Filtry

POSZEWKA MINKY NA PODUSZKĘ

Filtry

Cena

Od 25,00 złdo 50,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Materiał

Oferta kart podarunkowych

  

Poszewka minky na poduszkę – przyjemna w dotyku, bezpieczna dla wrażliwej skóry dziecka

Dlaczego poszewki na poduszki, które znajdziesz w naszej ofercie są tak wyjątkowe? Zostały starannie wykonane w naszej szwalni, dlatego jesteśmy przekonani o zastosowaniu przy produkcji najwyższej jakości materiałów oraz dopełnieniu wszystkich niezbędnych formalności. Dbamy o każdy etap produkcji i realizowanie w staranny sposób nawet najdrobniejszych detali. Tym samym, w naszej ofercie znajdziesz wyłącznie wysokiej jakości poszewki dziecięce wykonane z przyjemnego w dotyku, bezpiecznego dla wrażliwej skóry materiału minky. Jest on antyalergiczny, co gwarantuje zdrowy sen dla dziecka. 

Czytaj więcej

Ręcznie szyte poszewki minky na poduszkę są najwyższej jakości

Ze względu na swoją delikatność i miękkość, poszewki minky na poduszkę są doceniane zarówno przez rodziców, jak i dzieci, które chętnie z nich korzystają podczas zasypiania. Dodatkowym atutem naszych produktów jest dostępność w 13 atrakcyjnych kolorach do wyboru. Rozmiary poszewek na poduszki możesz ustawić samodzielnie. 

Poszewka minky na poduszkę, która gwarantuje komfortowe warunki do snu dla dziecka

Skóra dziecka jest bardzo wymagająca, dlatego musisz zatroszczyć się o zakup wyłącznie bezpiecznych, dobrej jakości materiałów, które mają z nią bezpośredni kontakt. Szczególną uwagę należy przyłożyć do wyboru poszewek na poduszki, z których dziecko korzysta w swoim łóżku. Poszewki minky, ze względu na swoje właściwości, pozwalają skórze oddychać, zapewniają doskonałą izolację termiczną, a jednocześnie są przyjemne w dotyku.