NARZUTA 140x200

Oferta kart podarunkowych

  

Narzuta 140x200 stworzy wyjątkowe miejsce wypoczynku dla Twojego dziecka

Jeden akcent dekoracyjny wystarczy, aby wprowadzić do dziecięcej przestrzeni pełną wypoczynku i relaksu atmosferę. Narzuta 140x200 wytyczy strefę, która już na pierwszy rzut oka będzie zachęcała do odpoczynku, wyciszenia i snu. Takiej przestrzeni w pokoju potrzebuje każde dziecko, która ma się prawidłowo rozwijać, zyskiwać nowe umiejętności i cieszyć się życiem. Dziecko potrzebuje snu w komfortowych warunkach, a narzuta na łóżko dziecięce 140x200 zabezpieczy pościel przed zanieczyszczeniami oraz zakurzeniem, jednocześnie tworząc wyjątkowo atrakcyjny obszar relaksu, dzięki wyjątkowemu wzornictwo i atrakcyjnej kolorystyce.

Czytaj więcej

Narzuta 140x200, która spełnia wiele funkcji w dziecięcej przestrzeni

Narzuty bawełniane, rzecz jasna wykorzystasz do zaścielenia łóżka, ale mogą posłużyć również jako ważny element dekoracji wnętrza, ocieplający pokój lub podnoszący jego atrakcyjność. Narzuta może posłużyć także jako koc, którym można okryć się w chłodniejsze dni. Dużo przyjemniej będzie uciąć sobie drzemkę w ciągu dnia, gdy można będzie się pod nią skryć. 

Narzuta 140x200 cm jest dopasowana do zainteresowań Twojego dziecka

Mając do dyspozycji narzutę w swoim pokoju, dziecko bez większych problemów zadba o uporządkowany wygląd łóżka. Codziennie rano zaścieli nim materac, na którym znajduje się pościel, a tym samym w pokoju nie będzie bałaganu.

Proponujemy narzuty 140x200 w wielu wariantach kolorystycznych i wzorach, dostosowane do potrzeb i upodobań dzieci w różnym wieku.

Narzuta 140x200 – niezbędne wyposażenie każdego dziecięcego pokoju

Miękka, przyjemna w dotyku duża narzuta jest obowiązkowym elementem wyposażenia każdego dziecięcego pokoju, w którym znajduje się łóżko z materacem. Dzięki niej zadbasz o uporządkowanie przestrzeni wypoczynkowej Twojego dziecka. Oferujemy duży wybór atrakcyjnych narzut dostępnych w wielu wariantach kolorystycznych oraz wzorach. Narzuty bawełniane doskonale sprawdzą się przez cały rok jako atrakcyjna dekoracja łóżka.

Narzuta 140x200 pomaga w utrzymaniu porządku

Co najważniejsze, narzuty wykonujemy z wysokiej jakości bawełny, certyfikowanej i atestowanej. Jest to materiał bezpieczny dla wrażliwej skóry dziecka, umożliwiający jej swobodne oddychanie, niewywołujący reakcji alergicznych. 

Narzuta 140x200 dla dzieci jest prosta w utrzymaniu czystości, odznacza się wysoką jakością, dlatego stanowi luksusowe, eleganckie i praktyczne wyposażenie pokoju dziecka.

Modna narzuta 140x200, która spodoba się Twojemu dziecku

Robimy wszystko, aby w naszej ofercie znajdowały się atrakcyjne wizualnie produkty, wykonane z najlepszych materiałów. Właśnie dlatego każda narzuta 140x200 powstaje w polskich szwalniach. Możemy mieć kontrolę nad jakością materiału, stosowanymi przeszyciami. To pozwala nam zagwarantować, że w naszej ofercie znajdują się wyłącznie wysokiej jakości narzuty, z których można korzystać w bardzo komfortowy sposób. 

Uniwersalne, ponadczasowe, bo tworzone z myślą o potrzebach dzieci narzuty posłużą przez wiele sezonów. Nie jest to produkt na kilka miesięcy, ale przynajmniej na kilka lat. Dzięki mnogości wzorów i kolorów idealnie dopasujesz narzutę do tworzonej aranżacji wnętrza.

Narzuty 140x200 cm od BabyMetka są modne i wygodne

Wkładamy wiele wysiłku w to, aby narzuta na łóżko dziecięce 140x200 mogła pięknie wyglądać na przestrzeni wypoczynkowej dziecka, była jego ulubionym elementem dekoracyjnym, a jednocześnie gwarantowała praktyczne wyposażenie. Używając do produkcji delikatnej, przynajmniej w dotyku bawełny, jesteśmy w stanie to zapewnić. 

Warto również wiedzieć, że narzuta na łóżko dziecięce 140x200 jest dwustronna! Z powodzeniem można więc jej używać przez długi czas, ponieważ nie opatrzy się. Co jakiś czas można przewracać ją z jednej strony na drugą. Idealnie nadaje się do ciekawej aranżacji wnętrza, które z czasem, wraz z rozwojem dziecka, naturalnie musi się zmieniać. 

Oryginalna narzuta dziecięca 140x200, która robi wrażenie

Zależy ci na wprowadzeniu do dziecięcej przestrzeni oryginalnych produktów? Idealnie sprawdzi się narzuta 140x200, która posiada wszystko, co powinien mieć produkt piękny, trwały i odznaczający się wysoką jakością. Niezależnie od tego, w jakim stylu urządzasz pokój dziecka, znajdziesz propozycje dopasowane pod względem kolorystycznym, jak i wzorów.

Mamy białe narzuty, ale także granatowe narzuty i w wielu innych wariantach kolorystycznych. Jesteśmy przekonani, że wybierzesz wariant najlepiej pasujący do dziecięcej przestrzeni, zapewniający dopełnienie aranżacji.

Dlaczego narzuta 140x200 to prawdziwy strzał w dziesiątkę?

  • Dostępność w wielu wzorach i kolorach, dopasowanych do zróżnicowanych aranżacji dziecięcej przestrzeni.
  • Oryginalna dekoracja wnętrza dostępna w wariancie dwustronnym. 
  • Praktyczny produkt, który można wykorzystać zarówno do pościelenia łóżka, jak i przykrycia się w chłodniejsze dni.
  • Proste czyszczenie, brak efektu blaknięcia, nawet w wyniku długotrwałego użytkowania.
  • Materiał nie mechaci się ani nie rozwarstwia.
  • Narzuta jest szyta ręcznie w polskich szwalniach.

Zobacz wszystkie narzuty na łóżko dziecięce.