ZASŁONY KRÓTKIE

Zasłony krótkie na dziecięce okno to podstawowy element dekoracji 

Krótkie zasłony w znakomity sposób uzupełniają przestrzeń w każdym pomieszczeniu. Jednocześnie pełnią bardzo ważną funkcję: izolują wnętrze od światła dziennego, ograniczając dopływ promieni słonecznych, które czasem bywają uciążliwe, gdy chce się oglądać telewizję, skorzystać z komputera czy czytać książkę. Wybierając zasłony gotowe 150-220 cm masz szansę w cudowny sposób przyozdobić przestrzeń okienną w sypialni swojego dziecka. Wybór rozmiaru zasłon zależy od tego, jakie okno znajduje się w pokoju. Szeroka gama wzorów, kolorów oraz rozmiarów sprawia, że znajdziesz propozycję idealnie pasującą do pomieszczenia. 

Zobacz ofertę zasłon krótkich do pokoju dziecka, które zadbają o wyjątkowy klimat we wnętrzu

Zasłony ładnie układają się na karniszu tylko wtedy, gdy są we właściwy sposób dobrane do rozmiaru okna. Dzięki przedziałowi od 150 do 220 cm masz szansę zdecydować się na wymiar w każdym aspekcie dopasowany do potrzeb. Głównie warto zwracać uwagę na kwestie praktyczne oraz estetyczne, ponieważ od nich zależy zadowolenie z zakupu. 

Dobierając właściwy kolor i wzór zasłon do pokoju młodzieżowego masz szansę stworzyć w nim wyjątkowy klimat idealny do odpoczynku, relaksu i cudownego spędzania czasu. Dzięki atrakcyjnym propozycjom z naszej oferty wytworzenie takiego efektu nie będzie w żaden sposób kłopotliwe.

Zasłony krótkie – długość od 150 cm do 200 cm – dostępne w wielu wzorach i kolorach

Oferujemy szeroki wybór zasłon w wielu atrakcyjnych wzorach, kolorach i rozmiarach. Znajdziesz zarówno jednokolorowe, klasyczne propozycje dostępne w stonowanych kolorach, jak i nieco bardziej wyszukane wzory, które już na pierwszy rzut oka zwracają uwagę. Jest możliwość zakupu zasłon dostosowanych do potrzeb najmłodszych, starszych dzieci, jak i młodzieży. Gama wzorów i kolorów jest naprawdę obszerna. 

Do wyboru są zarówno jasne, jak i ciemne zasłony, można zdecydować się także na unikatową kolorystykę. Zasłony wykonywane są z bawełny oraz weluru, materiałów certyfikowanych, spełniających standardy Oeko-Tex 100. Nie trzeba martwić się, że ta dekoracja źle wpłynie na zdrowie alergika, ponieważ materiały nie wywołują reakcji alergicznych. Ślicznie wyglądać będą w każdym pomieszczeniu, w którym zostaną umieszczone. 

Filtry (124 products)

Cena

95,00 zł - 155,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał