Filtry

POŚCIEL ZIELONA

Filtry

Cena

Od 125,00 złdo 155,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Oferta kart podarunkowych

  

Odkryj Świeżość - Pościel Zielona na Wyciągnięcie Ręki!

Odkryj świeżość natury, wybierając pościel w odcieniach zieleni na wyciągnięcie swojej ręki. Zielony to kolor, który przypomina o bogactwie roślinności, leśnych zakątkach i świeżym powietrzu. Pościel w odcieniach zieleni to nie tylko estetyczne uzupełnienie sypialni, ale również zaproszenie do codziennego relaksu w otoczeniu przyrody.

Czytaj więcej

Zielony Świat Maluchów - Pościel Dziecięca Zielona

Stwórz dla najmłodszych swój własny zielony świat, wybierając pościel dziecięcą w soczystych odcieniach zieleni. Kolor zielony kojarzy się z naturą, a pościel dziecięca w tym odcieniu to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale także sposób na wprowadzenie do dziecięcego pokoju atmosfery spokoju i przyjemności.

Wprowadź Naturę - Zielona Pościel na Twoim Łóżku

Wprowadź do swojej sypialni naturę, wybierając zieloną pościel na swoje łóżko. Zielony kolor to nie tylko moda, to również manifestacja miłości do przyrody i troski o otoczenie. Zielona pościel na łóżku to harmonijne połączenie wygody z estetyką, które stworzy dla Ciebie przestrzeń relaksu i regeneracji.

Podaruj Sobie Żywe Barwy - Pościel w Zielony - Twój Kolor, Twój Styl

Podaruj sobie żywe barwy zielonego koloru, wybierając pościel w odcieniach zieleni – kolor, który staje się Twoim stylem. Zielony to nie tylko kolor natury, to także oznaka świeżości i optymizmu. Pościel w zielony odcień to nie tylko wybór estetyczny, to również wyraz Twojej indywidualności i troski o komfort snu.

Jaki wpływ na wystrój wnętrza dziecięcej sypialni ma pościel zielona ?

Posiadanie pościeli zielonej może przynieść wiele korzyści zarówno pod względem estetycznym, jak i psychologicznym. Oto kilka pozytywnych aspektów związanych z posiadaniem zielonej pościeli:

Relaksacja i spokój: Zielony kolor jest często kojarzony z naturą, co może sprzyjać uczuciu relaksu i spokoju. Posiadanie zielonej pościeli może pomóc w stworzeniu atmosfery sprzyjającej odpoczynkowi.

Bliskość z naturą: Zielony kolor jest często kojarzony z roślinnością i krajobrazem przyrodniczym. Posiadanie zielonej pościeli może przynieść do wnętrza domu elementy natury, nawet jeśli jesteś w środku miasta.

Odczucie świeżości: Zielony kolor, zwłaszcza w jaśniejszych tonacjach, może wprowadzić do pomieszczenia odczucie świeżości i lekkości. To może być szczególnie korzystne dla sypialni.

Stymulacja wzrostu i regeneracji: Zielony kolor jest kojarzony z życiem i wzrostem. Psychologicznie może wpływać na pozytywny nastrój oraz stymulować poczucie regeneracji i odnowy.

Zestawienie z różnymi stylami wnętrzarskimi: Zielony kolor jest elastyczny i doskonale współgra z różnymi stylami wnętrzarskimi. Może być używany zarówno w aranżacjach klasycznych, jak i nowoczesnych.

Zachęta do kreatywności: Zielony kolor może stymulować kreatywność i pomysłowość. Dla osób ceniących sobie otoczenie sprzyjające twórczym działaniom, zielona pościel może być inspirująca.

Zrównoważony i harmonijny wygląd: Zielony kolor jest kojarzony z równowagą i harmonią. Posiadanie zielonej pościeli może nadać pomieszczeniu zrównoważony i spójny wygląd.

Zestawienie z różnymi dodatkami kolorystycznymi: Zielona pościel doskonale współgra z różnymi dodatkami kolorystycznymi. Można ją zestawiać zarówno z neutralnymi tonami, jak i z intensywniejszymi kolorami.

Wprowadzenie kontrastu: Zielony kolor może stanowić kontrast w pomieszczeniach o bardziej stonowanej kolorystyce, dodając świeżości i życia.

Korzyści dla zdrowia psychicznego: Zielony kolor jest kojarzony z korzyściami dla zdrowia psychicznego, takimi jak redukcja stresu i poprawa nastroju. Posiadanie zielonej pościeli może przyczynić się do stworzenia przyjemnego otoczenia.

Pamiętaj, że wybór koloru pościeli zależy również od osobistych preferencji i gustu. Zielona pościel może być świetnym wyborem dla tych, którzy chcą wprowadzić do swojego wnętrza elementy natury oraz stworzyć atmosferę relaksu i spokoju.

Rozkwitnij w Zieloności - Pościel z Zielonym Odcieniem

Rozkwitnij w zieloności, wybierając pościel z odcieniem zieleni. Zielony, symbolizujący życie i odrodzenie, doskonale komponuje się z różnymi aranżacjami wnętrza. Pościel z zielonym odcieniem to nie tylko dodatek do sypialni, to także sposób na wprowadzenie do niej atmosfery pełnej energii i świeżości.

Motywy Przyrody - Pościel w Motywy z Zielonym

Otwórz się na motywy inspirowane przyrodą, wybierając pościel w motywy z zielonym. Zachwyć się wzorami roślin, liści i kwiatów, które przeniosą Cię do magicznego ogrodu. Pościel w motywy z zielonym to nie tylko wybór estetyczny, to również podróż w świat natury, która otoczy Cię każdej nocy.

Sztuka Wzornictwa - Pościel z Motywem Zielonym dla Wyjątkowego Wnętrza

Wprowadź do swojej sypialni sztukę wzornictwa, wybierając pościel z motywem zielonym. Odkryj unikalne wzory, które będą odzwierciedleniem Twojego gustu i stylu. Pościel z motywem zielonym to nie tylko funkcjonalny element wyposażenia, to także wyraz Twojej pasji do sztuki i dbałości o detale.

Wzory, Które Ożywią - Pościel we Wzory z Zielonym

Pozwól wzorom ożywić Twoją sypialnię, wybierając pościel we wzory z zielonym. Każdy wzór to historia, którą wspólnie tworzysz w swoim wnętrzu. Pościel we wzory z zielonym to nie tylko produkt, to opowieść, która wprowadza do sypialni nutę życia i radości.

Zielony Komplet - Harmonia w Każdym Detalu

Uzyskaj harmonię w każdym detalu, wybierając zielony komplet pościeli, który kompleksowo ozdobi Twoją sypialnię. Zielony kolor, połączony z wysoką jakością tkanin, to recepta na stworzenie miejsca pełnego spokoju i elegancji. Zielony komplet pościeli to nie tylko zestaw, to doświadczenie snu na najwyższym poziomie, które docenisz każdej nocy.

Styl i Wygoda - Zielona Poszewka na Twoje Poduszki

Łącz styl i wygodę, dodając do swojej sypialni zieloną poszewkę na poduszki. To nie tylko ozdoba, to również funkcjonalny element, który wprowadza do wnętrza subtelny akcent. Zielona poszewka na poduszki to nie tylko estetyczne dopełnienie, to także dodatkowy komfort, który docenisz w chwilach relaksu.

Zimowa Oaza - Zielona Poszewka na Kołdrę na Chłodne Wieczory

Wprowadź do swojej sypialni klimat zimowej oazy, otulając się zieloną poszewką na kołdrę podczas chłodnych wieczorów. To nie tylko kwestia ciepła – to ceremonia relaksu, której dopełnieniem jest delikatność zielonego odcienia. Zielona poszewka na kołdrę to zaproszenie do zimowej bajki każdej nocy.

