Poduszki wafel są niezwykle delikatne i miłe w dotyku

Dlaczego rodziców powinna zainteresować poduszka do spania wafel? Ponieważ jest niezwykle delikatna, przyjemna w dotyku. Połączenie certyfikowanej bawełny oraz bawełny wafel gwarantuje osiągnięcie maksymalnych korzyści z użytkowania poduszki dla dzieci do spania. Użyte materiały są bezpieczne i antyalergiczne, dlatego z powodzeniem możesz wybierać wśród przygotowanych modeli poduszek. 

Czytaj więcej

Poduszki wafel dla dzieci w wielu atrakcyjnych wzorach i kolorach 

Przygotowaliśmy ofertę, w której znajdziesz poduszki wafel w wielu atrakcyjnych wzorach i kolorach. Jedna strona poduszki to standardowa certyfikowana bawełna, na której umieszczone zostały atrakcyjne wzory zgodne z zainteresowaniami i upodobaniami dzieci. Możesz wybierać m.in. pośród alpak, samochodów, dinozaurów, aniołków czy piórek. Ta strona poduszki może być również jednokolorowa np. biała, czerwona czy żółta. Natomiast strona wykonana z bawełny wafelkowej dostępna jest w 9 jednokolorowych wariantach m.in. grafitowym, seledynowym i szarym. 

Samodzielnie możesz skomponować zestawienie kolorystyczne, które najbardziej Ci się podoba. 

Wybierz poduszkę, która najbardziej Ci się podoba, zarówno pod względem wizualnym, jak i dostępnych wymiarów i dokonaj zakupu. Na pewno nie pożałujesz!

Wybierz rozmiar poduszki wafel dla dzieci do łóżeczka, który jest dopasowany do wieku pociechy

Poduszka wafel jest dostępna w wielu atrakcyjnych rozmiarach, od najmniejszej do największej. Mamy poduszki w rozmiarze 20x30 cm, 40x50 cm, a nawet 70x90 cm. Tym samym możesz znaleźć bez większych problemów poduszkę dla noworodka, jak i starszych dzieci. Bez trudu dobierzesz model pasujący pod względem wymiarów do miejsca, w którym chcesz stworzysz strefę wypoczynkową dla dziecka.

Poduszka wafelkowa może być płaska lub puszysta

Każda poduszka dla dziecka do spania, którą znajdziesz w tej kategorii jest również dostępna w dwóch grubościach: ok. 3 cm (wersja płaska) oraz ok. 10 cm (wersja puszysta). 

Poduszki dla dzieci, które znajdziesz w naszej ofercie wykorzystasz w wielu miejscach: w łóżeczku, kołysce, wózku, koszu Mojżesza, a także na standardowym łóżku z materacem. Dostępne w kształcie prostokąta pozwalają na komfortowe zagospodarowanie przestrzeni, na której dziecko chce się położyć.

Zobacz wszystkie poduszki dziecięce do spania