ZASŁONA BLACKOUT

Oferta kart podarunkowych

  

Zasłona blackout na taśmie i przelotkach w wielu atrakcyjnych kolorach dają do 90% zaciemnienia

Zasłona blackout na taśmie lub przelotkach to znakomita propozycja do dziecięcego pokoju, do którego rodzic chce wprowadzić nieco elegancji. Wyróżniające się kolory, szeroka gama barw do wyboru powodują, że w naszej ofercie znajdziesz idealne zasłony do pokoju dziecięcego. Jesteśmy o tym przekonani. Są wykonane z wysokiej jakości, przyjemnej w dotyku tkaniny. Ogromnym ich atutem jest zaciemniane światła do 90%, co zapewnia wyjątkową prywatność i umożliwia komfortowe drzemki o każdej porze dnia, nawet gdy słońce na zewnątrz jest bardzo intensywne.

Czytaj więcej

Zasłony blackout  o których czystość zadbasz bez większych problemów

Starannie wykonane zasłony na okna, które znajdziesz w naszej ofercie gwarantują piękne ułożenie na karniszu, niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na wariant na taśmach, czy na przelotkach. Obie wersje zakłada się z łatwością i prezentują się nienagannie. 

Gładki materiał, na jaki postawiliśmy w tym przypadku pozwala na pełne dopasowanie do wnętrz urządzanych w różnych stylach. Bez większego trudu wprowadzisz je do dziecięcego pokoju, uzyskasz tym samym cudowny efekt ocieplenia wnętrza i nadania mu wyjątkowego charakteru. 

Zasłony blackout - gwarantują przyciemnienie do 90%

Nasze zasłony dziecięce dostarczamy w wielu wariantach kolorystycznych, ale masz także możliwość samodzielnie wybrać ich długość: od 150 do 270 cm. Możesz dzięki temu wprowadzić do dziecięcego pokoju kolorowe lub białe zasłony krótkie lub długie, jak wolisz. 

Zasłony blackout stanowią idealną propozycje do dziecięcego pokoju, który ma być funkcjonalny, estetyczny, a jednocześnie stylowy. Dekoracja okna dzięki nim będzie nienaganna. Co ważne, im ciemniejszy kolor wybierzesz, tym efekt zaciemnienia zostanie jeszcze bardziej spotęgowany. 

Elegancka tkanina, z której powstała każda zasłona pozwoli na wprowadzenie przyjemnego klimatu do wnętrza dziecięcego pokoju. Prostota zawsze świetnie prezentuje się we wnętrzach, dlatego warto na nią stawiać szczególnie, jeżeli urządzasz pokój w stylu nowoczesnym. 

Zastosowana taśma marszcząca wszyta w górnej części umożliwia piękną prezentację tkaniny na karniszu. Ciekawy efekt wizualny osiągniesz również wybierając modele na przelotkach. 

Zasłony blackout gwarantują piękną, efektowną dekorację okna

Tak niewiele potrzeba, aby wprowadzić niezwykły klimat i efekt ocieplenia do pokoju dziecka. Wystarczy zainwestować w zasłony blackout, które są wykonane z wysokiej jakości, przyjemnych w dotyku materiałów. Zagwarantują praktyczną, efektowną dekorację okna. 

Wśród zasłon, które możesz wprowadzić do dziecięcego pokoju, modele na taśmach oraz przelotkach wiodą prym. Umożliwiają stworzenie pięknej dekoracji szybko, sprawnie i bez niepotrzebnego zmęczenia. Szczególnym udogodnieniem jest możliwość zdecydowanie, jakiej długości będą. Samodzielnie wybierając parametry możesz bez większych problemów dopasować je do swoich potrzeb, co jak najbardziej przełoży się na osiągnięcie bardzo korzystnego efektu finalnego. 

