ZASŁONY MŁODZIEŻOWE

Oferta kart podarunkowych

  

Zasłony Młodzieżowe - Funkcjonalne, z niebanalnym designem zasłony do pokoju nastolatka

Każdy rodzic poszukujący zasłon dla nastolatka dobrze wie, jak trudno jest sprostać oczekiwaniom młodzieży, której gusta zmieniają się z dnia na dzień.

Dekoracji i wystroju pokoju nie da się aż tak często modyfikować. Urządzając pokój nastolatka i wybierając zasłony młodzieżowe warto stawiać na ponadczasowe wzory i kolory, tzw. sprawdzone rozwiązania.

Czytaj więcej

Zasłonki młodzieżowe poprawią nastrój każdemu nastolatkowi

Zasłony do pokoju młodzieżowego chłopca i dziewczyny muszą wyróżniać się funkcjonalnością oraz wyjątkowymi walorami estetycznymi. Dlatego właśnie nasza oferta obejmuje zarówno zasłony we wzory, jak i jednokolorowe. Masz szansę dzięki temu zdecydować, jakie rozwiązanie będzie najbezpieczniejsze do pokoju Twojego dziecka. Warto zwrócić uwagę na już występujące w pokoju detale tak, aby zasłony do nich nawiązywały. 

Wnętrze pokoju młodzieżowego z pomocą zasłon można w wyjątkowo atrakcyjny sposób ocieplić. Wprowadzić uda się przytulną atmosferę idealną do odpoczynku, relaksu, jak i spokojnego spędzania wolnego czasu. W naszej ofercie nie brakuje ciekawych propozycji, które będą w stanie sprostać zróżnicowanym potrzebom młodych ludzi.

Stonowane, jak i wyróżniające się zasłony dla nastolatków

Nastolatkowie mają swój własny styl. Zależy im na przebywaniu w przestrzeni unikatowej. Tym sposobem w ich pokoju muszą znaleźć się wyjątkowe produkty. Takie właśnie mamy w swojej ofercie. Oferujemy zasłony gotowe 150-300 cm, w wariancie krótkim oraz długim. Możesz zdecydować, która propozycja sprosta oczekiwaniom przestrzeni budowanej dla nastolatka.

Tkaniny, które wykorzystujemy do produkcji zasłon to przede wszystkim bawełna oraz welur. Są to materiały certyfikowane, spełniające standardy Oeko-Tex 100. Nie wywołują reakcji alergicznych ani podrażnień skórnych. Tworzą niepowtarzalną dekorację okienną, prostą w utrzymaniu czystości, a jednocześnie bardzo efektowną. 

Wysokiej jakości zasłony młodzieżowe

Zasłony do pokoju młodzieżowego dziewczyny oraz chłopaka wykonujemy z najlepszych materiałów, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Jest to możliwe, dzięki produkcji w polskich szwalniach, których jesteśmy właścicielami. Możesz mieć pewność, że dostarczymy Ci produkty najwyższej jakości.

Zasłony fantastycznie marszczą się na karniszu, można ustawiać je według potrzeb. Słowem, są to zasłony, których zakup będzie uważało się za najlepszą decyzję.

Przeczytaj także:

Zasłony dekoracyjne występują w wielu wzorach i kolorach.

Zasłony dla dzieci występują w wielu wariantach.