Filtry

POSZEWKA 90x120

Filtry

Cena

Od 80,00 złdo 145,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Praktyczna i estetyczna poszewka 90x120

Szeroki wybór poszewek na kołdry 90x120 sprawia, że możesz wybrać produkt spełniający wszystkie Twoje oczekiwania, zarówno pod względem wizualnym, jak i funkcji, jakie ma spełniać. Poszewki na kołdry zostały wykonane z wysokiej jakości, certyfikowanych materiałów spełniających standardy Oeko-Tex 100. Nie podrażniają wrażliwej skóry dziecka, ani nie wywołują reakcji alergicznych, ponieważ są wykonane z bawełny, minky lub muślinu. O aspekty wizualne zadbaliśmy ze szczególną starannością wybierając atrakcyjne dla dzieci wzory i kolory.

Czytaj więcej

Poszewka 90x120 - W trosce o komfortowy sen Twojego dziecka

Inwestycja w miękkie, nowe poszewki 90x120 przyniesie spokojny sen i prawidłowy rozwój dziecka. Idealny wypoczynek jest dla nas priorytetem. Poszewki na kołdry 90x120 są nie tylko ciekawym akcentem dekoracyjnym w sypialni dziecka, ale także wpływają na komfort jego snu. Możesz postawić na wersje minimalistyczne, oryginalne lub jednokolorowe. Wszystko zależy od tego, w jakim stylu budujesz sypialnię pociechy. Na szczęście mamy zróżnicowane propozycje, dlatego w ofercie znajdziesz na pewno to, czego szukasz.

Poszewka 90x120 dla chłopca czy poszewka 90x120 dla dziewczynki ?

Materiały jakie używamy w naszej pracowni mogą być ściśle dopasowane do zainteresowań Twojego dziecka. Poprawi to jego humor i wprowadzi ład do pokoju dziecięcego. Poszewki na kołdry 90x120 przygotowaliśmy w wielu atrakcyjnych wzorach. Możesz wybierać pośród aniołków, arbuzów, samochodów, dinozaurów, króliczków i wielu innych. Skompletowaliśmy kolekcję idealną zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Dołożyliśmy starań, aby w ofercie znalazły się także uniwersalne wzory, takie jak zygzaki, trójkąty, szachownice. To umożliwia na dopasowanie poszewki do każdej sypialni, niezależnie od płaci dziecka i motywu przewodniego. 

Poprawiające samopoczucie poszewki na kołdry 90x120

Nasze poszewki 90x120 dopasujesz do każdej aranżacji. Sprawisz, że przebywanie w pokoju dziecka będzie przyjemnością. Celem jaki mamy szyjąc nasze poszewki to radość dzieci. Atrakcyjny wygląd poszewek na kołdry sprawia, że na twarzy dziecka od razu pojawi się uśmiech, gdy tylko położy się w łóżku. Poszewki na kołdry 90x120 są dostępne w atrakcyjnych wzorach i kolorach fantastycznie nawiązujących do wyjątkowego świata dziecka. Możesz wybrać poszewki w arbuzy, jednorożce, tęcze, łapki zwierzęce, trójkąty, szachownicę. Opcji jest naprawdę wiele. Dostępne są także poszewki jednokolorowe. 

Wykonane z bawełny, muślinu i minky poszewki na kołdry 90x120

Poszewka 90x120 z muślinu, poszewka 90x120 z minky czy poszewka 90x120 z muślinu? W naszej pracowni handmade, ręcznie powstają wyjątkowe poszewki na kołdry 90x120 z wielu materiałów. Poszewki z minky 90x120 są stworzone do przytulania. Poszewki z muślinu 90x120 występują w kolorach naturalnych. Posiadają wiele właściwości prozdrowotnych. Poszewki bawełniane 90x120 to inwestycja w kolorową aranżację. Są to materiały certyfikowane, spełniające standardy Oeko-Tex 100. Nie powodują podrażnień ani reakcji alergicznych, dlatego bez dwóch zdań można umieszczać je w bliskim otoczeniu dziecka. Zapewnią idealne warunki do snu o każdej porze roku. Idealnie gładkie i przyjemne w dotyku materiały ukołyszą dziecko do snu.

Zobacz wszystkie poszewki na kołdry.