W pokoju dziecka wszystkie tkaniny muszą być przystosowane do częstego prania. Tak jest również w przypadku zasłon, które znajdziesz w naszej ofercie. O ich czystość zadbasz bez większego trudu. Regularne pranie w pralce pozwoli na usunięcie kurzu, zanieczyszczeń oraz drobnoustrojów, które mogłyby negatywnie wpłynąć na zdrowie dziecka. Osiągniesz cudowny efekt czystego wnętrza, niepowodującego reakcji alergicznych czy innych problemów z drogami oddechowymi. Dziecko będzie przebywało w bezpiecznej, czystej, a jednocześnie pięknej przestrzeni.

Zaciemniające zasłony blackout posiadają cztery główne zalety

W letnie noce gdy jest ciepło możesz pozostawić dłużej otwarte okno, a gęste zasłony zatrzymają zimne powietrze, mogąc stworzyć komfortowe warunki klimatyczne do przebywanie wewnątrz pomieszczenia. Ciekawostką jest, że już podczas II Wojny Światowej doskonale sprawdziły sie w Wielkiej Brytanii do zasłaniania okien przed nazistowskimi samolotami, jednak ich zalety to nie tylko zacienianie, ale również fantastyczne na tle innych zasłon właściwości izolacyjne.

Osłona przed słońcem to najważniejsza zaleta zasłon blackout

Zasłona w typie blackout potrafi zastopować do 95%  docierających do okna promieni słońca. Dzięki tym właściwościom nawet w najbardziej nasłonecznionym pokoju potrafią stworzyć dogodne warunki do wypoczynku. Są również idealne dla pracujących w nocy, którzy muszą odsypiać w ciągniu dzia.  Są bardzo pożyteczne gdy za oknem mamy gąszcz latarni ulicznych, a ich światło razia wprost do naszej sypialni.

Zasłony blackout zaciemniające to najlepsze rozwiązanie z ojcowskiego punku widzenia na pokój dziecka. Jak wiadomo dzieci potrzebują spokoju do snu i nie lubią być rozpraszane zwenętrznymi bodźcami.

Całkowie zaciemnienie przyda się również aby zrobić kino domowe. Dla każdego kto lubi oglądać filmy w idealnej atmosferze zasłony zaciemniające blackout okarzą się doskonałym rozwiązaniem.

Zasłony blackout stanowią zaporę dla nieprzyjemnych hałasów, zapewniając ciszę 

Dzięki swojej grubości i strukturze, zasłony blackout stanowią idealną barierę akustyczną na dzwięk. Hamują wiele hałasów dochodzących z zewnątrz okna. Mogą blokować nawet do 40% dzwieku czyniąc pokój ostoją spokoju i przystanią wypoczynku.

Zasłony zaciemniające dają oszczędność energii i ochronę klimatu w zimę

Zasłony blackout mogą przynieść oszczędność w rachunkach za ogrzewanie. Szacuje się, że 10-25% ciepła ucieka z pomieszczeń przez okna. W tym miejscu z pomocą przychodzą zasłony zaciemniające, które dzięki swojej gęstości mogą zmniejszyć wydostawanie się ciepła nawet o 25%. Taka wartość spadku naszych rachunków jest dużą oszczędnością. Stanowią więc idealną izolację okna.

Zasłony blackouty przydają się w upalne dni 

Blackout są dobre na każdą porę roku, ich właściwości zaciemniające pomagają kontrolować temperaturę w upalne dni. Wystarczy, że zasłonimy nasze okna w ciągu dnia zasłonami typu blackout a wnętrze nie powinno się nagrzać tak bardzo jak przy oknie niezasłoniętym, dodatkowo tworząc idealne warunki do odpoczynku dla każdego przebywającego wewnątrz pomieszczenia.

Zastosowanie zasłon do zaciemniania

Dzięki swoim właściwością idealnie sprawdzą się w pokoju dziecięcym, salonie i sypialni. Istnieje wiele różnych wzorów zasłon tylu plackout, nie muszą to być tylko powieszone jednobarwne zasłony. Zasłony zaciemniające to idealna izolacja okien nie tylko w mroźne zimowe noce, ale także w upalne i gorące letnie dni.

Przeczytaj także:

Zasłony zaciemniające występują w wielu kolorach.

Zasłony dla dzieci występują w wielu wariantach