NARZUTA BAWEŁNIANA

Narzuta bawełniana - modny dodatek na wyciągniecie ręki

Narzuta bawełniana to nie tylko element funkcjonalny, ale również niebanalna dekoracja. Położona na materacu łóżeczka, czy też łóżku lub tapczanie narzuta będzie świetnie uzupełniać wystrój pokoju dziecka. W BabyMetka szyjemy nasze produkty ręcznie, dzięki czemu mają Państwo gwarancję wykonania narzuty z dbałością o najmniejszy szczegół. Każda narzuta jest dwustronna, możecie Państwo wybrać kolor drugiej strony narzuty.

Kolorowa narzuta bawełniana dla każdego dzieciaka

W BabyMetka każda nasza narzuta wykonana jest z wysokiej jakości, certyfikowanej bawełny. Narzuty tworzymy w pięciu standardowych wymiarach, jednak na specjalne zamówienie możemy wykonać ją w dowolnie wybranym rozmiarze, jednak jej maksymalne wymiary nie mogą przekraczać 150 cm szerokości oraz 250 cm długości. W naszym sklepie dostępnych jest wiele przyjaznych dzieciom wzorów i kolorów. Do każdej narzuty istnieje możliwość doboru innych produktów z tej samej serii kolorystycznej. Dzięki BabyMetka obdarowywanie prezentami jest dziecinnie proste!

Narzuty bawełniane w wielu atrakcyjnych wzorach i kolorach

Narzuta na łóżko dziecięce powinna być idealnym dopełnieniem dekoracji, jakie już zostały wprowadzone do dziecięcej przestrzeni. Mały człowiek powinien otaczać się kolorowymi rzeczami lub barwami, które najbardziej lubi. Powinny mu towarzyszyć motywy przewodnie zgodne z jego zainteresowaniami. W naszej ofercie znajdziesz zarówno białe narzuty, jak i dostępne w wielu fantazyjnych wzorach, np. w alpaki, arbuzy, króliczki czy samochody. Niezależnie od tego, czym interesuje się Twoje dziecko, pasującą narzutę znajdziesz w naszej ofercie. 

Narzuty bawełniane są nie tylko produktem dekoracyjnym, ale również zabezpieczającym

Narzuta na łóżko dziecięce 180x90, jak i dostępna w każdym innym rozmiarze z naszej oferty, pozwala nie tylko udekorować w wyjątkowo atrakcyjny sposób strefę wypoczynkową w pokoju dziecka. Stanowi niezawodne zabezpieczenie pościeli przed zabrudzeniami, kurzem i roztoczami, które naturalnie krążą w powietrzu w ciągu dnia.

Dziecko kładąc się w trakcie zabawy na łóżku, będzie miało kontakt w pierwszej kolejności z narzutą, a nie ze świeżą pościelą, pod którą spędzi całą noc. Zadbasz w ten sposób o jego komfortowy, czysty sen. 

Narzuty bawełniane powstają w naszych szwalniach

Wszystkie produkty znajdujące się w naszej ofercie, w tym narzuty bawełniane przygotowujemy w naszych szwalniach, znajdujących się na terenie Polski. To daje nam możliwość kontrolowania każdego etapu produkcji, jak i pilnowania efektów finalnych, aby były zgodne z naszymi oczekiwaniami. 

Składając zamówienie na narzutę dziecięcą otrzymujesz wysokiej jakości produkt, z którego można korzystać bez większych problemów przez wiele lat. Nie blaknie, nie traci kształtu, można ją prać w pralce. 

W sypialni Twojego dziecka musi znaleźć się najwyższej jakości narzuta z bawełny

Zakup idealny? Narzuta bawełniana. Produkty szyjemy z myślą o najbardziej wymagających Klientach, dlatego jesteśmy przekonani, że spełnią Wasze oczekiwania. Bardzo dbamy o staranne dobieranie materiałów, jak i komponowanie atrakcyjnych wzorów. 

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.