Elegancja w Detalu - Zielona Poszewka na Pościel

Dodaj elegancji każdemu detalowi, wybierając zieloną poszewkę na pościel. To nie tylko osłona pościeli – to akcent, który nadaje charakter całej przestrzeni snu. Zielona poszewka na pościel to nie tylko estetyczne dopełnienie, to również drobny detal, który sprawia, że codzienny sen staje się wyjątkowym doświadczeniem.

Dla Małych Ekologów - Wyjątkowa Zielona Pościel dla Dzieci

Dla małych ekologów stwórz wyjątkowe miejsce do snu, wybierając zieloną pościel. Kolor zieleni, kojarzony z naturą i ekologią, stanie się idealnym tłem dla dziecięcych marzeń o zrównoważonym świecie. Wyjątkowa zielona pościel dla dzieci to nie tylko praktyczne rozwiązanie, to również gest troski o ich wygodę i rozwój w duchu odpowiedzialności za środowisko.

Symbolizm Zielonego - Odcień, Który Przenosi Cię w Świat Harmonii

Zanurz się w symbolice zielonego, odcienia który przenosi Cię w świat harmonii i spokoju. Zielony to kolor, który od wieków jest kojarzony z przyrodą, równowagą i regeneracją. Odcień zieleni w Twojej sypialni staje się nie tylko kolorowym akcentem, ale również źródłem pozytywnej energii, która towarzyszy Ci każdej nocy.

Jakie korzyści niesie posiadanie pościeli zielonej ?

Posiadanie pościeli zielonej w dziecięcej sypialni może wprowadzić do wnętrza wiele pozytywnych elementów, dostosowanych zarówno do estetyki, jak i atmosfery przestrzeni dla dzieci. Oto kilka aspektów, jakie może mieć wpływ zielona pościel na aranżację przestrzeni dziecięcej:

Związki z naturą: Zielony kolor jest ściśle związany z naturą, co może przynieść do sypialni dziecięcej elementy świeżości i otaczającej przyrody. To szczególnie korzystne w przypadku dzieci, które cenią kontakt z naturą.

Spokój i relaks: Zielony kolor, zwłaszcza w stonowanych odcieniach, może wprowadzić do sypialni dziecięcej atmosferę spokoju i relaksu. To ważne, aby stworzyć sprzyjające warunki do wypoczynku i snu.

Motywy przyrodnicze: Zielona pościel świetnie komponuje się z motywami przyrodniczymi, takimi jak kwiaty, drzewa, zwierzęta czy motyle. To może być atrakcyjne dla dzieci, które interesują się światem przyrody.

Edukacja poprzez kolory: Kolor zielony może być wykorzystany do edukacji poprzez kolory, zwłaszcza w przypadku młodszych dzieci. Pościel może być jednym z elementów, które pomagają w nauce kolorów.

Zachęta do aktywności: Zielony kolor, zwłaszcza w intensywniejszych odcieniach, może działać pobudzająco na aktywność i kreatywność dziecka. To kolor, który dodaje energii pomieszczeniu.

Zróżnicowanie odcieni: Zielony kolor występuje w wielu różnych odcieniach, co daje możliwość zróżnicowania aranżacji. Można wybrać odświeżający jasny zielony lub bardziej stonowany, leśny odcień.

Zestawienie z kolorowymi dodatkami: Zielona pościel dobrze współgra z kolorowymi dodatkami, co daje przestrzeń do kreatywnego zestawiania różnych odcieni i wzorów.

Uniwersalność dla różnych tematów: Zielony kolor może być dostosowany do różnych tematów, takich jak las, ogród, dżungla czy świat roślin. To elastyczny kolor, który pasuje do różnych koncepcji aranżacyjnych.

Zachęta do odpowiedzialności ekologicznej: Zielony kolor jest często kojarzony z ideą ekologii. Dzieci mogą kojarzyć zielony kolor z troską o środowisko, co wprowadza element edukacyjny.

Przyjazne dla oczu: Zielony kolor jest uważany za przyjazny dla oczu, co jest ważne szczególnie w przypadku dzieci, które spędzają czas na zabawie i nauce w swojej sypialni.

Pamiętaj, że kluczowe jest uwzględnienie preferencji samego dziecka przy wyborze pościeli. Zielona pościel może być doskonałym wyborem, wprowadzającym do dziecięcej sypialni kolor, spokój i elementy związane z naturą.

