Filtry

POSZEWKA 50x50

Filtry

Cena

Od 35,00 złdo 55,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Poszewka 50x50 powstaje tylko z naturalnych materiałów

Postawiliśmy sobie za cel przygotowanie poszewek na jaśki 50x50 z najlepszych dostępnych na rynku tkanin. Wybraliśmy bawełnę, muślin oraz minky. Są to materiały certyfikowane, spełniające standardy Oeko-Tex 100. Nie wywołują reakcji alergicznych ani podrażnień skórnych u dziecka. Są całkowicie bezpieczne. Przy poszewkach nie ma guzików, zastąpiliśmy je głębokimi zakładkami. Twoje dziecko może z nich korzystać do zabawy, odpoczynku lub w dowolny sposób, jaki sobie tylko wymyśli.

Czytaj więcej

Trwałe i atrakcyjne poszewki na jaśki 50x50

Produkcja poszewek na jaśki 50x50 odbywa się w polskich szwalniach, których jesteśmy właścicielami. Możemy pilnować każdego etapu ich powstawania. Dokładamy starań, aby z naszych szwalni wychodziły wyłącznie perfekcyjnie obszyte poszewki. Dbamy o najdrobniejsze detale. To przekłada się na trwałość oferowanych produktów, które nie niszczą się nawet w wyniku wielokrotnego prania. Korzystanie z nich przez lata jest więc jak najbardziej możliwe. I to bez utraty koloru!

Poszewka 50x50 w wielu atrakcyjnych wzorach i kolorach

Nasze poszewki 50x50 są doskonałe dla chłopców i dziewczynek. Dbamy o to by w naszej ofercie zawsze było wiele wzorów i kolorów by każdy rodzic i każde dziecko znalazło swoje ukochane poszewki 50x50. Proponujemy poszewki 50x50 wykonane z bawełny, minky lub muślinu. Materiały spełniają międzynarodowe standardy. Nie wywołują reakcji alergicznych ani podrażnień skórnych. Dostępność szerokiej gamy materiałów sprawia, że mogliśmy przygotować ofertę obejmującą poszewki w atrakcyjnych kolorach i wzorach. Do wyboru masz typowo dziecięce wzornictwo, geometryczne wzory, jak i stonowane lub bardziej rzucające się w oczy koloru. Każda poszewka jest inna, dlatego na pewno w bogatej ofercie znajdziesz dokładnie to, czego szukasz.

Poszewka 50x50 zaprojektowana w trosce o komfort Twojego dziecka

Bezpieczeństwo jest bardzo ważne. Wpływa na nasze poczucie spokoju co wspiera prawidłowy rozwój dziecka. Te zasady przyświecają nam od początku, dlatego używamy jedynie bezpiecznych i komfortowych materiałów. Możesz je wielokrotnie prać i suszyć bez obawy o ich zniszczenie. Warto dodać, że poszewki z naszej oferty nie wywołują reakcji alergicznych ani podrażnień skórnych.

Dbamy, aby w naszej ofercie znajdowały się zarówno atrakcyjne wizualne, jak i przyjemne w dotyku produkty. Do tej pory udaje się nam to łączyć w perfekcyjny sposób. Tak jest również w przypadku poszewek 50x50. W kontakcie z wrażliwą skórą dziecka zachowują się bardzo dobrze, nie wywołują podrażnień. Dziecko z wielką przyjemnością kładzie główkę na ulubionych bohaterach m.in. Myszce Miki, alpakach czy samochodzikach.

Bawełniana poszewka 50x50, która skradnie serce Twoje dziecka

Poszewki wykonane z bawełny są funkcjonalne i estetyczne, a to najlepsze połącznie w przypadku produktów dedykowanych dla dzieci. Dzięki atrakcyjnym wzorom i kolorom są w stanie wprowadzić do pokoju dziecięcego ciekawy klimat oraz aurą sprzyjającą odpoczynkowi.

Bawełna jest materiałem spełniającym standardy Oeko-Tex 100, dlatego nie wywołuje reakcji alergicznych ani podrażnień skórnych. Jest całkowicie bezpieczna dla dziecka. Może się tulić do poszewki, odczuwając przy tym bardzo dużą przyjemność. Poszewka 50x50 zapewnia ochronę przed roztoczami, można ją prać w pralce, dlatego zawsze jest estetyczna i czysta. 

Poszewka 50x50 wykonana z minky, w wielu atrakcyjnych kolorach

Znakomite walory termoizolacyjne sprawiają, że poszewka minky gwarantuje przyjemne oddawanie ciepła dziecku w chłodniejsze dni. Jednocześnie ogranicza ryzyko pocenia i przegrzania. Materiał jest miękki, delikatny i przyjemny w dotyku. Można z radością przebywać w otoczeniu tkaniny minky, nawet gdy ma się skórę wrażliwą i podatną na alergie.

Miękka i lekka poszewka 50x50 ułatwia dziecku zasypianie. Gwarantuje maksymalne wyciszenie, a dzięki dostępności w 1 z 13 kolorów możesz zdecydować, jak będzie ostatecznie wyglądała. Uroku dodają jej charakterystyczne wypustki o działaniu sensorycznym, które z pewnością wpłyną pozytywnie na rozwój Twojego dziecka.

Muślinowa poszewka 50x50, która jest miękka i przewiewna

Poszewki z muślinu robią furorę wśród rodziców poszukujących wyjątkowych produktów. Muślin jest naturalny, certyfikowany i nie zawiera w składzie szkodliwych substancji. Z powodzeniem więc może znajdować się w bliskim otoczeniu dziecka. Każdy rodzic, który chce otaczać dziecko wyjątkowymi produktami powinien postawić na poszewki z muślinu.

Jednokolorowe poszewki 50x50 przepięknie wypełnią strefę wypoczynkową dziecka, a jednocześnie zagwarantują mu bardzo dobry wypoczynek. Masz szansę zaproponować dziecku poszewkę, na której odpocznie i nabierze sił do dalszej zabawy.

Poszewkę muślinową można prać w pralce, nie traci koloru ani kształtu nawet wskutek częstej eksploatacji. Jest to produkt, który kupujesz na lata i możesz korzystać z niego bez żadnych ograniczeń. Poszewka 50x50 idealnie nadaje się również na prezent, ponieważ jest jedyna w swoim rodzaju. 

Zobacz inne poszewki na jaśki.