Filtry

POSZEWKA 100x160

Filtry

Cena

Od 80,00 złdo 145,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Wyróżniająca się poszewka 100x160

Poszewki na kołdry 100x160 proponujemy w bogatej gamie kolorystycznej. Możesz zdecydować się na warianty jednokolorowe lub we wzory nawiązujące do wyjątkowego dziecięcego świata. Tkaniny, jakie wykorzystujemy do ich produkcji to przede wszystkim bawełna, muślin oraz minky. Są certyfikowane, spełniają standardy Oeko-Tex 100. Nie wywołują podrażnień ani reakcji alergicznych. Co ważne, są przyjemne w dotyku, a to wpływa pozytywnie na jakość i komfort snu dziecka. Właściwie dobrana poszewka na kołdrę umożliwi dziecku uzyskanie samych pozytywnych odczuć z momentu zasypiania.

Czytaj więcej

Bogaty wybór motywów na poszewkach na kołdry 100x160

W naszym sklepie staramy się zaspokoić potrzeby każdego dziecka. Wzór dopasowany do charakteru dziecka wpływa pozytywnie na jego rozwój i samopoczucie. Poszewki na kołdry 100x160 przygotowaliśmy w wielu atrakcyjnych wzorach. Możesz wybierać pośród aniołków, arbuzów, samochodów, dinozaurów, króliczków i wielu innych. Skompletowaliśmy kolekcję idealną zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Dołożyliśmy starań, aby w ofercie znalazły się także uniwersalne wzory, takie jak zygzaki, trójkąty, szachownice. To umożliwia na dopasowanie poszewki do każdej sypialni, niezależnie od płaci dziecka i motywu przewodniego.

Poszewki na pościel 100x160 z dobrych gatunkowo materiałów

W naszej pracowni handmade używamy jedynie najlepszych materiałów, by produkty dla dzieci były trwałe i łatwo się prały. Do produkcji poszewek na kołdry 100x160 wybraliśmy bawełnę, minky oraz muślin. Materiały te odznaczają się wyjątkową odpornością na uszkodzenia, są przyjemne w dotyku, a przede wszystkim spełniają standardy międzynarodowe. Nie wywołują reakcji alergicznych ani podrażnień skórnych. Są produkowane ręcznie w naszych polskich szwalniach, dlatego możemy pilnować każdego etapu produkcji. To gwarantuje dostarczanie najwyższej jakości poszewek w rozmiarze 100x160. 

Poszewka 100x160 pozwala na piękną aranżację strefy wypoczynkowej w sypialni dziecka

Dzięki naszym poszewkom 100x160 poprawisz wygląd wnętrza pokoju dziecka. Kolorowe i modne wzory są bardzo atrakcyjne wizualnie. Idealnie dopasujesz wygląd poszewki do tego, jak chcesz zaaranżować strefę wypoczynkową swojego dziecka. To sprawia, że Twoje dziecko ma zapewniony zdrowy i spokojny sen każdej nocy. I to w przepięknym otoczeniu, ponieważ poszewki na kołdry 100x160 możesz kupić w wielu atrakcyjnych wzorach i kolorach. Oferujemy poszewki na kołdry, które są jedyne w swoim rodzaju, unikatowe, oryginalne. Taka właśnie powinna być strefa, w której śpi i spędza czas Twoje dziecko.

Poprawiające samopoczucie poszewki na kołdry 100x160 

Poszewki 100x160 poprawią humor dzieci i rodziców. Będziesz spokojna o prawidłowy nastrój dzieci śpiących pod poszewkami 100x160 cm od BabyMetka. Atrakcyjny wygląd poszewek na kołdry sprawia, że na twarzy dziecka od razu pojawi się uśmiech, gdy tylko położy się w łóżku. Poszewki na kołdry 100x160 są dostępne w atrakcyjnych wzorach i kolorach fantastycznie nawiązujących do wyjątkowego świata dziecka. Możesz wybrać poszewki w arbuzy, jednorożce, tęcze, łapki zwierzęce, trójkąty, szachownicę. Opcji jest naprawdę wiele. Dostępne są także poszewki jednokolorowe.

Zobacz wszystkie poszewki na kołdry.