Unikalna Pościel Szyta Ręcznie na Zamówienie: Dostosowana do Twoich Wymagań, Doskonała Jakość i Indywidualny Styl!

Szyta ręcznie w Polsce na zamówienie: Nasza pościel to rezultat starannej pracy doświadczonych rzemieślników, którzy poświęcają uwagę każdemu detelowi. Każdy krok produkcji odbywa się z myślą o spersonalizowanym doświadczeniu klienta, umożliwiając wyjątkową jakość oraz pełne dostosowanie do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu procesowi nasza pościel nie tylko spełnia najwyższe standardy, ale także jest wyjątkowa pod względem designu i dopasowania, co czyni ją idealnym wyborem dla każdego, kto poszukuje niestandardowych rozwiązań.

Pościel Bawełniana Z Innowacyjnym Wypełnieniem: Stabilność, Komfort i Bezpieczeństwo Dla Zdrowego Snu!

Pościel z innowacyjnym wypełnieniem zapewniającym stabilność i wyjątkowy komfort snu: Nasze produkty są wyposażone w unikalne wypełnienie, które nie tylko utrzymuje się na miejscu, zapewniając równomierne wygładzenie pościeli, ale również posiada właściwości antyalergiczne. Dla osób cierpiących na alergie, nasza pościel stanowi doskonałe rozwiązanie, gwarantując spokojny sen bez niepożądanych reakcji alergicznych. To innowacyjne podejście do komfortu snu sprawia, że nasze produkty są nie tylko wygodne, ale także sprzyjające zdrowiu, zapewniając pełen relaks podczas spania.

Pościel na Wymiar: Dostosuj Długość i Szerokość do Twoich Preferencji dla Idealnego Komfortu Snu!

Długość i szerokość dostosowana do preferencji: Nasza oferta obejmuje różnorodne opcje, gdzie długość pościeli może być dostosowana od 75 do 250 cm, a szerokość od 50 do 150 cm. Dzięki temu szerokiemu zakresowi możliwości, zapewniamy idealne dopasowanie pościeli do wymiarów Twojego łóżka. Bez względu na to, czy potrzebujesz standardowej wielkości czy niestandardowego rozmiaru, nasze produkty są elastyczne i gotowe spełnić Twoje oczekiwania, gwarantując pełen komfort snu.

Miękkie i Hipoalergiczne Sprężyste Antyalergiczne Wypełnienie Pościeli: Odpowiedź na Pory Roku to Idealny Komfortowy Sen!

Trzy grubości wypełnienia do wyboru: Oferujemy trzy różne grubości wypełnienia, stanowiące odpowiedź na potrzeby każdej pory roku: 2 cm grubości na okres całego roku, 1 cm na letnie dni oraz 3,5 cm na zimowe noce. Wybierając odpowiednią grubość, masz pewność zapewnienia sobie odpowiedniego komfortu w zależności od warunków atmosferycznych. To elastyczne podejście pozwala dostosować nasze produkty do Twoich preferencji, gwarantując przyjemne i spokojne noce przez cały rok.

Delikatna Pościel Dwustronna w naszej Ofercie, Bogactwo Kolorów i Wzorów do Wyboru, by Twoja Sypialnia Błyszczała!

Pościel dwustronna z szerokim wyborem kolorów i wzorów: Nasza pościel została zaprojektowana jako dwustronna, co otwiera przed Tobą możliwość wyboru spośród różnorodnych kolorów z palety 38 jednolitych barw lub opcji wykorzystania tego samego wzoru na obu stronach. To elastyczne podejście pozwala Ci na stworzenie sypialni w zgodzie z Twoimi ulubionymi kolorami i wzorami, dając swobodę aranżacji zgodnie z Twoimi upodobaniami. Dzięki tej funkcjonalności, nasza pościel stanie się nie tylko praktycznym elementem codziennego użytku, ale również wyjątkową ozdobą wnętrza, spełniając Twoje estetyczne oczekiwania.

