ZASŁONA BLACKOUT

Zasłona BLACKOUT na taśmie i przelotkach w wielu atrakcyjnych kolorach dają do 90% zaciemnienia

Zasłona blackout na taśmie lub przelotkach to znakomita propozycja do dziecięcego pokoju, do którego rodzic chce wprowadzić nieco elegancji. Wyróżniające się kolory, szeroka gama barw do wyboru powodują, że w naszej ofercie znajdziesz idealne zasłony do pokoju dziecięcego. Jesteśmy o tym przekonani. Są wykonane z wysokiej jakości, przyjemnej w dotyku tkaniny. Ogromnym ich atutem jest zaciemniane światła do 90%, co zapewnia wyjątkową prywatność i umożliwia komfortowe drzemki o każdej porze dnia, nawet gdy słońce na zewnątrz jest bardzo intensywne.

Zasłony blackout  o których czystość zadbasz bez większych problemów

Starannie wykonane zasłony na okna, które znajdziesz w naszej ofercie gwarantują piękne ułożenie na karniszu, niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na wariant na taśmach, czy na przelotkach. Obie wersje zakłada się z łatwością i prezentują się nienagannie. 

Gładki materiał, na jaki postawiliśmy w tym przypadku pozwala na pełne dopasowanie do wnętrz urządzanych w różnych stylach. Bez większego trudu wprowadzisz je do dziecięcego pokoju, uzyskasz tym samym cudowny efekt ocieplenia wnętrza i nadania mu wyjątkowego charakteru. 

Zasłony blackout - gwarantują przyciemnienie do 90%

Nasze zasłony dziecięce dostarczamy w wielu wariantach kolorystycznych, ale masz także możliwość samodzielnie wybrać ich długość: od 150 do 270 cm. Możesz dzięki temu wprowadzić do dziecięcego pokoju kolorowe lub białe zasłony krótkie lub długie, jak wolisz. 

Zasłony blackout stanowią idealną propozycje do dziecięcego pokoju, który ma być funkcjonalny, estetyczny, a jednocześnie stylowy. Dekoracja okna dzięki nim będzie nienaganna. Co ważne, im ciemniejszy kolor wybierzesz, tym efekt zaciemnienia zostanie jeszcze bardziej spotęgowany. 

Elegancka tkanina, z której powstała każda zasłona pozwoli na wprowadzenie przyjemnego klimatu do wnętrza dziecięcego pokoju. Prostota zawsze świetnie prezentuje się we wnętrzach, dlatego warto na nią stawiać szczególnie, jeżeli urządzasz pokój w stylu nowoczesnym. 

Zastosowana taśma marszcząca wszyta w górnej części umożliwia piękną prezentację tkaniny na karniszu. Ciekawy efekt wizualny osiągniesz również wybierając modele na przelotkach. 

Zasłony blackout gwarantują piękną, efektowną dekorację okna

Tak niewiele potrzeba, aby wprowadzić niezwykły klimat i efekt ocieplenia do pokoju dziecka. Wystarczy zainwestować w zasłony blackout, które są wykonane z wysokiej jakości, przyjemnych w dotyku materiałów. Zagwarantują praktyczną, efektowną dekorację okna. 

Wśród zasłon, które możesz wprowadzić do dziecięcego pokoju, modele na taśmach oraz przelotkach wiodą prym. Umożliwiają stworzenie pięknej dekoracji szybko, sprawnie i bez niepotrzebnego zmęczenia. Szczególnym udogodnieniem jest możliwość zdecydowanie, jakiej długości będą. Samodzielnie wybierając parametry możesz bez większych problemów dopasować je do swoich potrzeb, co jak najbardziej przełoży się na osiągnięcie bardzo korzystnego efektu finalnego. 

W pokoju dziecka wszystkie tkaniny muszą być przystosowane do częstego prania. Tak jest również w przypadku zasłon, które znajdziesz w naszej ofercie. O ich czystość zadbasz bez większego trudu. Regularne pranie w pralce pozwoli na usunięcie kurzu, zanieczyszczeń oraz drobnoustrojów, które mogłyby negatywnie wpłynąć na zdrowie dziecka. Osiągniesz cudowny efekt czystego wnętrza, niepowodującego reakcji alergicznych czy innych problemów z drogami oddechowymi. Dziecko będzie przebywało w bezpiecznej, czystej, a jednocześnie pięknej przestrzeni. 

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.