NARZUTA 70x160

Oferta kart podarunkowych

  

Narzuta na Łóżko 70x160 – Stylowa Ochrona dla Małych Łóżek

Narzuta na łóżko 70x160 cm to doskonałe rozwiązanie dla mniejszych łóżek, łączące elegancję z praktycznością. Narzuta 70x160 cm wykonana z wysokiej jakości 100% bawełny oraz luksusowego pikowanego velvetu (velur), nasza dwustronna narzuta oferuje możliwość zmiany wystroju sypialni w zależności od nastroju. Precyzyjne dopasowanie narzuty zapewnia ochronę pościeli przed kurzem i zabrudzeniami, jednocześnie dodając wnętrzu uroku i wyrafinowania. Wybierając naszą narzutę na miarę, otrzymujesz produkt, który łączy w sobie estetykę, trwałość i komfort, tworząc przyjemne i stylowe miejsce do wypoczynku.

Czytaj więcej

Narzuta dziecięca 70x160 dostępna jest w wariancie dwustronnym. Kupując jeden produkt, zyskujesz od razu dwa! Czy to nie wspaniałe?

Narzuta 70x160 – różne warianty kolorystyczne do wyboru. Pragniemy podkreślić, że każda narzuta na łóżko dziecięce 70x160 powstaje z bezpiecznej, certyfikowanej bawełny, dlatego nie ma ryzyka, że wywoła u dziecka reakcję alergiczną.

Narzuta 70x160 cm dla chłopca i dziewczynki

Podobają ci się białe narzuty? A może lepiej do koncepcji pokoju pasuje szara narzuta? Proponujemy kolorowe narzuty, dzięki którym zaaranżujesz wygląd dziecięcego łóżka w dopasowany do swoich potrzeb sposób. Co to oznacza? W naszej ofercie znajdziesz narzuty w różnych wariantach kolorystycznych oraz w wiele atrakcyjnych wzorów. Będzie to dzięki temu odpowiednia narzuta na łóżko dla chłopca, jak i dla dziewczynki. 

Narzuta 70x160 cm – ręcznie szyta, funkcjonalna, atrakcyjna wizualnie

Wszystkie produkty, które znajdują się w dziecięcym pokoju muszą być wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Dlaczego? Ponieważ takie właśnie jest twoje dziecko. Zadbaj od najmłodszych lat, aby otaczało się pięknymi, funkcjonalnymi, a jednocześnie bezpiecznymi produktami, a do tego grona zdecydowanie zaliczane są narzuty bawełniane. Stanowią modny dodatek, który jest obowiązkowym elementem wyposażenia każdego łóżka.

Narzuty 70x160 cm dla najmniejszych dzieci

Narzuta na lóżko dziecięce sprawi, że przestrzeń wypoczynkowa będzie zadbana, idealnie wyglądająca, wpłynie pozytywnie na obiór całej przestrzeni. W końcu nie ma nic gorszego niż rozrzucona pościel i niestarannie posłane łóżko. Należy dziecko od najmłodszych lat uczyć, że o porządek trzeba dbać, a z narzutą wpływającą na atrakcyjność przestrzeni wypoczynkowej, będzie to o wiele prostsze.

Narzuta 70x160 cm – ręcznie szyty polski produkt, dopasowany do potrzeb Twojego dziecka

Pragniemy zaznaczyć, że każda narzuta 70x160 cm, którą znajdziesz w naszej ofercie, jest szyta ręcznie w polskich szwalniach. Kupując u nas, wspierasz polską gospodarkę. 

Oferujemy narzuty na łóżko dziecięce, które są zarówno modne, jak i funkcjonalne. W związku z tym, że każda narzuta jest dwustronna, szybko się nie znudzi. Możesz od czasu do czasu zmieniać strony, aby nieco urozmaicić aranżację przestrzeni wypoczynkowej dziecka. 

Narzuta 70x160 cm występuje w wielu wersjach kolorystycznych

Co najważniejsze, narzuta na łóżko dziecięce 70x160 jest wykonana z bezpiecznej, certyfikowanej bawełny o wysokiej gramaturze włókien antyalergicznych 80 g/m2. Dzięki temu wprowadzasz do dziecięcego pokoju w pełni bezpieczny produkt, zapewniający znakomity wygląd tworzonej przestrzeni, a jednocześnie nie wpływający negatywnie na zdrowie dziecka. To ostatnie jest przecież najważniejsze dla każdego rodzica.

Narzuta bawełniana - 70x160 cm dostępna jest w wielu wariantach kolorystycznych oraz wzorach, dlatego bez trudu dopasujesz ją do upodobań dziecka, jak i tworzonej aranżacji pokoju. Dostępne są zarówno białe narzuty, jak i kolorowe narzuty. Każda narzuta bawełniana dla dzieci jest równie wyjątkowa.

Narzuta 70x160 cm – dla rodziców i dzieci, którzy lubią porządek

Proponujemy szeroki wybór narzut wykonanych z bezpiecznej bawełny. Szeroka gama kolorystyczna oraz dostępność wielu wzorów sprawiają, że rodzic znajdzie idealną propozycję dla swojego dziecka. Narzuta bawełniana - 70x160 cm sprosta oczekiwaniom pociech w każdym wieku. 

Oferta, jaką przygotowaliśmy dla wymagających rodziców i dzieci, obejmuje tradycyjne wzory, jak i minimalistyczne grafiki. Dostępnych jest także wiele wzorów nawiązujących do wyjątkowego, bajkowego świata. Każda narzuta na łóżko dziecięce 70x160 powstaje z najwyższą starannością i dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Dlaczego narzuta 70x160 cm jest najlepszym wyborem?

  • Narzuta na łóżko dziecięce 70x160 powstaje z bezpiecznej, certyfikowanej bawełny, która nie wywołuje reakcji alergicznych, ani nie powoduje pogorszenia stanu zdrowia dziecka.
  • Narzuta posiada antyalergiczne wypełnienie o gramaturze 80g/m2.
  • Narzuta dostępna jest w wielu wariantach kolorystycznych, z licznymi wzorami do wyboru. Pozwala to na wybranie modelu w pełni dopasowanego do potrzeb.
  • Dwustronne modele cieszą się dużą popularnością, ze względu na to, że kupując jeden produkt, zyskujesz od razu dwa. 
  • Stanowi idealny wybór dla dzieci w każdym wieku, sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających rodziców.
  • Każda narzuta jest pakowane w ostateczne opakowanie.

Zobacz wszystkie narzuty na łóżko dziecięce.

Narzuty na wymiar szyjemy w dowolnym rozmiarze.