopoczucie poszewka 60x80

Kupno poszewek na pościel to inwestycja w spokojny sen i kolorowe pokoje dzieci, które są takie jakie one uwielbiają. Taka inwestycja zawsze się zwraca i jest najlepszą jaką możesz zrobić, ponieważ jest inwestycją w dziecko. Atrakcyjny wygląd poszewek na kołdry sprawia, że na twarzy dziecka od razu pojawi się uśmiech, gdy tylko położy się w łóżku. Poszewki na kołdry 140x200 są dostępne w atrakcyjnych wzorach i kolorach fantastycznie nawiązujących do wyjątkowego świata dziecka. Możesz wybrać poszewki w arbuzy, jednorożce, tęcze, łapki zwierzęce, trójkąty, szachownicę. Opcji jest naprawdę wiele.

Bogata oferta poszewek 60 x 80

Masz do wyboru wiele materiałów z jakich możemy uszyć Twoje wymarzone poszewki 60x80 na poduszki. Możesz wybrać przewiewną kolorową bawełnę, która posiada bajkowe wzory. Jeśli wybierzesz ciepłe poszewki minky 60x80 to Twoje dziecko będzie zachwycone strukturą materiału minky, która jest idealna do głaskania i przytulania. Poszewki 60x80 z muślinu posiadają właściwości prozdrowotne i są w stanie zaspokoić nawet najwybredniejsze potrzeby. W BabyMetka znajdziesz największy wybór poszewek na poszewki 60x80 w Polsce. Posiadamy kolekcje zarówno dla synków jak i córeczek. Naszym celem jest zaspokojenie wszystkich gustów. Wybierając poszewki na poduszki z naszej oferty możesz mieć pewność, że są to produkty odznaczające się wysoką jakością i atrakcyjnym wyglądem. Udało nam się przygotować poszewki, z których jesteśmy wyjątkowo dumni. Szukaliśmy wzorów i kolorów, które zainteresują dzieci oraz rodziców. Gwarantujemy, że z zakupów w naszym sklepie uzyskasz pełne zadowolenie. 

Zobacz inne poszewki na poduszki.