Filtry

KOŁDRA 130x180

Filtry

Cena

Od 105,00 złdo 135,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Rozmiar

Wzór

Materiał

Kołdra 130x180 cm, bawełniana z wypełnieniem zimowym dla starszego dziecka.

Kołdra bawełniana z wypełnieniem w rozmiarze XL (130 × 180 cm) zapewni Twojemu dziecku przyjemne ciepło w czasie snu. Jednocześnie, dzięki temu ta tkanina jest lekka i przewiewna, dziecko nie przegrzewa się, co zmniejsza ryzyko wybudzenia się ze snu. Komfort wypoczynku zwiększa również to, że wypełnienie jest wszyte w poszewkę, dzięki czemu nie deformuje się i nie zmienia swojego położenia w czasie użytkowania, nawet gdy dziecko mocno wierci się w czasie snu. Do kołderki na Twoje życzenie możemy doszyć metki sensoryczne o różnorodnej fakturze i w wielu kolorach. Zabawa nimi wpływa korzystnie na rozwój zmysłów dziecka oraz są poszukiwaną ozdobą.

Czytaj więcej

Bawełniana kołdra 130x180 cm z wypełnieniem zimowym dla starszaka

Jaka powinna być kołdra dla dziecka? Lekka, delikatna i przewiewna. Jej wypełnienie nie powinno się przesuwać w czasie używania czy prania, a także zapewniać dziecku przyjemne ciepło w czasie wypoczynku. Taka właśnie jest bawełniana kołdra z wypełnieniem od BabyMetka. Poznaj wszystkie jej zalety.

Kołdra bawełniana 130x180 z wypełnieniem to komfort snu dla starszego dziecka

Duży rozmiar kołdry z wypełnieniem dostosowany jest do potrzeb starszych dzieci – powyżej 6. roku życia. 

Poszewka wykonana jest z dwóch rodzajów certyfikowanej bawełny – z jednej strony jest wzorzysta tkanina, z drugiej jednolita. Oprócz koloru i wzoru możesz również wybrać metki sensoryczne, które wszywamy do kołderki na życzenie klienta. 

Wszyte w poszewkę wypełnienie do antyalergiczna włóknina o gramaturze 300 g/m2, która daje przyjemne ciepło, ale nie przegrzewa dziecka.

Dobierz produkty do kompletu do kołdry 130x180 cm z wypełnieniem

Sprawdź pozostałe produkty z naszej oferty, które pozwolą Ci stworzyć komplet dla Twojego dziecka. Polecamy szczególnie poduszki prostokątne z wypełnieniem.

Dlaczego warto kupić kołdrę 130x180 ?

  • Zimowe wypełnienie o gramaturze 300g/m2
  • Szeroki wybór wzorów;
  • Możliwość stworzenia kompletu przy doborze innych produktów z oferty;
  • Wypełnienie wszyte w kołdrę – nie przesuwa się i nie odkształca;
  • Możliwość wszycia metek sensorycznych do kołderki – zabawa nimi wpływa na rozwój zmysłów dziecka i integrację sensoryczną;
  • Rozmiar dla dzieci w wieku powyżej 6 lat (130 × 180 cm);
  • Ładne opakowanie – produkt gotowy do podarowania na prezent.

Zobacz inne kołdry dla dzieci.