POSZEWKA BAWEŁNIANA NA KOŁDRĘ

Oferta kart podarunkowych

  

Poszewka bawełniana na kołdrę odświeży Twoją aranżację

Poszewki bawełniane na kołdrę to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia każdego łóżeczka. W Babymetka staramy się, by każdy znalazł coś dla siebie. Kolorowa pościel to jeden z naszych sztandarowych produktów, który szczególnie polecamy rodzicom młodszych dzieci. Poszewka bawełniana na kołdrę to jedynie część zestawu, który mogą Państwo stworzyć poprzez zakup zarówno poszewki na poduszkę, jak i kołdrę. Wzory inspirowane najmodniejszymi w ostatnim czasie printami, na pewno zachęcą dzieci do wieczornego odpoczynku.

Czytaj więcej

Delikatny dotyk poszewki bawełnianej na kołdrę dający ukojenie

Do produkcji wszystkich naszych produktów stosujemy wyłącznie sprawdzoną bawełnę, która posiada certyfikat Oeko-Tex. Poszewki na kołdrę, podobnie jak inne produkty, szyte są ręcznie, dzięki czemu możemy zadbać o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Fakt ten jest szczególnie istotny, gdy chcemy by poszewki pełniły nie tylko funkcję praktyczną, ale również estetyczną.

Poszewki bawełniane na kołdrę szyjemy z tkaniny najwyższej jakości i miękkości

Delikatna bawełna to jednak nie tylko ciekawy design, ale również komfortowy sen w każdych warunkach. Naturalnego pochodzenia materiał zapewnia swojemu użytkownikowi efektywną cyrkulację powietrza, co przekłada się na brak potliwości latem oraz dygotania z zimna w porze chłodniejszej. Na uwagę zasługuje również brak niebezpiecznych guzików, które zastąpione zostały głęboką zakładką mocującą.

Poszewki bawełniane na kołdry dla dziewczynki, dla chłopaka

Doskonale zdajemy sobie sprawę z odmiennego gustu dziewcząt oraz chłopców. W naszej ofercie znajdą Państwo wzory przeznaczone zarówno dla dziewcząt, jak i chłopców. Możliwość samodzielnego wyboru poszewki, na pewno ucieszy każdego malucha. Dla dzieci mniej zdecydowanych, przygotowaliśmy wzory uniwersalne, które sprawdzą się w każdym pokoiku, bez względu na płeć jego właściciela.

Dlaczego warto kupić poszewki bawełniane na kołdry ?

  • Nasz produkt możesz otrzymać w dowolnym rozmiarze.
  • Oferujemy Ci szeroką gamę wzorów oraz kolorów.
  • Poszewki szyte są ręcznie, dzięki czemu nie posiadają ukrytych wad fabrycznych.
  • Duży zakład (zamiast guzików) chroni kołdrę przed wypadnięciem z poszewki.
  • Brak guzików zmniejsza ryzyko groźnych dla życia powikłań.

Zobacz wszystkie poszewki na kołdry.

Poszewki dekoracyjne występują w wielu wzorach i kolorach.