Poduszki muślinowe – dla dłuższego, głębszego i spokojniejszego snu

Każdy rodzic chce, aby jego dziecko spało jak najdłużej, czuło się wypoczęte, zrelaksowane. Sen jest lekarstwem na wszystko, a jednocześnie w jego trakcie dziecko najbardziej się rozwija. Wystarczy wybrać produkt najwyższej jakości, aby zapewnić w tym aspekcie najlepsze rezultaty. Do łóżeczka, kołyski, kosza Mojżesza czy do wózka możesz wybrać poduszki muślinowe. Powstają z najdelikatniejszej, czystej i certyfikowanej bawełny spełniającej standardy Oeko-Tex 100, dlatego możesz mieć pewność, że produkt w żaden sposób nie zaszkodzi Twojemu dziecku. Nie wywoła reakcji alergicznej ani podrażnień skórnych. 

Czytaj więcej

Poduszka muślinowa jest bardzo dobrym wyborem dla Twojej pociechy.

Jest antyalergiczny, aksamitnie miękki, a przy tym trwały i bezpieczny. Wykonana z niego poduszka do spania pozostanie w sypialni dziecka przez dłuższy czas. Nic złego nie będzie się z nią działo, nawet w skutek częstego prania. 

Poduszki muślinowe są również po prostu piękna, a to kolejny powód, dlaczego warto w nie zainwestować. Wykonywane ręcznie w naszych polskich szwalniach zapewnią komfortowy sen każdemu dziecku, bez wyjątku.

Za co poduszki muślinowe są najbardziej doceniane przez rodziców i ich dzieci?

Chcesz kupić poduszkę muślinową? Fantastycznie! Jest to jeden z najlepszych wyborów, na jaki możesz się zdecydować. Poduszka jest lekka i delikatna, znakomicie pochłania wilgoć, a jednocześni szybko wysycha. Świetnie przepuszcza powietrze, dlatego możesz stosować ją także w trakcie największych upałów. Główka dziecka nigdy nie będzie mokra.

Poduszki z muślinu zadbają o prawidłowy rozwój dziecka

Poduszki dla dzieci do spania wykonane z muślinu bawełnianego są polecane dla alergików, ze względu na hipoalergiczne właściwości. Są wykonywane bez syntetycznych dodatków, dlatego z powodzeniem możesz umieścić je w sypialni maluszka z nawet najbardziej wrażliwą skórą. 

Na uwagę zasługuje także wytrzymałość poduszek muślinowych. Jeżeli tylko zadbasz o ich prawidłowe użytkowanie oraz pielęgnację, posłużą Ci latami. Utrzymają pierwotny kształt i miękkość nawet po wielu praniach.

Po prostu piękna poduszka muślinowa

Wiesz już wiele na temat właściwości muślinu bawełnianego oraz korzyści, jakie uzyska Twoje dziecko stosując poduszkę regularnie w swojej sypialni. Musisz jednak wiedzieć, że powodem dla którego wiele osób decyduje się na jej zakup jest także atrakcyjny wygląd. Poduszki muślinowe są po prostu piękne. W naszej ofercie znajdziesz je zarówno w klasycznych prostokątnych i kwadratowych kształtach, ale także w formie misia czy gwiazdki. Tym samym masz szansę wprowadzić nieco różnorodności do strefy wypoczynkowej swojego dziecka.

Poduszki dla dzieci z muślinu bawełnianego są dostępne w wielu atrakcyjnych kolorach m.in. Mosaic Blue, Rainy Day, White, Skyway, Storm Front. Szeroka gama kolorystyczna gwarantuje możliwość dopasowania wyglądu poduszki do aranżacji tworzonego wnętrza.

Poduszki z muślinu mogą być uszyte w dowolnym rozmiarze

Prostokątne poduszki z muślinu możesz kupić w wielu atrakcyjnych wymiarach od najmniejszej mającej 20x30 cm do największej o rozmiarze 70x90 cm. Poduszki kwadratowe mają wymiary 40x40 cm lub 50x50 cm. Poduszki gwiazdeczki otrzymasz w rozmiarze 27x27 cm, natomiast poduszki misie 40x30 cm. 

Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą poduszek muślinowych. Wybierz propozycje, które najlepiej pasują do sypialni Twojego dziecka.

Zobacz wszystkie poduszki dziecięce do spania