NARZUTY VELVET

Oferta kart podarunkowych

  

Narzuty velvet na łóżko dziecięce - atrakcyjne okrycie łóżka w dziecięcej sypialni

Narzuta velvet jest atrakcyjną dekorację do dziecięcego pokoju. Gwarantują staranne posłanie łóżka i chronią pościel przed zabrudzeniami. W wyjątkowy sposób uzupełniają dekorację dziecięcej przestrzeni i sprawiają, że strefa wypoczynkowa wyróżnia się. Zastosowany do ich produkcji wysokiej jakości materiał jest bardzo przyjemny w dotyku, bezpieczny dla wrażliwej, alergicznej skóry dziecka. Nie wywołuje podrażnień.

Czytaj więcej

Narzuta velvet wyróżnia się wyjątkową strukturą przywołującą na myśl aksamit.

W dotyku jest gładki i bardzo delikatny. Ponadto, wydaje się również pluszowy, dlatego bardzo często jest mylony z welurem. Takie połączenie powoduje, że każda znajdująca się w niej ofercie narzuta na lóżko dziecięce jest jedyna w swoim rodzaju.

Atrakcyjna kolorystyka, jaką oferujemy, pozwala na dobranie narzuty na łóżko chłopięce i dziewczęce bez najmniejszych problemów, niezależnie od tego, w jakim stylu aranżujesz pokój. Proponujemy narzuty w wielu wymiarach, dlatego masz szansę dobrać je do materaca małego, jak i dużego.

Narzuta velvet wygląda atrakcyjnie i jest łatwa w pielęgnacji

Rodzice uwielbiają akcesoria dla dzieci, które nie stwarzają większych problemów podczas obsługi. Wszystkie produkty, które mają bezpośredni kontakt ze skórą dziecka trzeba prać regularnie, dlatego dobrą wiadomością jest to, że narzuta na łóżko dziecięce wykonana z materiału velvet nie traci koloru nawet w skutek częstych prań. Zyskujesz produkt wytrzymały, atrakcyjny wizualnie, o którego czystość zadbasz bez utraty jakości.

Niezależnie od tego, która narzuta na łóżko dla chłopca i dziewczynki zostanie przez Ciebie wybrana, uzyskasz pełne zadowolenie z zakupu. Ten produkt jest po prostu przepiękny.

Narzuta velvet na łóżko dziecięce dostępna w wielu atrakcyjnych kolorach

Czasem wystarczy tak niewiele, aby odmienić wygląd dziecięcej przestrzeni lub urozmaicić strefę wypoczynkową. Niezawodnym rozwiązaniem, na które warto postawić jest narzuta na łóżko dziecięce dostępna w atrakcyjnym kolorze. Mamy dla ciebie wiele interesujących propozycji, zarówno jasnych, jak i ciemnych. Masz dzięki temu możliwość dobrania propozycji dostosowanej do różnych aranżacji wnętrz.

Dziewczynkom na pewno spodobają się narzuty w cukierkowych kolorach, np. narzuty velvet w odcieniu jasnego różu, brudnego różu, ecru czy jasno szare. Chłopcy będą na pewno zachwyceni, jeżeli na ich łóżku zagości granatowa, zielona lub niebieska narzuta. 

Wybór kolorystyczny, jaki oferujemy sprawia, że masz szansę dobrać narzutę do już stworzonego pokoju. Możesz z jej pomocą osiągnąć efekt kontrastowej lub jednolitej, idealnie pasującej dekoracji. Od ciebie zależy, który wariant wybierzesz. Nie bój się eksperymentować. Przestrzeń dziecięca powinna być atrakcyjna wizualnie.

Narzuta na łóżko występuje w wielu wzorach i kolorach.