Magiczne Sny Twojej Małej Księżniczki: Różnorodne Wzory w Naszej Kolekcji Pościeli Dla Dziewczynki!

Pościel dla dziewczynki to nie tylko funkcjonalny element wyposażenia pokoju, ale również wyraz osobistego stylu i preferencji malucha. Nasza kolekcja pościeli dla dziewczynki oferuje różnorodne wzory, kolorowe motywy oraz ulubione postacie z bajek, które sprawią, że każda sypialnia stanie się wyjątkowym miejscem pełnym uroku. Stworzona z dbałością o detale i wykonana z przyjaznych dla skóry materiałów, pościel dla dziewczynki nie tylko zapewnia komfortowy sen, ale także dodaje dziecięcego wdzięku i radości do każdego wnętrza. Dzięki naszym różnorodnym wzorom i wysokiej jakości tkaninom, możesz znaleźć idealny zestaw, który będzie doskonale pasował do gustu i wyobrażeń Twojej małej księżniczki.

Ożyw Sypialnię Twojego Małego Bohatera: Wyjątkowe Wzory w Naszej Kolekcji Pościeli Dla Chłopców!

Pościel dla chłopca to nie tylko praktyczny element wyposażenia pokoju, ale także manifestacja ich zainteresowań i pasji. Nasza kolekcja pościeli dla chłopców oferuje różnorodne wzory, od sportowych motywów po ulubione postacie z filmów i bajek. Stworzona z dbałością o detale i wykonana z wysokiej jakości materiałów, nasza pościel nie tylko zapewnia komfortowy sen, ale także dodaje energii i wyrazu każdemu pomieszczeniu. Dzięki różnorodnym wzorom i starannie wyselekcjonowanym tkaninom, znajdziesz idealny zestaw, który oddaje osobowość i zainteresowania Twojego małego bohatera.

Dodatkowe Metki Sensoryczne do Kołdry: Popraw Rozwój Sensoryczny Twojego Dziecka!

Dodatkowe metki sensoryczne do kołdry to fascynujący dodatek, który może znacznie wspomóc rozwój sensoryczny Twojego dziecka. Te malutkie etykiety wykonane z różnorodnych tekstur, takich jak aksamit, satyna czy miękki plusz, dostarczają dodatkowych bodźców sensorycznych. Poprzez ich eksplorację i zabawę, maluch może rozwijać swoje zmysły dotyku i odczuwać różnice między materiałami. Ta prosta, lecz skuteczna forma zabawy stymuluje percepcję sensoryczną, co może wpłynąć korzystnie na rozwój dziecka, zarówno pod względem emocjonalnym, jak i poznawczym.

Nasz sklep internetowy BabyMetka oferuje komplety pościeli we wzory pasujące do każdego pokoju dziecięcego

Nasz sklep internetowy BabyMetka to miejsce, gdzie znajdziesz wyjątkowe produkty naturalne i komplety pościeli we wzory pasujące do każdego dziecięcego pokoju. Oferujemy szeroki wybór wzorów, które doskonale komponują się z różnymi stylami wystroju wnętrz, zapewniając różnorodność opcji dla Twojego malucha. Bez względu na to, czy preferujesz delikatne motywy, wyraziste wzory czy kolorowe kompozycje, w naszym sklepie znajdziesz coś odpowiedniego dla swojego dziecka. Dbamy o wysoką jakość produktów, aby stworzyć wyjątkową atmosferę w pokoju Twojego malucha. Jest idealnym rozwiązaniem aby dodać osobowości Twojej przestrzeni snu.

Odkryj Wyjątkową Oddychalność: Nasza Bawełniana Kołdra - Doskonała Cyrkulacja Powietrza dla Twojego Komfortu Snu!

