POSZEWKA 50x50

Poszewki na jaśki 50x50 z naturalnych materiałów

Postawiliśmy sobie za cel przygotowanie poszewek na jaśki 50x50 z najlepszych dostępnych na rynku tkanin. Wybraliśmy bawełnę, muślin oraz minky. Są to materiały certyfikowane, spełniające standardy Oeko-Tex 100. Nie wywołują reakcji alergicznych ani podrażnień skórnych u dziecka. Są całkowicie bezpieczne. Przy poszewkach nie ma guzików, zastąpiliśmy je głębokimi zakładkami. Twoje dziecko może z nich korzystać do zabawy, odpoczynku lub w dowolny sposób, jaki sobie tylko wymyśli.

Trwałe i atrakcyjne poszewki na jaśki 50x50

Produkcja poszewek na jaśki 50x50 odbywa się w polskich szwalniach, których jesteśmy właścicielami. Możemy pilnować każdego etapu ich powstawania. Dokładamy starań, aby z naszych szwalni wychodziły wyłącznie perfekcyjnie obszyte poszewki. Dbamy o najdrobniejsze detale. To przekłada się na trwałość oferowanych produktów, które nie niszczą się nawet w wyniku wielokrotnego prania. Korzystanie z nich przez lata jest więc jak najbardziej możliwe. I to bez utraty koloru!

Poszewki 50x50 w wielu atrakcyjnych wzorach i kolorach

Nasze poszewki 50x50 są doskonałe dla chłopców i dziewczynek. Dbamy o to by w naszej ofercie zawsze było wiele wzorów i kolorów by każdy rodzic i każde dziecko znalazło swoje ukochane poszewki 50x50. Proponujemy poszewki 50x50 wykonane z bawełny, minky lub muślinu. Materiały spełniają międzynarodowe standardy. Nie wywołują reakcji alergicznych ani podrażnień skórnych. Dostępność szerokiej gamy materiałów sprawia, że mogliśmy przygotować ofertę obejmującą poszewki w atrakcyjnych kolorach i wzorach. Do wyboru masz typowo dziecięce wzornictwo, geometryczne wzory, jak i stonowane lub bardziej rzucające się w oczy koloru. Każda poszewka jest inna, dlatego na pewno w bogatej ofercie znajdziesz dokładnie to, czego szukasz.

Poszewki 50x50 w trosce o komfort Twojego dziecka

Bezpieczeństwo jest bardzo ważne. Wpływa na nasze poczucie spokoju co wspiera prawidłowy rozwój dziecka. Te zasady przyświecają nam od początku, dlatego używamy jedynie bezpiecznych i komfortowych materiałów. Możesz je wielokrotnie prać i suszyć bez obawy o ich zniszczenie. Warto dodać, że poszewki z naszej oferty nie wywołują reakcji alergicznych ani podrażnień skórnych.

Dbamy, aby w naszej ofercie znajdowały się zarówno atrakcyjne wizualne, jak i przyjemne w dotyku produkty. Do tej pory udaje się nam to łączyć w perfekcyjny sposób. Tak jest również w przypadku poszewek 50x50. W kontakcie z wrażliwą skórą dziecka zachowują się bardzo dobrze, nie wywołują podrażnień. Dziecko z wielką przyjemnością kładzie główkę na ulubionych bohaterach m.in. Myszce Miki, alpakach czy samochodzikach. 

Filtry (111 products)

Cena

35,00 zł - 55,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał