NARZUTA 80x200

Oferta kart podarunkowych

  

Narzuta 80x200 – fantastyczne przykrycie łóżka dziecka

Wykonana z wysokiej jakości certyfikowanej bawełny narzuta na łóżko dziecięce 80x200, została wyprodukowana w Polsce, w polskich szwalniach. Produkt jest starannie wykonany, bardzo przemyślany, a jego kolory dopasowane do zróżnicowanych upodobań dzieci. Narzuta 80x200 jest bardzo praktyczna, znajdzie zastosowanie w każdej dziecięcej przestrzeni, w celu zadbania o porządek przestrzeni wypoczynkowej. Jest przyjemna w dotyku. Może służyć jako tradycyjna narzuta na pościel lub jako koc, którym przykryjesz malucha w trakcie popołudniowej drzemki. 

Czytaj więcej

Bezpieczna narzuta 80x200

Co sprawia, że narzuta na łóżko do pokoju dziecięcego jest tak polecana? Została wykonana z wysokiej jakości, certyfikowanej bawełny, niezawierającej toksycznych substancji mogących wywołać reakcje alergiczne czy też pogorszenie stanu zdrowia dziecka. Produkt jest zgodny z rygorystycznymi wytycznymi Oeko-Tex. 

Narzuta 80x200 jest przyjazna dla wrażliwej skóry dziecka, antystatyczna, a przy tym bardzo przyjemna w dotyku. Korzystanie z niej będzie wiązało się z ogromną przyjemnością.

Narzuta 80x200 jest dostępna w wielu kolorach do wyboru

Eleganckie narzuty, które znajdziesz w naszej ofercie w wielu wariantach kolorystycznych oraz wzorach, w każdym aspekcie dopasujesz do aranżacji dziecięcej przestrzeni. Nie będzie z tym większych problemów. Dostępna w klasycznym rozmiarze narzuta 80x200 spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających rodziców i ich dzieci. Wszystko za sprawą wykonania z najlepszych materiałów.

Elegancka i styla narzuta 80x200cm

Jakie zadanie ma do wykonania narzuta na łóżko dziecka? Ma chronić pościel przed zabrudzeniami oraz osiadaniem kurzu. To jednak nie wszystko. Powinna także uatrakcyjniać przestrzeń wypoczynkową, pasować do pozostałej aranżacji wnętrza. Możesz wykorzystać ją również do przykrycia dziecka w trakcie popołudniowej drzemki, aby nie zmarzło. Dzięki temu, że zainwestujesz w narzutę wykonaną z wysokiej jakości materiału, pozostanie z Tobą przez dłuższy czas. Bez żadnych problemów wykorzystasz ją do wielu zadań.

Narzuty 80x200 cm są bardzo dobrym wyborem dla dzieci

Utrzymanie w czystości i idealnym wyglądzie narzuty, która jest starannie wykonana, zaprojektowana z pomysłem i wykonana z wysokiej jakości materiałów, nie stworzy większych problemów. W produkty z naszej oferty jak najbardziej warto inwestować.

Doskonała narzuta - 80x200cm, dostosowana do potrzeb Twojego dziecka

Doskonałym produktem, który znajdziesz w naszej ofercie jest narzuta 80x200cm. Została wykonana z wysokiej jakości, certyfikowanej bawełny, niezawierającej toksycznych substancji. Materiał spełnia restrykcyjne normy wydawane w ramach Oeko-Tex. Możesz mieć pewność, że kupujesz dla swojego dziecka narzutę bezpieczną, przyjemną w dotyku, a przy tym niewywołującą reakcji alergicznych. Materiał nie podrażni wrażliwej skóry dziecka. 

Narzuta na łóżko dziecięce 80x200 jest mało kłopotliwa w utrzymaniu w czystości, można ją prać w pralce. Przez długi czas utrzymuje ciepło, dlatego korzystanie z niej do przykrycia dziecka w chłodniejsze dni, jest jak najbardziej możliwe. Stanowi przy tym elegancką dekorację wnętrza.

Narzuta 80x200 cm jest dopasowana do zainteresowań Twojego dziecka

Wystarczy zapoznać się z bogatą ofertą, w której znajdują się narzuty bawełniane w różnych wariantach kolorystycznych oraz wzorach, a na pewno uda się znaleźć propozycję dopasowaną do upodobań dziecka, jak i sprawdzającą się świetnie w konkretnej aranżacji wnętrza. 

Bezpieczna, gwarantująca najlepszą jakość i pełne wykorzystanie w opiece nad dzieckiem narzuta bawełniana jest tym, co musisz kupić podczas tworzenia aranżacji pokoju. 

Trwała narzuta 80x200 na pościel, która spodoba się rodzicom i dzieciom

Tworzymy produkty z myślą o potrzebach rodziców i ich dzieci. Dokładamy starań, aby do sprzedaży trafiały narzuty odznaczające się wysoką jakością oraz trwałością, ponieważ właśnie takich propozycji najbardziej potrzebuje Twoje dziecko. Dostępne w wielu wariantach kolorystycznych narzuty bawełniane produkowane w Polsce, jakie możemy Ci zaproponować, spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. 

Są to propozycje dla wymagających Klientów oczekujących dostępu do najlepszej jakości, wytrzymałych produktów, z których można korzystać przez lata. Zdecydowanie będzie to jak najbardziej możliwe, ponieważ w procesie produkcji dbamy o dopieszczenie wszystkich detali.

Dlaczego narzuta 80x200 jest opcją, na którą warto stawiać?

  • Produkt wykonany z wysokiej jakości, certyfikowanej bawełny, w której składzie nie ma żadnych toksycznych substancji, mogących wywołać reakcje alergiczne czy podrażnienia skóry.
  • Dostępność w wielu wzorach i kolorach dopasowanych do upodobań i zainteresowań dzieci w różnym wieku.
  • Trwałość przez lata, dzięki wykonaniu z bardzo dobrych materiałów. Kolory nie blakną, narzuta nie rozciąga się, nawet w przypadku częstej eksploatacji i wielokrotnego prania.
  • Zastosowanie w każdym pokoju dziecięcym, zarówno do nakrycia łóżka, jak i dziecka podczas popołudniowej drzemki. 
  • Można stworzyć komplet z pościelą dostępną w naszej ofercie.
  • Produkt pakowany w estetyczne opakowanie.

Zobacz wszystkie narzuty na łóżko dziecięce.

Narzuty na wymiar szyjemy w dowolnym rozmiarze.