Nasza bawełniana kołdra została specjalnie zaprojektowana, by zapewniać nie tylko ciepło, ale także doskonałą cyrkulację powietrza ponieważ posiada właściwości termoregulacyjne. Jej materiał wykonany z wysokiej jakości bawełny charakteryzuje się doskonałą oddychalnością, co oznacza, że ​​pozwala skórze oddychać swobodnie nawet podczas snu. Dodatkowo, właściwości przepuszczania powietrza sprawiają, że kołdra utrzymuje odpowiednią temperaturę, nie powodując zbytniego przegrzania, co jest kluczowe dla komfortowego i spokojnego snu przez całą noc. Dzięki tej cechującej się oddychalnością kołdrze, można cieszyć się komfortem i świeżością, zapewniając sobie idealne warunki do wypoczynku każdej nocy.

Certyfikowana Pościel Dziecięca z Oeko-Tex Standard 100: Zdrowy sen bez szkodliwych substancji

Certyfikat Oeko-Tex Standard 100 jest wyznacznikiem najwyższej jakości i bezpieczeństwa materiałów użytych w produkcji pościeli. Otrzymanie tego certyfikatu oznacza, że wszystkie składniki i procesy produkcji spełniają surowe kryteria dotyczące substancji szkodliwych. Dla konsumentów oznacza to pewność, że pościel jest wolna od szkodliwych substancji chemicznych i bezpieczna dla skóry oraz zdrowia. Ten standard to również gwarancja wysokiej jakości materiałów, które są przyjazne dla środowiska. Wybierając pościel z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100, można mieć pewność, że sen będzie nie tylko komfortowy, ale także bezpieczny dla całej rodziny.

Nasza Pościel Zapewnia Doskonałe Odprowadzanie Wilgoci dla Komfortowego Snu

Pościel, zapewniając dobre odprowadzanie wilgoci, odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu komfortowego snu. Materiały użyte do produkcji pościeli mogą być specjalnie zaprojektowane w taki sposób, aby skutecznie absorbować nadmiar wilgoci z ciała podczas snu. Dzięki temu procesowi wilgoć jest usuwana, co pomaga utrzymać suchą i komfortową powierzchnię spania. Odprowadzanie wilgoci przez pościel jest istotne zarówno dla zachowania higieny spania, jak i dla zapewnienia uczucia świeżości i komfortu podczas snu. Pozwala to również regulować temperaturę ciała, co może przyczynić się do spokojnego i zdrowszego snu przez całą noc.

Dopasuj inne tekstylia jak narzuta na łóżko czy prześcieradło bawełniane z gumką i stwórz spójną całość

Stwórz spójny design w swojej sypialni! Dopasuj komplet pościeli do innych tekstyliów dla idealnej harmonii. Szukasz doskonałej harmonii w wystroju sypialni? Dopasowanie kompletu pościeli do innych tekstyliów, takich jak narzuta na łóżko czy prześcieradło bawełniane z gumką, to klucz do osiągnięcia jednolitego i spójnego wyglądu. Oferujemy wyjątkowe zestawy pościeli, które idealnie komponują się z naszymi narzutami i prześcieradłami, tworząc niezwykłą całość. Dzięki zgodności kolorystycznej i wzorów każdy element wnętrza idealnie współgra, tworząc sypialnię pełną harmonii i elegancji.

Zapewnij sobie nie tylko komfort snu, ale także estetyczne uzupełnienie wnętrza! Wybierz nasze kompletne zestawy tekstyliów, które będą doskonałym dopełnieniem każdej sypialni, tworząc niepowtarzalny klimat i harmonię we wnętrzu.

Odkryj naszą kolekcję i stwórz swój własny, unikalny design dla swojej sypialni już dziś!

Naszą kołdrę wykorzystasz do aranżacji wnętrza swojej sypialni

Nasza kołdra nie tylko zapewnia ciepło i komfort podczas snu, ale także stanowi doskonały element do aranżacji wnętrza Twojej sypialni. Jej wysoka jakość materiałów oraz staranne wykonanie sprawiają, że kołdra nie tylko spełnia funkcję użytkową, ale również może być doskonałym dodatkiem dekoracyjnym. Dzięki różnorodności kolorów i wzorów, które oferujemy, nasza kołdra może stać się kluczowym elementem kompozycji wnętrza, dodając charakteru i uroku każdemu pomieszczeniu. Niezależnie od tego, czy preferujesz stonowane tonacje czy też odważne wzory, nasza kołdra pozwoli Ci personalizować styl swojej sypialni, tworząc przytulną atmosferę, która odzwierciedli Twój gust i osobowość.

