POSZEWKA 50x70

Poszewki 50x70 w wielu atrakcyjnych wzorach i kolorach

Możesz śmiało zmieniać aranżację pokoju swojego dziecka, gdy masz dostęp do tak szerokiej gamy wzorów i kolorów poszewek 50x70. Masz w czym wybierać. Poszewki na poduszki tworzymy ze starannie wyselekcjonowanych materiałów takich, jak bawełna, muślin oraz minky. Są to tkaniny certyfikowane, spełniające standardy Oeko-Tex 100. Nie podrażniają wrażliwej skóry dziecka i nie wywołują reakcji alergicznych. Atrakcyjna kolorystyka i wzornictwo jest ich dodatkowym atutem.

Wysokiej jakości poszewki 50x70

Możesz być pewna, że kupując w BabyMetka dostajesz produkty najwyższej jakości, które długo posłużą, nawet ciężko użytkowane przez dzieci. Poszewki na poduszki, które mamy w swojej ofercie nie tracą koloru w trakcie prania, dlatego nie można narzekać na ich jakość. Nie rozciągają się, zawsze ślicznie się prezentują, niezależnie gdzie je ułożysz. Poszewki na poduszki bawełniane, muślinowe czy minky nie posiadają guzików, a jedynie głębokie zakładki zapinane na napy, w trosce o bezpieczeństwo Twojego dziecka. Poszewki są dostępne w wielu pięknych wzorach i kolorach, które na pewno skradną serce Twojego dziecka. 

Poszewka 50x70 wykonana ręcznie w Polsce

Poszewki 50x70 handmade 100% są uszyte specjalnei dla Ciebie z największą starannością. Kupując produkty w naszym sklepie handmade wspierasz polską gospodarkę i masz pewność, że produkty są najwyższej jakości. Jest to bardzo ważne w dzisiejszym świecie bylejakości. Pragniemy podkreślić, że każda poszewka z oferty powstaje ręcznie w polskich szwalniach, których jesteśmy właścicielami. To umożliwia nam kontrolę jakości i pilnowanie nawet najdrobniejszych detali. Poszewka 50x70 jest dzięki temu jedyna w swoim rodzaju. Wybierając ją, masz gwarancję jakości. 

Przyjemne w dotyku, atrakcyjne wizualnie poszewki 50x70

Jedną z najważniejszych zalet naszych poszewek jest dopasowanie ich wzorów do upodobań dziecka i kolorystki pokoju. Dzięki temu uzyskamy spójną przestrzeń, która wpłynie pozytywnie na nastrój rodziców i dzieci. Stworzyliśmy produkty, z których jesteśmy wyjątkowo dumni. Są przyjemne w dotyku, dlatego dzieci z wielką przyjemnością korzystają z nich do zabawy, odpoczynku, jak i relaksu. Nie wzbraniają się przed przykryciem ich do snu. Co więcej, robią to z wielką przyjemnością, ponieważ poszewki 50x70 dostępne są w wielu atrakcyjnych wzorach i kolorach. Możesz wybrać dokładnie takie, które dzieciom podobają się najbardziej. Wybór jest ogromny. Dostępne są zarówno jednokolorowe poszewki 50x70, jak i poszewki we wzory m.in. w alpaki, samochody, aniołki. 

Filtry (111 products)

Cena

35,00 zł - 55,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał