Filtry

POSZEWKA 55x55

Filtry

Cena

Od 35,00 złdo 55,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Ciekawa dekoracja do pokoju, czyli atrakcyjna poszewka 55x55

Zadbaj o ciekawą aranżację wnętrza pokoju dziecka stawiając na bardzo ciekawe poszewki na jaśki 55x55, które znajdziesz w naszej ofercie. Wybraliśmy modne, szalone wzory, które ściśle są powiązane z barwnym światem dziecka. Znajdziesz poszewki dedykowane dla dziewczynek i chłopców, jak i uniwersalne. Proponujemy także poszewki na jaśki 55x55 jednokolorowe dla fanów klasyki. Każda z poszewek została wykonana z bawełny, minky lub muślinu. Są to materiały certyfikowane, spełniające standardy Oeko-Tex 100. Nie wywołują reakcji alergicznych ani podrażnień skórnych.

Czytaj więcej

Wnętrza pełne koloru z poszewkami na jaśki 55x55

Każda aranżacja wnętrza nabiera blasku, gdy stawiasz na piękne, atrakcyjne kolory. W takich właśnie odcieniach dostępne są poszewki na jaśki 55x55 zgromadzone w naszej ofercie. Niezależnie od tego, w jakim stylu kompletujesz wyprawkę dla dziecka lub urządzasz jego pokój, jesteśmy przekonani, że w naszej ofercie znajdziesz to, czego szukasz.

Unikalne wzory i kolory poszewek 55x55

Kolekcje jakie posiadamy w BabyMetka są bardzo wyjątkowe i niepowtarzalne. Dzięki temu stworzysz w dziecku poczucie wyjątkowości co wpłynie pozytywnie na jego rozwój osobowości. Wybierz wzór i kolor poszewki, który najbardziej spodoba się Twojemu dziecku lub będzie dopasowany do tworzonej aranżacji wnętrza. Poszewka 55x55 jest dostępna w wielu wariantach kolorystycznych i wzorach m.in. w alpaki, arbuzy, samochody, żaglówki. Dostępne są także jednokolorowe poszewki dziecięce. Oferujemy atrakcyjne pod względem wizualnym, wykonane z wysokiej jakości materiałów poszewki 55x55, które bez żadnych problemów dopasujesz do swoich potrzeb. 

Przyjemna w dotyku, atrakcyjna wizualnie poszewka 55x55

Poszewki uszyliśmy z wyjątkowo miękkich i przyjemnych w dotyku materiałów. Dzięki temu, wypoczynek na naszej poszewce 55x55 będzie pełen satysfakcji. Stworzyliśmy produkty, z których jesteśmy wyjątkowo dumni. Są przyjemne w dotyku, dlatego dzieci z wielką przyjemnością korzystają z nich do zabawy, odpoczynku, jak i relaksu. Nie wzbraniają się przed położeniem na nich główki. Co więcej, robią to z wielką przyjemnością, ponieważ poszewki 55x55 dostępne są w wielu atrakcyjnych wzorach i kolorach. Możesz wybrać dokładnie takie, które dzieciom podobają się najbardziej. Wybór jest ogromny. Dostępne są zarówno jednokolorowe poszewki 55x55, jak i poszewki we wzory m.in. w alpaki, samochody, aniołki.

Zobacz inne poszewki na jaśki.