Filtry

POSZEWKA BAWEŁNIANA NA KOŁDRĘ

Filtry

Cena

Od 85,00 złdo 95,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Poszewka bawełniana na kołdrę odświeży Twoją aranżację

Kołderka to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia każdego łóżeczka. W Babymetka staramy się, by każdy znalazł coś dla siebie. Kolorowa pościel to jeden z naszych sztandarowych produktów, który szczególnie polecamy rodzicom młodszych dzieci. Poszewka na kołdrę to jedynie część zestawu, który mogą Państwo stworzyć poprzez zakup zarówno poszewki na poduszkę, jak i kołdrę. Wzory inspirowane najmodniejszymi w ostatnim czasie printami, na pewno zachęcą dzieci do wieczornego odpoczynku.

Czytaj więcej

poszewka-bawelniana-na-koldre

Delikatny dotyk poszewki bawełnianej na kołdrę dający ukojenie

Do produkcji wszystkich naszych produktów stosujemy wyłącznie sprawdzoną bawełnę, która posiada certyfikat Oeko-Tex. Poszewki na kołdrę, podobnie jak inne produkty, szyte są ręcznie, dzięki czemu możemy zadbać o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Fakt ten jest szczególnie istotny, gdy chcemy by poszewki pełniły nie tylko funkcję praktyczną, ale również estetyczną.

Poszewki bawełniane na kołdrę szyjemy z tkaniny najwyższej jakości i miękkości

Delikatna bawełna to jednak nie tylko ciekawy design, ale również komfortowy sen w każdych warunkach. Naturalnego pochodzenia materiał zapewnia swojemu użytkownikowi efektywną cyrkulację powietrza, co przekłada się na brak potliwości latem oraz dygotania z zimna w porze chłodniejszej. Na uwagę zasługuje również brak niebezpiecznych guzików, które zastąpione zostały głęboką zakładką mocującą.

poszewka-bawelniana-na-koldre-babymetka

Poszewki bawełniane na kołdry dla dziewczynki, dla chłopaka

Doskonale zdajemy sobie sprawę z odmiennego gustu dziewcząt oraz chłopców. W naszej ofercie znajdą Państwo wzory przeznaczone zarówno dla dziewcząt, jak i chłopców. Możliwość samodzielnego wyboru poszewki, na pewno ucieszy każdego malucha. Dla dzieci mniej zdecydowanych, przygotowaliśmy wzory uniwersalne, które sprawdzą się w każdym pokoiku, bez względu na płeć jego właściciela.

Dlaczego warto kupić poszewki bawełniane na kołdry ?

  • Nasz produkt możesz otrzymać w dowolnym rozmiarze.
  • Oferujemy Ci szeroką gamę wzorów oraz kolorów.
  • Poszewki szyte są ręcznie, dzięki czemu nie posiadają ukrytych wad fabrycznych.
  • Duży zakład (zamiast guzików) chroni kołdrę przed wypadnięciem z poszewki.
  • Brak guzików zmniejsza ryzyko groźnych dla życia powikłań.