AKCESORIA DLA CHŁOPCÓW

Oferta kart podarunkowych

  

Akcesoria dla chłopców, których nie może zabraknąć w bliskim otoczeniu dziecka

Gama różnorodnych akcesoriów, jakie przygotowaliśmy z myślą o Twoim synu sprawi, że niczego nie zabraknie w jego najbliższym otoczeniu. Bez wątpienia stanęliśmy na wysokości zadania. Stworzyliśmy kompleksową ofertę przydatnych, praktycznych akcesoriów uwzględniających współczesne czasy, jak i tradycyjne potrzeby rodziców oraz dzieci. Czego nie mogło zabraknąć wśród naszych propozycji? Oczywiście gryzaczków, zawieszek dekoracyjnym, baldachimów, maseczek ochronnych, fotokartek oraz worków do przedszkola. Akcesoria te przydadzą się na różnych etapach życia dziecka, ale bez wątpienia okażą się bardzo pomocne w zapewnieniu atrakcyjnego wyglądu pokoju, jak i w zadbaniu o potrzeby malucha.

Czytaj więcej

Duży wybór akcesoriów dla chłopców

Wybór w naszej ofercie jest bardzo duży, dlatego zachęcamy do kompleksowego zapoznania się z wszystkimi akcesoriami dla chłopców, których bez wątpienia nie może zabraknąć wśród produktów kupowanych dla dzieci.

Jesteśmy dumni z wykorzystania bawełny, która daje możliwość barwienia na wiele atrakcyjnych kolorów i wzorów. Tym samym możesz przygotować wyjątkowe zestawy akcesoriów w jednym z ulubionych motywów chłopców. Nie brakuje zwierzątek, samochodów, gwiazd USA, kotwic, żaglówek czy wozów policyjnych. Różnorodność wzorów, jakie proponujemy jest naprawdę duża, dlatego bez trudu dopasujesz akcesoria dla chłopca do tworzonej aranżacji wnętrza.

Akcesoria dla chłopaka tylko z najlepszych materiałów

Nasze akcesoria wyróżniają się funkcjonalnością, wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, a w dodatku ich wygląd jest bardzo atrakcyjny. Zadbaliśmy o zastosowanie zróżnicowanych wzorów i kolorów, które spowodują, że chłopiec będzie zachwycony korzystaniem z akcesoriów prezentujących jego ulubione zwierzątka czy bohaterów z bajek. Baldachimy, maseczki, zawieszki dekoracyjne oraz worki wykonujemy z wysokiej jakości certyfikowanej bawełny spełniającej standardy Oeko-Tex 100, nie powodującej alergii i podrażnień skórnych. Nie zabrakło także połączenia bawełny z materiałem minky oraz velvet. Możesz śmiało wybierać wśród bogatej oferty tworząc wyjątkową wyprawkę dla chłopca.

Artykuły dla chłopca, który musi mieć wiele rzeczy przy sobie

Wielkim wydarzeniem w życiu każdego chłopca jest pierwsza wizyta w przedszkolu. Musi mieć na tę okazję przy sobie wiele dodatkowych akcesoriów, takich jak buty na zmianę, drugie śniadanie czy zabawki. Kupując worek wykonany z wysokiej jakości bawełny, ułatwiasz przechowywanie wszystkich produktów, jak i ich przenoszenie. W dodatku, worki w naszej ofercie dostępne są w wielu atrakcyjnych motywach typowo chłopięcych, takich jak samochody, wozy strażackie, kotwice, gwiazdy USA czy dinozaury. Chłopiec z wielką przyjemnością zabierze taki worek ze sobą do przedszkola.

Wyjątkowej akcesoria do chłopięcej przestrzeni w wielu wzorach i kolorach

Chłopcy zwykle nie lubią, gdy w ich przestrzeni zbyt wiele się dzieje. Stronią od dekoracji, unikają ozdób, które dziewczynki wręcz ubóstwiają. Możesz jednak wprowadzić do pokoju chłopca akcent ozdobny, jednocześnie nie zaburzając jego męskiej przestrzeni. Postaw na zawieszki dekoracyjne w atrakcyjnych wzorach i kolorach, a stworzysz przepiękną ozdobę w sypialni swojego dziecka. Zawieszki dostępne są w kształcie serc oraz gwiazdek a na nich nadrukowane są wyjątkowe wzory m.in. samochody, alpaki, zwierzątka leśne. Bez trudu w naszej ofercie znajdziesz motyw przewodni, który dopasujesz bez większych problemów do zainteresowań i upodobań synka.

Eleganckie akcesoria chłopięce przyniosą odświeżenie

Nowoczesne i klasyczne aranżacje wnętrz chłopięcych powinny uwzględniać baldachimy, które zaciemniają strefę wypoczynkową i umożliwiają maluchowi spokojny, długi sen. Ten wyjątkowy akcent dekoracyjny spełnia funkcje praktyczne, a to w przypadku akcesoriów dla chłopców jest bardzo ważne.

Baldachim dostępny jest w kilku rozmiarach, a różnorodność wzorów i kolorów zachwyca. Masz szansę stworzyć przepiękną strefę wypoczynkową, w której będą królowały alpaki, zwierzątka leśne, dinozaury czy samochody. Dopasuj wzór do pozostałej wyprawki dla Twojego synka, a całość będzie wyglądała efektownie.

Artykułów chłopięcych nie może ich zabraknąć podczas ząbkowania

Nie dość, że stanowią fantastyczną zabawkę to jeszcze uśmierzają ból, który czasem jest nie do wytrzymania w okresie ząbkowania. Dziecko staje się marudne, poddenerwowane. Trzymając w rączce i gryząc gryzaczek relaksują się, a tym samym stają się spokojniejsze.

Gryzaki silikonowe oferujemy z dodatkiem atrakcyjnych główek zwierzątek, takich jak żyrafy, misie czy słoniki. Możesz także wybrać klasyczne eko gryzaki z uszkami króliczków w wielu przepięknych kolorach. Dla chłopca dobrym wyborem będą miętowe lub niebieskie uszka.

Akcesoria chłopięce - bo bezpieczeństwo synka jest najważniejsze

Obowiązek noszenia maseczek w okresie pandemii dotycz dzieci od 5 roku życia. Jeżeli masz pociechę w tym przedziale wiekowym, kup wysokiej jakości maseczki bawełniane dostępne w wielu przepięknych wzorach i kolorach. Zachęcisz synka do dbania o zdrowie. Z wielką przyjemnością założy maseczkę w alpaki, kotwice czy dinozaury.

Stwórz album dla synka z akcesoriami chłopięcymi od BabyMetka

Zdjęcia są najpiękniejszymi pamiątkami, jakie można zrobić własnoręcznie. Wystarczy je wywołać, włożyć do albumu i oznaczyć przepięknymi fotokartkami, a cały okres życia synka można będzie przedstawić w chronologiczny sposób. Powrót do wspomnieć po latach będzie o wiele przyjemniejszy.

Przygotowaliśmy wyjątkowe zestawy kartek na różne okresy życia dziecka, m.in. na pierwszy rok życia synka.

Zobacz wszystkie nasze akcesoria dla dzieci.