Jak prać pościel bawełnianą ?

Nasza wysokiej jakości bawełna jest odporna na intensywne użytkowanie i uszkodzenia mechaniczne, co czyni ją idealnym wyborem dla aktywnych dzieci. Możesz prać i suszyć naszą pościel razem z wypełnieniem, co odróżnia ją od innych produktów na rynku.

Tkaniny bawełniane są bezpieczne dla dzieci i powinny być prane w temperaturze 30°C. Co więcej, nasz komplet pościeli można prasować w wysokich temperaturach, zachowując jednocześnie świetny wygląd przez długi czas.

Bawełna 100% (kurczliwość 3-4%)

  • prać 30 stopni

  • wirowanie 400/max 800 obrotów (zaleca się 400 aby bawełna nie zbytnio pognieciona)

  • suszenie na płasko

  • prasowanie 150 stopni (najlepiej przy użyciu pary)

(poduszki z wypełnieniem 10cm można wirować w 1000 obrotów)

DO KAŻDEGO PIERWSZEGO PRANIA ZALECAMY STOSOWANIE CHUSTECZEK WYŁAPUJĄCYCH NADMIAR BARWNIKA – zwłaszcza przy produktach gdzie każda ze stron ma inny odcień.

Pościel bawełniana 100% posiada właściwości termoregulacyjne - kołdra oddycha, latem chłodzi, a zimą grzeje

Oferowana przez nas pościel bawełniana 100% to nie tylko gwarancja komfortu, ale także doskonałej regulacji temperatury przez cały rok. W chłodniejsze dni pościel ta zabezpieczy Cię przed zimnem, jednocześnie zapewniając ciepło latem. Dzięki naturalnym właściwościom bawełny doświadczysz przyjemnej świeżości w upalne dni oraz przytulnego ciepła w zimowe noce.

Nasze kołdry wykonane ręcznie to produkty naturalne i hipoalergiczne przez co zapewniają zdrowy sen

Unikalna kołdra wykonana z najwyższą starannością i precyzją to nie tylko produkt funkcjonalny, ale również doskonały pomysł na prezent. Wyjątkowy charakter ręcznie wykonanej kołdry sprawi, że stanie się ona nie tylko praktycznym elementem wyposażenia sypialni, ale także wyjątkowym upominkiem dla bliskiej osoby.

Kołdra występuje w różnych rozmiarach do dziecięcego pokoju

Nasze kołdry są dostępne w różnych rozmiarach, dostosowanych do potrzeb dziecięcego pokoju. Oferujemy nie tylko komfortowy sen, ale także dbamy o bezpieczeństwo i odpowiednie warunki termiczne maluchów. Wybierając nasze kołdry, inwestujesz w spokojny sen i dobre samopoczucie najmłodszych.

Pościel wykonana jest z najlepszych materiałów bez szkodliwych substancji, co gwarantuje wysoką jakość

Nasza pościel charakteryzuje się nie tylko estetycznym wzornictwem, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania. Korzystamy z najwyższej jakości materiałów, co przekłada się na trwałość, miękkość i przyjemność użytkowania. Każdy detaliczny element pościeli jest starannie przemyślany, aby zapewnić Ci wyjątkowe doświadczenia podczas snu.

Nasza Premium Kołdra posiada estetyczne opakowanie przez co jest idealnym rozwiązaniem na prezent

Nie tylko zawartość, ale również opakowanie ma znaczenie. Nasza Premium Kołdra dostępna jest w eleganckim opakowaniu, które nie tylko chroni produkt, ale także dodaje mu prestiżu. Estetyczny wygląd opakowania sprawia, że nasza kołdra może stanowić nie tylko funkcjonalny element wyposażenia sypialni, ale również stylowy dodatek do wnętrza.

Zobacz również:

Pościel dziecięca występuje w wielu wzorach i kolorach.