Filtry

ZASŁONA 230

Filtry

Cena

Od 95,00 złdo 155,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Zasłona 230 cm to piękna ozdoba na dziecięce okna

Zasłony gotowe 230 cm, które znajdziesz w naszej ofercie powstają z wysokiej jakości bawełny lub weluru. Są to materiały certyfikowane, spełniające standardy Oeko-Tex 100. Wyróżnia je bezpieczeństwo dla zdrowia dziecka. W umiejętny sposób aranżują przestrzeń okienną ze względu na zastosowane wzornictwo oraz bardzo interesujące kolory. Piękna aranżacja okna nie jest trudna do uzyskania, gdy ma się do dyspozycji tak wyjątkowe produkty. 

Czytaj więcej

zaslona-230

Dekoracyjne zasłony – długość 230 cm

Zasłony 230 do pokoju dziecka powinny być zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne. Możesz z ich pomocą stworzyć cudowny zakątek, w którym dziecko spędzi fantastyczny czas na relaksie i zabawie. Na zasłonach mogą zagościć ulubieni bohaterowie bajek, zwierzątka czy inne piękne wzory. Atrakcyjnie wyglądają także jednokolorowe zasłony. Mamy przekonanie, że odznaczają się wysoką jakością, ponieważ powstają w naszych polskich szwalniach, których jesteśmy właścicielami. 

Zmień pokój dziecka nie do poznania wprowadzając do niego wyłącznie tak prostą dekorację, jaką jest długa zasłona 230 cm.

zaslona-230-babymetka

zaslony-230

Zobacz także inne zasłony dziecięce.