POSZEWKA 30x50

Bezpieczne poszewki 30x50 dedykowane do potrzeb dzieci

Dokładamy starań, aby w naszej ofercie każdy rodzic mógł znaleźć wyłącznie bezpieczne, atrakcyjne wizualnie produkty dla swoich dzieci. Właśnie dlatego tworzymy poduszki 30x50 z głębokim zakładem, bez niebezpiecznych guzików. Polska, ręczna produkcja w szwalniach, których jesteśmy właścicielami daje gwarancję staranności i perfekcyjnego wykonania. Wierzymy, że spod naszych rąk wychodzą najlepsze poszewki dla dzieci.

Poszewki 30x50 w wielu atrakcyjnych wzorach i kolorach

Proponujemy poszewki 30x50 wykonane z bawełny, minky lub muślinu. Materiały spełniają standardy Oeko-Tex 100. Nie wywołują reakcji alergicznych ani podrażnień skórnych. Dostępność szerokiej gamy materiałów sprawia, że mogliśmy przygotować ofertę obejmującą poszewki w atrakcyjnych kolorach i wzorach. Do wyboru masz typowo dziecięce wzornictwo, geometryczne wzory, jak i stonowane lub bardziej rzucające się w oczy koloru. Każda poszewka jest inna, dlatego na pewno w bogatej ofercie znajdziesz dokładnie to, czego szukasz.

Perfekcyjnie wykonane poszewki 30x50

Najwyższa jakość i bezpieczeństwo dzieci to dwie główne zasady produktów szytych ręcznie w BabyMetka. Poszewki 30x50 używane przez dzieci podlegają zwiększonym próbom dlatego muszą być na to gotowe. Wybieramy więc jedynie najlepsze materiały. Poszewki na kołdry 30x50 wykonujemy handmade 100% w polskich szwalniach, których jesteśmy właścicielami.  Staramy się na każdym etapie produkcji, sprawdzamy najważniejsze aspekty mające wpływ na ich użytkowanie. Oferujemy poszewki na na poduszki 30 x 50, które wyróżniają się nowoczesnymi kolorami, przemyślanymi wzorami oraz pięknymi motywami przewodnimi. Bajkowe wzornictwo sprawia, że do pokoju Twojego dziecka zostanie wprowadzona pozytywna atmosfera sprzyjająca odpoczynkowi i regeneracji. 

Wykonane z bawełny, muślinu i minky poszewki na poduszki 30 x 50

Poszewki w rozmiarze 30x50 możesz zamówić z wielu materiałów. Poszewki na poduszki 30x50 mogą być uszyte z bawełny, muślinu oraz minky.  Poszewka minky 30x50 jest bardzo ciepła i miękka. Poszewka z muślinu 30x50 niezwykle delikatna w dotyku. Poszewki bawełniane 30x50 występują w wielu wzorach do wyboru. Są to materiały certyfikowane, spełniające wysokie standardy. Nie powodują podrażnień ani reakcji alergicznych, dlatego bez dwóch zdań można umieszczać je w bliskim otoczeniu dziecka. Zapewnią idealne warunki do snu o każdej porze roku. Idealnie gładkie i przyjemne w dotyku materiały ukołyszą dziecko do snu. 

Filtry (111 products)

Cena

35,00 zł - 55,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał