NARZUTY DWUSTRONNE

Oferta kart podarunkowych

  

Narzuty dwustronne na łóżko dziecięce bawełna + velvet - modne i wygodne 

Miękka, a przede wszystkim niezwykle kolorowa jest szyta przez nas ręcznie narzuta dwustronna bawełna + velvet. Nowoczesna tkanina typu velvet zapewnia dziecku komfort termiczny, a ekskluzywny wygląd przyniesie pokojowi oszałamiający efekt. Szeroka gama kolorystyczna bawełny oraz materiału velvet, pozwala na idealne dobranie, zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopczyka. Narzuta na łóżko dwustronna nada pomieszczeniu styl i charakter.

Czytaj więcej

Praktyczna i wytrzymała narzuta dwustronna dla Twojego dziecka

Dzięki zastosowaniu tkaniny velvet, narzuta jest bardzo łatwa w czyszczeniu. Lekkie zabrudzenia wystarczy przetrzeć mokrą szmatką by znikły. Materiał jest niezwykle odporny na różne próby jakim poddadzą go dzieci. Występuje w bardzo wielu rozmiarach, które dopasujesz do każdego wymiaru łóżka. Nasze kolorowe narzuty, dzięki swoim właściwościom są nie tylko świetnym uzupełnieniem dziecięcej pościeli, ale również modną dekoracją, którą możesz nonszalancko zarzucić na dziecięcy tapczanik. Pomysłów na wykorzystanie kocyka jest naprawdę wiele! Przekonaj się o tym sama!

Narzuta dwustronna ma wszystko, czego potrzebuje Twoje dziecko

Jest kolorowa, miła w dotyku, nie wywołuje reakcji alergicznych. Narzuta na łóżko dziecięce 80x160, jak i w każdym innym rozmiarze gwarantuje piękne wypełnienie strefy wypoczynkowej w pokoju dziecka, a jednocześnie zabezpiecza pościel przed zabrudzeniami. Mając ją w swoim pokoju, dziecko będzie miało wyjątkowo atrakcyjne łóżko, do którego chętnie wybierze się każdego dnia na popołudniową drzemkę. Wieczorami również nie będzie robiło żadnych wymówek.

Trudno sobie wyobrazić dziecięce łóżko, na którym nie znajduje się narzuta dekoracyjna. Dzięki temu, że nasza propozycja została wykonana z połączenia bawełny i materiału velvet, zyskujesz wszystko, co niezbędne, aby zadbać o komfort dziecka. Narzuta na łóżko dla chłopca i dziewczynki jest dostępna w wielu atrakcyjnych wzorach wykonanych na stronie bawełnianej. Tkanina velvet umożliwia natomiast barwienie na wiele atrakcyjnych kolorów. Od Ciebie zależy, jaka kompozycja kolorystyka zagości w sypialni Twojego dziecka.

Narzuta dwustronna to inwestycja przynajmniej na kilka lat

Jesteśmy przekonani, że z naszej narzuty dwustronnej skorzystasz przez wiele lat. Zarówno, gdy dziecko będzie małe, jak i nieco starsze. Jest to zasługą dostępności z jednej strony wzoru, a z drugiej jednolitego koloru. W każdej chwili możesz układać narzutę odwrotną stroną, gdzie finezyjny wzór jest niewidoczny. 

Dwustronna narzuta gwarantuje również uatrakcyjnienie przestrzeni łóżkowej bez konieczności kupowania nowego produktu. Raz na łóżku może być widoczny wzór, innym razem wyłącznie kolor. 

Niezależnie od tego, czy kupujesz kolorowe narzuty dla 2-letniego chłopca, czy 5-letniej dziewczynki, w naszej ofercie znajdziesz atrakcyjną propozycję, która spełni oczekiwania małego Klienta.

Postaw na wielofunkcyjną narzutę dwustronną do sypialni dziecka

Ogromną zaletą narzut jest ich wielofunkcyjność. Możesz wykorzystać je jako standardowe nakrycie łóżka dziecka, albo jako kocyk w chłodniejsze dni. Sprawdzi się znakomicie jako nakrycie w trakcie popołudniowej drzemki, jeżeli jest zbyt ciepło, aby przykrywać dziecko kołderką. Wysokiej jakości narzutę dwustronną wykorzystasz na wiele atrakcyjnych sposobów. 

Narzuta na łóżko występuje w wielu wzorach i kolorach.