POSZEWKA 40x60

Bawełniane, muślinowe i minky poszewki 40x60

Wybieraj pośród najlepszych materiałów do produkcji poszewek. Są to tkaniny certyfikowane, bezpieczne i spełniające standardy Oeko-Tex 100. Nie wywołują podrażnień skórnych ani reakcji alergicznych. Poszewka 40x60 dba o maksymalny komfort dziecka, a jednocześnie na pewno nie zrobi mu krzywdy. Nie ma guzików, ma za to głębokie zakładki. Jej wykorzystanie w łóżeczku dziecięcym jest więc jak najbardziej bezpieczne.

Spokojny i zdrowy sen z poszewkami 40x60

Wiemy, że rodzice szukają najlepszych produktów dla swoich dzieci. Mamy je w swojej ofercie. Polska ręczna produkcja gwarantuje satysfakcję z zakupów. Dostarczamy poszewki dziecięce starannie obszyte, wykonane z wysokiej jakości materiałów, atrakcyjne pod względem wizualnym. Szeroka gama wzorów i kolorów powoduje, że każda poszewka 40x60 jest w stanie sprostać zróżnicowanym oczekiwaniom rodziców i ich dzieci. Możesz wybrać wzory poszewek dla dziewczynek, jak i wzory poszewek dla chłopców m.in. arbuzy, kotki, pieski, samochody, dinozaury, flamingi. 

Pobudzające wyobraźnie poszewka 40x60

Przebywanie przez dzieci w kolorowych pomieszczeniach wpływa pozytywnie na rozwój ich wyobraźni. Poszewki możesz zamówić w wielu materiałach i wzorach. Możesz wybrać poszewki z minky 40x60 by cieszyć się komfortem termicznym w każdych warunkach. Jeśli zamówisz poszewki z muślinu 40x60 zapewnisz dziecku delikatne otulenie. Poszewki bawełniane 40x60 to oferta z wyjątkowych atrakcyjnych wzorów i kolorów. Przygotowaliśmy kolekcję dedykowaną dla dziewczynek i chłopców. Wśród najpopularniejszych motywów można wymienić samochody, żaglówki, aniołki, króliczki, jednorożce, tęcze. Nie brakuje także poszewek jednokolorowych, jeżeli chcesz, aby strefa wypoczynkowa Twojego dziecka była stonowana. Dla każdego coś dobrego.

W trosce o komfortowy sen Twojego dziecka poszewka 40x60

Aby dzieci miały energię do zabawy przez cały dzień i przynoszenie radości rodzicom muszą być zdrowe i wyspane. Podstawa to więc spokojnie i kolorowo przespana noc. Poszewka 40x60 to inwestycja w rozwój dziecka. Poszewki na poduszki 40x60 są nie tylko ciekawym akcentem dekoracyjnym w sypialni dziecka, ale także wpływają na komfort jego snu. Możesz postawić na wersje minimalistyczne, oryginalne lub jednokolorowe. Wszystko zależy od tego, w jakim stylu budujesz sypialnię pociechy. Na szczęście mamy zróżnicowane propozycje, dlatego w ofercie znajdziesz na pewno to, czego szukasz.

Filtry (111 products)

Cena

35,00 zł - 55,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał