Filtry

POSZEWKA 70x70

Filtry

Cena

Od 35,00 złdo 55,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Efektowna i designerska poszewka 70x70

Poszewki na jaśki 70x70, które zgromadziliśmy w naszej ofercie są jedyne w swoim rodzaju. Zostały wykonane z wysokiej jakości bawełny, minky lub muślinu, dlatego o bezpieczeństwo swojego dziecka nie musisz się martwić. Tkaniny spełniają standardy Oeko-Tex 100, dlatego nie wywołują reakcji alergicznych ani podrażnień skórnych. Nie znajdują się przy nich guziki, a jedynie głębokie zakładki, dlatego bezpieczeństwo Twojego dziecka w żaden sposób nie jest zagrożone. Co więcej, poszewki na jaśki 70x70 dostępne są w atrakcyjnych wzorach i kolorach, co doda elegancji i wyjątkowości każdemu wnętrzu.

Czytaj więcej

Poszewki na jaśki 70x70 zgodne z aktualnymi trendami

Staramy się śledzić trendy w modzie dziecięcej, dlatego przygotowaliśmy wyjątkowe wzory i kolory poszewek na jaśki, które z pewnością świetnie odnajdą się w nowoczesnych wnętrzach urządzanych dla dzieci. Poszewki na jaśki 70x70 dostępne są m.in. w aniołki, arbuzy, samochody. Możesz także wybrać poszewki jednokolorowe. 

Poszewka 70x70 powstaje w polskich szwalniach

Nasze poszewki są 100% ręcznie uszyte Handmade. Gwarantuje to najwyższą jakość wykonania, która przekłada się na bezproblemowe długie użytkowanie. Największym atutem naszych poszewek jest polska ręczna produkcja. Zamówienia realizujemy w szwalniach, których jesteśmy właścicielami. Poszewki 70x70 powstają z bawełny, muślinu lub minky, w zależności od Twoich potrzeb. Są to materiały certyfikowane, spełniające standardy Oeko-Tex 100. Nie podrażniają wrażliwej skóry dziecka oraz nie wywołują reakcji alergicznych. Przy poszewkach nie ma guzików, a jedynie głębokie zakładki. Poszewki 70x70 są maksymalnie bezpieczne dla Twojego dziecka.

Bogata oferta poszewek 70x70

W BabyMetka znajdziesz największy wybór poszewek 70x70 w Polsce. Znajdziesz tutaj poszewki 70x70 dla chłopca i poszewki 70x70 dla dziewczynki. Dopasujesz je do dowolnej aranżacji wnętrza, przez co stworzysz przyjazną atmosferę. Wybierając poszewki na poduszki z naszej oferty możesz mieć pewność, że są to produkty odznaczające się wysoką jakością i atrakcyjnym wyglądem. Są w pełni bezpieczne dla dzieci, ponieważ nie posiadają guzików, a jedynie głębokie zakładki. Udało nam się przygotować poszewki, z których jesteśmy wyjątkowo dumni. Szukaliśmy wzorów i kolorów, które zainteresują dzieci oraz rodziców. Gwarantujemy, że z zakupów w naszym sklepie uzyskasz pełne zadowolenie.

Zobacz inne poszewki na jaśki.