POSZEWKA Z MUŚLINU NA PODUSZKĘ

Oferta kart podarunkowych

  

Poszewka z muślinu na poduszkę – uniwersalna, przewiewna, atrakcyjna wizualnie

Z muślinu powstają wyjątkowe poszewki na poduszki, które dostępne są w wielu atrakcyjnych rozmiarach i kolorach w naszej ofercie. Staraliśmy się przygotować produkty, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających rodziców oraz ich dzieci. Jesteśmy przekonani, że udało nam się temu zadaniu sprostać. Każda poszewka jest wykonana z wysokiej jakości muślinu, który bardzo dobra odprowadza i chłonie wilgoć, reguluje temperaturę ciała malucha, a dodatku jest bardzo przyjemny w dotyku. 

Czytaj więcej

W Babymetka kupisz poszewki na poduszki z muślinu we wszystkich rozmiarach

30x30 cm, 40x40 cm, a może 40x60 cm? Niezależnie od tego, jakiego wymiaru poszewki szukasz, znajdziesz ją w naszej ofercie. Proponujemy ozdobne poszewki na poduszki w dowolnym wymiarze, co gwarantuje szeroki wybór dla każdego. Naszym celem było przygotowanie oferty skrojonej na miarę zróżnicowanych potrzeb Klientów. Udało nam się to poprzez przygotowanie poszewek, które świetnie będą wyglądały na każdym łóżku dziecięcym. Wybierając poszewki na poduszki 50x60 czy w wielu innych wymiarach masz gwarancję, że główka dziecka będzie leżała na miękkiej w dotyku, bezpiecznej tkaninie. 

Poszewka z muślinu na poduszkę jest delikatna w dotyku, naturalna a jednocześnie odporna na pranie

Muślin jest również materiałem odpornym na wielokrotne pranie, dlatego nie musisz obawiać się, że zniszczysz poszewkę dbając o jej czystość. Absolutnie tak się nie stanie. Kolor nie wyblaknie, a produkt na pewno nie straci atrakcyjnego kształtu. Poszewka muślinowa przez długi czas będzie ozdabiała poduszki w dziecięcym pokoju.

Zobacz inne poszewki na poduszki.

Poszewki dekoracyjne występują w wielu wzorach i kolorach.