Filtry

POSZEWKA 30x40

Filtry

Cena

Od 35,00 złdo 55,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Piękna poszewka 30x40 na poduszkę

Poszewki 30x40 są wykonywane z wysokiej jakości bawełny, tkaniny minky oraz muślinu. Masz dostęp do szerokiego wyboru wzorów i kolorów, które spełnią oczekiwania dzieci w każdym wieku. Postawić można zarówno na kompozycje stonowane, bajkowe, jak i nieco bardziej abstrakcyjne. Decyzja należy do Ciebie!

Czytaj więcej

Poszewka 30x40 wykonana ręcznie w Polsce

Każda poszewka 30x40 jest wykonana z bezpiecznych materiałów spełniających standardy Oeko-Tex 100. Nie posiada niebezpiecznych guzików, dlatego możesz śmiało ją umieścić w łóżeczku dziecięcym lub kołysce. Została wzbogacona o głębokie zakładki, które umożliwiają perfekcyjne obtoczenie poduszki poszewką. Cały zestaw wygląda dzięki temu bardzo dobrze.

Pragniemy podkreślić, że każda poszewka z oferty powstaje ręcznie w polskich szwalniach, których jesteśmy właścicielami. To umożliwia nam kontrolę jakości i pilnowanie nawet najdrobniejszych detali. Poszewka 30x40 jest dzięki temu jedyna w swoim rodzaju. Wybierając ją, masz gwarancję jakości. 

Poszewka 30x40 - W trosce o komfortowy sen Twojego dziecka

Zdrowy sen to podstawa prawidłowego rozwoju dziecka. Zakup poszewek od BabyMetka to inwestycja w dziecko, która wielokrotnie się spłaci. Używamy miękkich i przyjemnych w dotyku tkanin, przez co sen będzie jeszcze bardziej komfortowy. Poszewki na poduszki 30x40 są nie tylko ciekawym akcentem dekoracyjnym w sypialni dziecka, ale także wpływają na komfort jego snu. Możesz postawić na wersje minimalistyczne, oryginalne lub jednokolorowe. Wszystko zależy od tego, w jakim stylu budujesz sypialnię pociechy. Na szczęście mamy zróżnicowane propozycje, dlatego w ofercie znajdziesz na pewno to, czego szukasz.

Podstawowy element do sypialni, czyli poszewki na poduszki 30x40

Każdy pokój dziecięcy musi posiadać odpowiednią pościel do spania. Poduszki od BabyMetka  to często najlepsi przyjaciele dziecka. Są przy nich często przez cały dzień. W łóżku Twojego dziecka nie może zabraknąć poduszki obleczonej w przepiękną poszewkę 30 x 40. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór wzorów i kolorów, zarówno minimalistycznych, jak i nieco bardziej oryginalnych. Proponujemy poszewki na poduszki 30x40 dla dziewczynek i poszewki 30x40 dla chłopców, jak i uniwersalne. Z naszą pomocą przygotujesz wyjątkową strefę wypoczynkową dla dziecka. Kolorowe i modne wzory, które wybraliśmy zachęcą dziecko do snu i sprawią, że będzie on spokojny, zdrowy i komfortowy.

Zobacz inne poszewki na poduszki.