Filtry

POSZEWKA 35x60

Filtry

Cena

Od 35,00 złdo 55,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Poszewka 35x60 pełni również funkcję dekoracyjną

Ozdobne poszewki na poduszki, które znajdziesz w naszej ofercie wyróżniają się atrakcyjnym wyglądem oraz wykonaniem z wysokiej jakości materiałów. Zadbaliśmy o każdy szczegół ich produkcji w naszych polskich szwalniach. Nie zawierają guzików, a jedynie szerokie zakładki, w trosce o bezpieczeństwo twojego dziecka. Poszewki 35x60 tworzymy z bawełny, muślinu lub minky. Możesz wybierać spośród wielu atrakcyjnych wzorów i kolorów. Dostępne są poszewki w alpaki, arbuzy, aniołki, samochody czy rzęsy.

Czytaj więcej

Bezpieczne i wytrzymałe poszewki 35x60

Tworzymy poszewki, które chętnie są kupowane przez rodziców oczekujących od produktów dla dzieci najwyższej jakości. Nasze poszewki spełniają standardy Oeko-Tex 100, nie wywołują reakcji alergicznych ani podrażnień skórnych. Nie tracą koloru, nawet wskutek częstego prania. Poszewki 35x60 zapewnią komfortowy, bezpieczny sen Twojemu dziecku. Gwarantujemy, że z ich zakupu uzyskasz 100% zadowolenia. Możesz je wielokrotnie prać i suszyć bez obawy o zniszczenie materiału.

Poszewka 35x60 w atrakcyjnych wzorach i kolorach

BabyMetka posiada największy wybór kolorystyczny w Polsce. Jest to nasza misja by każdemu dziecku i rodzicowi dostarczyć takie poszewki jakich dokładnie potrzebuje. Znajdziesz u nas poszewki 35x60 dla chłopca i poszewki 35x60 dla dziewczynki. Możesz poszewki dopasować do panującej aranżacji wnętrza Dołożyliśmy starań, aby przygotować poszewki na poduszki 35x60 w wielu atrakcyjnych wzorach i kolorach. Stworzyliśmy kolekcję, w której znajdziesz poszewki pasujące do sypialni dziewczynki, jak i chłopca, ale także uniwersalne. Dostępne są poszewki zarówno we wzory, jak i jednokolorowe. To wszystko powoduje, że masz szansę zdecydować, jak będzie ostatecznie wyglądała strefa wypoczynkowa Twojego dziecka.

Piękne poszewki na poduszki 35x60 z najlepszych materiałów

W naszym sklepie handmade macie Państwo do wyboru poszewki 35x60 z muślinu, poszewki 35x60 z minky oraz poszewki 35x60 bawełniane. Dbamy o to, by materiał używane do ręcznego szycia poszewek 35x60 były atestowane i najwyższej jakości. W naszych polskich szwalniach, których jesteśmy właścicielami powstają piękne poszewki na poduszki dla dzieci 35x60. Do ich produkcji wykorzystujemy bawełnę, muślin oraz minky, czyli materiały certyfikowane spełniające standardy Oeko-Tex 100. Wyróżniają się delikatnością, trwałością oraz brakiem wywoływania reakcji alergicznych czy podrażnień skórnych. Kupując poszewki na kołdry z naszej oferty zapewniasz swojemu dziecku spokojny, zdrowy, komfortowy sen.

Zobacz inne poszewki na poduszki.